High Hair, Gloss Spray (Spray nabłyszczający do włosów)

High Hair, Gloss Spray (Spray nabłyszczający do włosów)

Preparat nadaje włosom intensywny połysk, nie obciążając ich przy tym, pogłębia kolor i dodaje mu blasku. Włosy stają się elastyczne i puszyste. Zawiera kompleks chroniący przed zanieczyszczonym środowiskiem i filtry UV. Rozpyla się go na suche włosy. Do nabycia wyłącznie w salonach fryzjerskich.

Dla mojej mamy rewelacja

Mam troche inne opakowanie, malutkie i przezroczyste, ale mysle, ze chodzi o ten sam preparat tyle ze w mniejszej pojemnosci. Rzeczywiscie, bardzo korzystny spryskiwacz- latwo sie go aplikuje. Przyjemnie pachnie. Nablyszcza wlosy, a zaleta bedzie pewnie tez zawartosc filtrow.
Na moich wlosach jednak nie sprawdza sie. Mam przesuszone koncowki i zazwyczaj po stylizacji staram sie je jakos natluscic, nablyszczyc, zeby zminimalizowac efekt matu i wysuszenia. Najlepiej sprawdza sie do tego bezkonkurencjyny nablyszczacz z ARTISTRY na koncowki - nawilza je, nablyszcza,regeneruje. Moje konce sa zdrowsze i blyszczace. Tu jednak oprocz delikatnego nablyszczenia brak mi wlasnie odpowiedniej pielegnacji, ktora moim zdaniem dobry nablyszczacz do wlosow powinien gwarantowac.. Efekt ginie po jakims czasie i nie pozostaje po nim slad.
Natomiast na wlosach mojej mamy sprawda sie wysmienicie! Ma ona krotka fryzurke na chlopaka, suche i twarde wlosy. U niej zaaplikowanie tego spray'u gwarantuje piekny efekt - suche lalkowate wlosy staja sie blyszczace, wygladaja zdrowo i swiezo! Efekt nie utrzymuje sie dlugo, ale jest naprawde rewelacyjny.
Stad waham sie nad przyznaniem oceny, ale zdecyduje sie na 4 ****, ale mam dzis dzien dobroci i poniewaz gdyby dorzucic do niego jakies wlasciwosci pielegnacyjne - bylby naprawde swietnym kosmetykiem.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

dla wprawionych

Wciaz poszukuje dobrego preparatu nablyszczajacego, jednoczesnie nie wplywajacego na przetluszczanie sie wlosow.
Ten nie jest zly, nablyszczanie jest widoczne wrecz spektakularne, aczkolwiek chyba lepiej sprawdza sie na suchych wlosach niz na sklonnych do przetluszczania.
Wprost stworzony do nablyszczania wlosow bezposrednio po umyciu, natomiast drugiego dnia niestety juz nie..
Nie zauwazylam dzialania pielegnujacego.Dosc ekonomiczny w uzyciu

Dobry

Nakładanie tego typu produktów wymaga nieco wprawy. Trzeba uważać, bo łatwo je przedawkować. Wella stanęła na wysokości zadania i zaopatrzyła swój nabłyszczacz w świetny rozpylacz, który pozwala precyzyjnie stopniować ilość nakładanego preparatu. Spray rozpyla się delikatną (wręcz dymną) mgiełką. Włosy nabierają połysku, nie są obciążone (ale właścicielki niezbyt gęstej czupryny muszą bardzo uważać - po raz pierwszy ten preparat zaaplikowała mi fryzjerka - wtedy dowiedziałam się w jak "symbolicznych" ilościach się go nakłada). Gloss Spray dość przyjemnie pachnie i ma filtry UV. Najlepsze efekty da na ciemnych, gładkich włosach, a zimą może dodatkowo poskromić ich skłonność do elektryzowania się.

Jest preparatem do stylizacji, a nie pielęgnacyjnym i spełniania takich zadań nie ma co od niego oczekiwać (zresztą producent o nich nawet nie wspomina, a skład wcale nie sugeruje - właściwości tych pięciu ingrediencji zna przecież każda, "średniozaawansowana" Wizażanka: dwa z nich są nośnikiem aerozolu, jeden ochronnym i nabłyszczającym silikonem, jeden filtrem UVB, a ostatni, to mieszanka zapachowa).

Ilość zużytych opakowań: 1 i raczej kupię następne, choć uważam, że cena jest przesadzona.