Eva Natura Len, Mleczko nawilżająco - łagodzące z biokompleksem lnianym

Eva Natura Len, Mleczko nawilżająco - łagodzące z biokompleksem lnianym

Skutecznie usuwa makijaż i wszelkie zabrudzenia nie naruszając naturalnej warstwy hydrolipidowej skóry. Zawiera biokompleks lniany, który dostarcza skórze cenne substancje odżywcze, natłuszczające i nawilżające. Mleczko może być stosowane do demakijażu wrażliwej skóry wokół oczu. Odpowiednie dla każdego typu cery, w tym także skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Polecane dla kobiet powyżej 25 roku życia.

uwielbiam

zacznę od tego że posiadam skórę wrażliwą. to mleczko jest idealne , nie podrażnia oczu i nie szczypią one, jest praktycznie bez zapachowe, wydajne, wygodne opakowanie. Bardzo dobrze zmazuje nawet wodoodporne kosmetyki.

Używam tego produktu od: 4 albo 5 miesięcy

Bardzo fajny produkt

Używałam tego mleczka kiedyś,i byłam bardzo zadowolona.Delikatnie ale skutecznie oczyszcza twarz z makijażu.Cena też jak najbardziej korzystna- kupiłam go za 6 zł ;)

Używam tego produktu od:roku

Bardzo polecam

Kupiłam przez przypadek,nie było nic innego.Zdziwiłam się,że nie szczypie w oczy,nie podrażnia ich,nie łzawią po demakijażu.
Po raz kolejny sprawdza się powiedzenie,że nie wszystko co tanie to złe.
Polecam dla tych którzy mają problem z delikatnymi spojówkami.

Używam tego produktu od:dwóch tygodni

Anna Małecka masaż twarzy

Bardzo dobre

Mleczko jest bardzo dobre,ładnie radzi sobie z makijażem i ku mojemu zaskoczeniu zmywa nawet wodoodporny tusz,nie szczypie w oczy(chyba że się go napcha za dużo) Ma przyjemny zapach,konsystencja Ok,Warto wypróbować za tak niską cenę :)

Używam tego produktu od:miesiąca

Okej

Łagodne, nie piecze, nie podrażnia. Dobrze oczyszcza i odświeża skórę. Ma trochę za rzadką konsystencję jak na moje upodobania. Niedrogie (kupiłam w sklepie interenetowym Polleny-Ewa za 3,50 zł), estetycznie opakowane, wydajne. Nie odpowiada mi zapach, odbieram go jako "męski".

Ilość zużytych opakowań:1/3-1/2

Zdecydowanie P O L E C A M

Mleczko Eva Natura z Biokompleksem lnianym jest idealne do demakijażu do każdego typu cery. Łagodzi wszelkie podrażnienia na mojej twarzy, a przede wszystkim ma własciwości łagodzące, co objawia się u mnie tym, że na mojej buzi nie pojawiają się już tak często wypryski jak to miało miejsce przy używaniu innych produktów :) Mimo, iż mleczko nie ma w sobie właściwości przeciwtrądzikowych - jest idealne do cery z problemami. Pamiętaj - by dobrze zmyć codzienny makijaż musisz robić to w odpowiedni sposób:
- używaj mleczka tak jakbyś używała żelu do mycia twarzy tzn. rozetrzyj (palcami) mleczko na buzi, kulistymi ruchami masuj twarz, a następnie zmyj kosmetyk (a wraz z nim cały Twój makijaż), wacikiem nasączonym ciepłą wodą. To działa. Używając mleczka z biokompleksem lnianym, wiem, że moja twarz jest w odpowiedni sposób oczyszczona.

Używam tego produktu od:2 m-cy

Zaskoczenie

Najlepsze mleczko do demakijażu polskiej firmy, jakie do tej pory miałam :) Nie podrażnia i nie szczypie w oczy, dokładnie i szybko zmywa makijaż, nie lepi się, no i jest wydajne. Minusów nie widzę.
I ta cena! :)

Używam tego produktu od:miesiąca

KWC!

Mleczko idealnie nadaje się do demakijażu oczu,nie szczypię,łatwo usuwa niewodoodporny makijaż.Na twarzy też radzi sobie dobrze choć jest dość wodniste.Przyznam,że poprzednia wersja tego mleczka była lepsza,bardziej gęsta.Mnie to jednak nie przeszkadza.ma ładny zapach,jest wydajne i tanie.Polecam!Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Edit 27.06.2007
Dodalam piątą gwiazdkę!Ten produkt na to zasługuje w 100%.W międzyczasie używałam innego meczka na zmianę i widzę duże różnice.Mleczko lniane jest lepsze niż to z koniczyną,łagodniejsze dla oczu,ale skuteczne!

przyjemne :)

Stosuje to mleczko głównie do demakijażu oczu - i tu sprawdza się idealnie. Nie wysusza ani nie podrażnia delikatnej skóry wokół oczu oraz samych powiek, świetnie oczyszcza. Jest naprawdę delikatne. Ma bardzo ładny zapach a także dość rzadką konsystencje co, nie ukrywam, trochę mnie irytuje.

ilość zużytych opakowań: 1

Bardzo dobry

Bardzo łagodne i delikatne mleczko. Ma raczej rzadką konsystencję ( ale nie spływa z twarzy), zapach jak dla mnie jest śliczny- właśnie taki lniano- zbożowy. Bardzo dobrze oczyszcza i zmywa makijaż, nie podrażnia, nie piecze, wręcz koi wszelkie podrażnienia. Na pewno będę do niego wracać.

też nie bardzo

U mnie przekreśla go, tak jak w przypadku toniku, zapach. Ale nie tylko. Mleczko jest bardzo rzadkie, trzeba je wylewać na wacik, a nie na dłoń, przez co jest mniej wydajne. A przede wszystkim nie radzi sobie sam z demakijażem, po użyciu tego mleczka płatek z tonikiem ma jeszcze ślady podkładu, mimo że nie używam jakiejś wyjątkowo ciężkiej, wodoodpornej wersji. Nie podrażnia ani skóry, ani oczu (mam na myśli zapach, nie zmywałam nim tuszu). Daje przyjemny efekt odświeżenia i wygładzenia twarzy. Ma ładne opakowanie.

zawiodłam się

niestety, po zakupie kolejnego poakowania, jestem zmuszona zmienić treść recenzji. otóż producent chyba sobie z nas zakpił, wypuszczając pierwszą partię kosmetyku o wysokik poziomie, ale juz kolejne produkty są o wiele gorszej jakośći. mleczko jakby "ślizga się" po twarzy, trudno zmyć nim dobrze i skutecznie makijaż. jest wydajne, pachnie ładnie, jednak co do skutecznośći byłabym ostrożna w ocenach.