Silky, Cienie do oczu

Silky, Cienie do oczu

Pokrywają powieki jedwabistym pigmentem. Delikatna, pudrowa konsystencja sprawia, iż cienie lekko i gładko rozprowadzają się na powiece, nie drażniąc delikatnej skóry. Gwarantują równomierne pokrycie przez wiele godzin. Filtry UV chronią skórę powiek przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Cena: ok. 21,50 zł

Bardzo dobry i trwały

Miałam ładny beż - delikatny, ale widoczny. Cienie są bardzo trwałe, do tego niezwykle przyjemnie się je nakłada (tak bardzo jedwabiście). Poza tym, nawet po dłuższym czasie nie kamienieje, nadal jest przyjemny.

Minus daje za aplikator - jakoś nie przypadł mi do gustu i osypuje cień podczas nakładania. Ale reszta - super :)

Używam tego produktu od:2 lata temu przez blisko rok

Właściwie,to nie widzę wad:)

Mam kolorek różowy,taki trochę,jak świnka piggy :p: Bardzo fajnie się go nakłada,ma świetną konsystencję :) Długo się trzyma,u mnie właściwie bez problemów.Żadko robię poprawki makijażu lub wogóle,więc ten cień bardzo mi odpowiada :D Ma śliczny kolorek,nic się nie osypuje,nie gromadzi w zagłębieniach oka.Aplikatorek też ma dobry:)No i wydajny-mam go już strasznie długo :D Jak najbardziej polecam :)

Używam tego produktu od:długo
Ilość zużytych opakowań:ciągle w trakcie 1

Naprawdę dobry cień

Bardzo dobry cień. Mam kolor ciemnoszary, który lubię do tego stopnia, że zrobiłam sobie zapasy. Fajnie się nakłada, dobrze trzyma, nie wtapia się w skórę, choć po kilku godzinach jest jaśniejszy. Jedyny minus to to, że osypuje się przy nakładaniu.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2
Recenzja: ...

Manicure - pastelowe paski

super

To co mnie zachwyciło, to konsystencaj tych cieni. Są takie jakby kremowe, satynowe. Ich nakładanie to przyjemność. Kolor nie blednie na powiece, jest tak intensywny jak w pudełku. Nie wiem czy nie są to najtrwalsze cienie jakie miałam. Nie zbierają się w załamaniach powiek. Szkoda, że tak późno je odkryłam i nie zdąrzyłam zrobić zapasów.

ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

bardzo dobre

Moim zdaniem sa to bardzo dobre cienie, nie obsypuja sie, nie walkuja, rownomiernie sie nakladaja i daja mozliwosc latwego i ladnego wycieniowania, dlugo sie utrzymuja na powiece. Pudeleczko jest efektowne.
Acha musze dodac , ze cienie sa dosc wytrwale, nie pokruszyly sie nawet przy upadku na wykafelkowana podloge :)

good

bardzo fajne cienie, niezle w nakladaniu takie miekkie , łatwo sie rozprowadzaja i dosyc dlugo sie trzymaja, ja mam kolorek fioletowy

porządne cienie

Zaznaczam "tak", bo zaznaczenie "nie" lub "nie wiem" mijałoby się z prawdą, ale nie wiem, jak to z tym "tak" będzie, skoro Privi znika z rynku...
W każdym razie porządne cienie (mam szary), ktore dobrze się nakładają, dobrze rozprowadzają, dobrze wyglądają, nie kruszą się. Na temat wytrzymałości się nie wypowiem, bo zawsze nakładam najpierw bazę, a potem cienie. Na bazie w każdym bądź razie trzymają się świetnie. Minus za opakowanie (kiepsko się otwiera) i za aplikator (mógłby być nieco większy). No i cena, cena mogłaby być niższa. Poza tym - bez zarzutu.

hmm...

mam mieszane uczucia zawsze co do tych cieni... naklada sie je niemal idealnie...ladnie sie rozprowadzaja, rowniotko, przyjemnie i po nalozeniu faktycznie wygladaja dobrze... ale za jakis czas wymagaja poprawek. nie zbieraja sie w zalamaniach powieki jednak zwyczajnie scieraja... uzywalam roznych podkladow pod ten cien i zawsze robi sie to samo. ale mimo to wciaz uwazam ze to fajny cien :)

dobre

Dobre cienie w rozsądnej cenie.Nie osypują się, trzymają przyzwoicie.Według mnie podobne w konsystencji do cieni IsaDory.Polecam

czysta przyjemność

Ja mam dokładnie taki sam kolor jak na fotografii. Jestem bardzo zadowolona z tego cienia - daje rzeczywiście satynowe wykończenie, fantastycznie się rozprowadza tak gładziutko jak żaden inny cień i ma praktyczne opakowanie z aplikatorem w środku. Niestety po paru godzinach ma tendencje do wałkowania w załamaniu powieki i czasem do znikania, więc ja używam go z bazą i wtedy jest ok. Ilość zużytych opakowań: 1 od 4 miesięcy

prawie ulubiony

Mam kolor 102, taki cielisty perłowy (prawie biały). Rozprowadza się wprost idealnie, tak gładko, równo, po prostu mięciutko. Jest bardzo trwały, takze bez bazy. Używam go od 6 m-cy.

Takie -1 Art Deco

Jeden, bardzo jasny (biały), perłowy, rozświetlający. Więc tak - rzeczywiście sie nie zbija w nic, wytrzymuje na łuku brwiowym cały dzień. Bywa mocno pokrywający, lub lekko transparentny, w zależności od aplikacji. Jest mi naprawdę bardzo miło używając go, choć jedno zastrzeżenie - no może prowadzę intensywny tryb życia, ale: moje powieki sa trochę azjatyckie, tzn jak otwieram oczy powieki nie widać, max to tusz i rzęsy. No i z tej zakrytej powieki cień często znikna "gdzieś" ;).
Poza tym - jest naprawdę godny polecenia, jestem z niego bardziej zadowolona, niż z Bourjois i L'Oreal, przewiduję długie życie razem. Nie odsypuje się, nie zbiera w załamaniach, pięknie i na cały dzień rozświetla.

A wybór kolorów coraz większy ;) przewiduje długą współpracę. Za tę cenę przyzwoity i BARDZO wydajny.