Daily Cleansers, Nawilżające mleczko oczyszczające

Daily Cleansers, Nawilżające mleczko oczyszczające

Nawilżające, pięknie pachnące mleczko do demakijażu, przeznaczone do cery normalnej i suchej. Ma nietłustą i niezbyt gęstą konsystencję. Zawiera witaminę E i substancje nawilżające.

szczypie w oczy

Czytając inne recenzje zastanawiałam się czy używałam tego samego kosmetyku, cóż.;) Ja ten krem widzę w ten sposób:

Wady

- dziwny zapach, zbyt intensywny
-szczypie w oczy
-słabo zmywa makijaż

Zalety:

-wydajność
-konsystencja okej

zużyłam niecałe opakowanie i nie jestem w stanie go skończyć.nie polecam wrażliwcom

Używam tego produktu od: 2miesięcy

bardzo dobry

swietny kosmetyk ale jeszcze nie ideal...
nawilza to i owszem, ale co do oczyszczania mam pewne zastrzezena, dopiero po kilkukrotnym przetarciu paroma wacikami oczyszcza twarz... znacznie lepszy jest tonik z tej seri...

poza tym w przypadku strefy T, czasem powoduje nasilenie blyszczenia.

ale za to nie podraznia nawet wrazliwej skory,
nie sprawia ze skora staje sie sucha.

Używam tego produktu od: miesiaca

świetne

Pierwsze mleczko, które tak polubiłam. Świetna konsystencja. Nie jest tłuste czego najbardziej nie znoszę. Wydajne i dobrze oczyszcza. Jedno opakowanie wystarcza na 2 miesiąca (używam codziennie, czasem 2 razy dziennie). Zdecydowanie warte polecenia.

Manicure - pastelowe paski

Ciekawe

Mleczko zakupiłam gdyż bardzo mi przypadł do gustu tonik z tej serii. Mleczko jest niby bezzapachowe, ale jednak ma posiada taki dziwny zapach, do którego się trzeba przyzwyczaić. Na początku było ciężko. Konsystencja jest bardzo dobra. Mleczko jest ekstra wydajne. Starcza spokojnie na 2 miesiące codziennego użytku, czego nie zaobserwowałam po innych mleczkach. Wysoka cena (ok.16zł) odzwierciedla wysoką jakość produktu. W sumie wychodzi średnio ze względu na jego wydajność. Być może kupię kolejne opakowanie

Używam przez 2 miesiące.

Przestawiłam się na mleczko Garniera. Jest tańsze i przyjemniejsze w użyciu.

zdecydowanie nie dla mnie

makijażu nie zmywa prawie w ogole, ile sie człowiek natrze to ludzkie pojęcie przechodzi! ma lekką konsystencje i zaraz wsiąka w wacik, trzeba go tyle wyciapać że głowa mała. już łatwiej sie domyć wodą niż nim :/. zaskakujące jest że przy tym wystarcza na calkiem długo.

zapach ma jakiś dziwny, kojarzy mi sie z..farbą olejną?

żeby ukoił moją skóre tez nie zauważyłam, no, ale nie podrażnił jej i nie szczypie mnie w oczy, za to te dwie gwiazdki.

kiedy tylko kupie inny, ten wywale.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i chyba go nie skoncze

jestem bardzo zadowolona

+ dobrze i szybko zmywa makijaż(nie trzeba używać 20wacików)
+ nie szczypie w oczy
+ jest tani
+ nie zawiera perfum

- niewygodne opakowanie z nakrętką

Używam tego produktu od: 2miesięcy

Bardzo okej

Mam słabość do kosmetyków Olay, co jakiś kupię to okazuje się świetny! Tak było z kremami, tak też się stało z mleczkem. Jest dla mnie ekstra bo ma rzadką konsytencję, prawie płynną, nic bowiem tak mnie nie denerwuje jak gęste mleczka, które trzeba wcierać i wcierać, trzeć i naciągać skórę... Olay jest idealny, świetnie usuwa zanieczyszczenia, nie wysusza, nie podrażnia, nie zatyka porów. Do tego bardzo miło pachnie. Skóra po nim jest aksamitna (to nie reklamowy slogan!), gładka, zaróżowiona. Bardzo dobry produkt. Nadaje się też do oczu, bo nie szczypie, za to dobrze sobie poradzi nawet z opornym tuszem.
Do tego tani, czego wymagać więcej?

Używam tego produktu od: jesień 2006

bardzo dobry

Bardzo dobre jest to mleczko.Nie podraznia sóry i oczu.Jako jedno z nie wielu jest swietne do mojej mieszanej cery.bardzo polecam!!!Ma bardzo przyjemny zapach,niezbyt gęstą konsystencję,doskonale zmywa makijaz z twarzy i oczu.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:0.5

przyjemne

b.ładnie pachnie , ma odpowiednią jak dla mnie konsystencję nie jest ani b.gęste ale też się nie leje , dobrze zmywa makijaż , nie podrażnia mojej wrażliwej skóry , a wręcz zostawia buzię gładką i dobrze nawilżoną jak po użyciu kremu

Bo ja wiem

Dziwna jakaś ta moja gęba. Nie dość, że z mieszanej z tendencją do trądziku zamieniła się we wrażliwą i suchą jak pieprz tak sama z siebie, to na dodatek przestała tolerować wodę z kranu. Niestety na tym się nie skończyło: moja skóra na twarzy nie toleruje też wielu mleczek i też nie wiadomo dlaczego. Po tym jak poważnie szkodził mi zmywacz do twarzy dla nadwrażliwców o rzadkiej konsystencji, uznałam, że najlepsze będą gęściejsze mleczka. Sęk w tym, że nie każde jest takie samo. Mleczko Olay ładnie pachnie i ma odpowiednią zdawałoby się konsystencję (tj. nie spływa z twarzy podczas aplikacji opuszkami palców). Dobrze usuwa makijaż (byleby nie zbliżać się za bardzo do oczu - "paruje", może to zasługa silnego zapachu), ślizga się pod twarzy, więc bardzo przyjemnie się go używa. I oto po jakichś 2 tygodniach stosowania poczułam nagle na twarzy znajome pieczenie (nie tak silne jak w przypadku mleczka Avene, ale powodujące wyraźny dyskomfort). Mleczko odstawiłam na kilka dni i jak dzisiaj użyłam go rano, nic mnie nie piekło. Słowem: wrażliwcom raczej nie polecam, alergikom tym bardziej, bo mleczko bardzo intensywnie pachnie (ładnie, ale mocno). Resztę osób zdecydowanie zachęcam do spróbowania.