Olay, Daily Cleansers, emulsja do demakijażu oczu

Olay, Daily Cleansers, emulsja do demakijażu oczu

Emulsja przeznaczona do demakijażu oczu, w tym również wodoodpornego. Konsystencją przypomina delikatne mleczko do demakijażu. Jest bezzapachowa. Ma właściwości zmiękczające i pielęgnujące skórę wokół oczu. Emulsję należy nałożyć na powieki i rzęsy, a następnie zetrzeć wacikiem zwilżonym wodą.

nigdy więcej

Ta emulsja na pewno nie nadaje się do demakijażu oczu.
Nie mam specjalnie wrażliwych oczu, ale to co zrobił ten kosmetyk wspominam niemile do dziś

Makijaż zmywa raczej słabo.
Piekielnie podrażnia oczy. Nie da się go stosować, bo oczy pieką niemiłosiernie i zaczerwienienia pozostają na kilka godzin.

Zużyłam go do demakijażu twarzy omijając okolice oczu oczywiście.

Używam tego produktu od: używałam pół roku temu

okropna

żadnych obietnic producenta nie spełnia
*tusz zwykły zmywa, powoli, ale dokładnie, resztki eye linera czy kredki tuż przy linii rzęs zostają, ale zmywam je żelem do twarzy
natomiast tuszu wodoodpornego nie zmywa prawie wcale - nakładam, czekam minutę lub dłużej, a na waciku tylko lekkie ślady - tusz zmyłam w końcu zwykłą oliwką dla dzieci
*piecze, pali, wyżera oczy - używłam na różne sposoby, zawsze efekt ten sam - produkt znajduje jakąś drogę do oczu, mimo zaciskania powiek
najmniej szkód robi używana bez wacika - rozcieram na oczach i kiedy czuję, że tuszu już nie ma na rzęsach, zmywam ciepłą wodą, po czym myję twarz żelem - i tak trochę piecze, ale najmniej
nie wiem czy ma z tym coś wspólnego fakt, że emulsja pachnie mi amoniakiem

nadaje się jako mleczko do reszty twarzy, ale ja mleczek nie lubię, poza tym nie po to ją kupiłam

Używam tego produktu od: około 2 miesiace

I tak i nie

Emulsja jest dobra, nie uczula, nie podrażnia, ma przyjemny zapach, ale jest jedno ale.... Niedokładnie zmywa makijaż, szczególnie tusz i eyeliner. A przecież jest do demakijażu oczu.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: całe jedno

dzienny smoky eyes

dlaczego tak sczypie ?

ten praparat jest bardzo skuteczny w demakijzazu oczu, mocno maluje rzęsy porz.ądnymi tuszami , trwała czarna kredka - ta emulsja zmywa to ładnie, jest w tym skuteczniejsza niz kilka innych mleczek czy produktów do demakijazu...ale
jest wielkie powazne ale - w kontakcie z oczami wywołuje potworne szczypanie - oczy pala zywym ogniem nawet jak się wypłuka wodą

uzywac , uzywam, ale dosłownie za każdym razem bardzo uważam , żeby broń boże nie miało to coś kontaktu z oczami, a i tak piecze, tyle, że mniej :)

wybór pozostawiam wam drogie wizażanki - skuteczna jest, ale pali w oczy również

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:mam pierwsze, uzywam na zmiane z innymi

nigdy wiecej

Wiem, ze recenzje wystawia sie po zuzyciu opakowania, ale to po prostu bylo niemozliwe.

Minusy
- bardzo podraznia oczy,mimo ze zaciskam powieki jak moge, to juz dyskwalifikuje ja jako produkt do demakijazu oczu!
- tusz, eyeliner czy kredke zmywa bardzo opornie

Plusy:
-przyjemna konsystencja
-daje rade z podkladem i pudrem - do tego jej teraz uzywam

Nie polecam. Bardzo lubie podstawowa linie Olay (swietne jest zwlaszcza mleczko), ale ta emulsja to jakas pomylka.

Używam tego produktu od:kilu tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

fatalna

Niestety kompletnie się nie sprawdziła. Mimo adnotacji na opakowaniu, że można zmywać nawet wodoodporny makijaż, nie jest to prawdą. Ale przede wszystkim niesłychanie szczypie w oczy - po każdorazowym użyciu po prostu płakałam. Wykańczam ją jako krem do rąk z racji tłustej konsystencji i tego iż "zawiera substancje odżywcze" ;)

Ilość zużytych opakowań: prawie 1

oj nie

Nie kupiłam a dostałam, dlatego używam. Nie lubię tłustości na oczach. Nie podoba mi się ten specyfik. Zapach normalny, taki "higieniczny", delikatny. Konsystencja - jak dla mnie - koszmarna; tłusta, ciężka. Jak dla mnie to jest śmietanka, a nie emulsja... brrrr.
Maziaki do oczu zmywa dobrze, tylko... jak mam zmyć górne rzęsy "od spodu", to mam ochotę gryźć. Co to znaczy, żeby specyfik do demakijażu oczu szczypał w oczy!!! Nie wiem, kto go dopuścił do sprzedaży, naprawdę://
Nie daję jednej gwiazdki tylko dlatego, że w miarę dobrze zmywa cienie, kredkę i tusz Tylko podrażnia, podrażnia, podrażnia. Nigdy więcej.
Ilość zużytych opakowań: 1, ufff

jestem zaskoczona

Jestem zaszkoczona jakoscia tego produktu, spodziewalam sie, ze bedzie to cos w rodzaju mleczka, ale jest znacznie mniej tluste. Wystarczy odrobine rozprowadzic na platku kosmetycznym a nastepnie na powiece. Bardzo skuteczny, neutralnie pachnie, nie podraznia oczu - na kilka kosmetykow juz mialam uczulenie. Mam cala serie kosmetykow Olay, sa naprawde dobre.

Używam tego produktu od:niedawna

ma minusy niestety

Nic specjalnego.
Zapach neutralny.
Konsystencja dość gęsta, niektórzy nie lubią, a mi nie przeszkadza.
Po nałożeniu na powieki dostaje się niekiedy do oczu,wówczas podrażnia, ale o dziwo nie szczypie.
Zmycie makijażu wodoodpornego jest niekiedy dość trudne i niestety trzeba wtedy trochę potrzeć wacikiem skórę, a to podrażnia naprawdę!
Zmycie emulsji z powiek nie sprawia problemu, nie pozostaje właściwie tłusty film.
Dobry do zmywania makijażu niewodoodpornego.
Nie kupię więcej tego kosmetyku mimo, iż jest wydajny, poszukam czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: ok pół roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze i ostatnie

b.db

gęsty kremowy o przyjemnym zapachy nie podrażnia oczu dokładnie zmywa wszelki makijaż nawet wodoodporny
w poręcznym opakowaniu cena niska za taką jakośc
polecam:)

Używam tego produktu od:roku

Przyjemna

Lubię ten kosmetyk, ponieważ jest gęsty i dobrze zmywa nawet najcieższy makijaż oczu. Ładnie pachnie i w moim wypadku nie powoduje szczypania oczu. Nie jest to mój ideał, ale uważam, że jest to całkiem przyzwoity kosmetyk.

Używam tego produktu od: miesiaca

bardzo dobry

Czytam te recenzje i nie wierze w to co czytam! ostatnio nawet zachwalałam koleżance tą emulsje - tak jak wcześniej nie znosiłam mleczek do demakijażu (miliardy zużytych wacików i pół twarzy w czarnych mazach :)) tak po wypróbowaniu tego mleczka jestem bardzo pozytywnie nastawiona. zużywam 1 góra 2 waciki bo makijaż sie nie rozmywa lecz dość ładnie zmywa i pozostaje na waciku (a robie dość mocne makijaże), jest delikatny i w ogóle nie szczypie mnie w oczy :)
Według mnie spoko!