Herbal Essences, Szampon oczyszczający

Herbal Essences, Szampon oczyszczający

Szampon Oczyszczający Herbal Essences dla włosów normalnych i szybko przetłuszczających się zawiera naturalne wyciągi z rozmarynu, jaśminu i kwiatu pomarańczy skomponowane w czystej, górskiej źródlanej wodzie. Szampon delikatnie odżywia włosy, nie wysuszając ich. Oczyszcza włosy z pozostałości produktów stylizujących i tłuszczu nadając im połysk i świeży wygląd.

8 zł / 200 ml

fajny był!

Zalety:
+ pięknie odświeżał włosy
+ orzeźwiający, świeży, ziołowy zapach
+ gęsta, żelowa konsystencja
+ bardzo wydajny
+ bardzo ładne opakowanie
+ fajna cena
+ dostępność

Wady:
- skład :<

Używam tego produktu od: 2004
Ilość zużytych opakowań: trzy lub więcej

Świetny

Szampon bardzo dobrze myje przetłuszczające sie włosy, przyjemnie pachnie, jest gęsty i bardzo wydajny, jeden z lepszych jakie stosowałam. Włosy pozostają świeże i pachnące naprawdę bardzo długo. Nie stwierdziłam, żeby jakoś specjalnie plątał włosy po umyciu.

Używam tego produktu od: parę lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

całkiem dobry

Włosy nie przetłuszczają się tak szybko. Po umyciu włosów wieczorem, czuję się świeżo również wieczorem dnia następnego. Inne szampony nie dawały takiego efektu na tak długo :)
Ładnie się pieni. Zapachu nie czuję.
Mam tylko jedno zastrzeżenie. Jak nie nałożę odżywki to mam wrażenie, że włosy są wysuszone jak po żadnym innym szamponie :/

Ilość zużytych opakowań: trzy

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

uczulenie

Zauważyłam, że bardzo wiele osób chwali ten szampon. Cieszy mnie to - widocznie nie u wszystkich wywołał taką reakcję jak u mnie. Zapach jest rzeczywiście piękny. I tyle. Ilekroć go użyłam, włosy robiły się strasznie przesuszone. Do tego dostawałam dziwnego zaczerwienienia czoła. Tak więc odpuściłam sobie używanie tego produktu.

Używam tego produktu od: używałam kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Wspaniały

Chyba najlepszy szampon, jaki dotychczas kupiłam. Włosy są po nim mięciutkie, pachnące, lśniące, zwiększają objętość i, co najważniejsze, nie przetłuszczają się tak szybko.
Naprawdę, tani i godny polecenia szampon. I to jak pachnie, mmm :)

naprawdę oczyszcza

Jest to najlepszy szampon do włosów przetłuszczających się, jaki miałam. Dobrze się pieni, oczyszcza nie tylko włosy, ale i skórę głowy. Włosy po umyciu cudownie pachną, są milutkie w dotyku i na długo pozostają swieże.
niestety, nigdzie nie mogę go znaleźć, wiec kupuję teraz friut fusions, taki zielony, ale mimo ze dobry, nie jest tak doskonały jak ten starszy.
Oddajcie mi mój szamponik KWC!!!!!!!!!!!!!!Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

bo oczyszcza

Używam go od lat, na zmianę z innymi szamponami, ale zawsze do nie go wracam. Nie tylko dla świetnego zapachu, ale przede wszystkim dla właściwości oczyszczających. Po jego użyciu włosy są naprawdę czyste (jest to najlepszy szampon do włosów tłustych jaki spotkałam), lekkie, lśniące, sypkie. Jest bardzo wydajny i ma świetna konsystencję (gęsta i przezroczysta). Bardzo dobrze zmywa wszelkie kosmetyki do stylizacji.

Warto mieć go zawsze na swojej półce.

Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt

OK

Przez kilka lat eksperymentowalam z farbami i wybieralam do pielegnacji wlosow szampony nawilzajace, odzywcze itp. Juz dawno wrocilam do naturalnego koloru wlosow, nie zmienialam jednak rodzaju szamponow. Dopiero niedawno &quot;olsnilo&quot; mnie, ze jesli musze myc cienkie i wiecznie oklapniete wlosy codziennie to sa one raczej przetluszczajace a nie suche :) Tym sposobem po kilku nieudanych testach szamponow do wlosow przetluszczajacych (Elseve, Garnier, itd.) trafilam na Clairol.
Szampon ladnie pachnie, ale raczej tylko w butelce, nie wzdycham z zachwytu pod prysznicem, nie czuje tez tego zapachu po umyciu wlosow. Inne Clairole maja intensywniejsze zapachy.
Jednorazowe mycie pozwala usunac z wlosow wszelkie zaniczyszczenia, tak sebum jak i pozostalosci srodkow do stylizacji.
Po umyciu wlosy sa blyszczace, bardzo puszyste, latwe do ukladania i jest ich jakby wiecej, a co najwazniejsze, efekt ten utrzymuje sie nie pare godzin, ale do nastepnego mycia.
Owszem, wlosy nie rozczesuja sie najlepiej, ale jesli sie je rozczesze przed myciem i potraktuje podczas &quot;prania&quot; jak jedwabna bluzke a nie skarpetki ;) z rozczesywaniem problemow nie bedzie.
Podsumowujac: POLECAM. Nawet jesli z rozczesywaniem beda niewielkie problemy, to jest to niewielka cena za to co ten szampon robi z wlosami.

Używam tego produktu od: miesiac

może być

Szampon jak szampon, przynajmniej dla mnie.
Nie zauważyłam żeby ograniczał przetłuszczanie włosów. I tak muszę je myć codziennie.
Dobrze oczyszcza.
Niestety zapach mnie drażni, ale chyba jestem wyjątkiem.
Po umyciu musze nalozyc odżywke, bo włosy nie dadza się po nim rozczesac.
Gęsty i wydajny.
Mieszkam za granicą i tu niestety szampony i odżywki są w 400ml opakowaniach, czyli jestem na niego skazana przez długi czas.

Używam tego produktu od:3 tyg.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1.

Super

Uwielbiam szampony Herbal Essences :) Głównie za ich cudowne zapachy. Zapach nie dość, że jest cudny , to jeszcze bardzo długo się utrzymuje na włosach. Nie znika, tak jak przy większości szamponów, po jednym albo dwóch dniach. Gorąco polecam ;)

Używam tego produktu od:

czwóreczka;)

dzieki temu szamponowi udalo mi sie ,,przekonac&quot; wlosy zeby nadawaly sie do pokazania ludziom nie jeden dzien tylko dwa;P a tak na powaznie juz troche meczyl omnie codzienne mycie wlosow-a moje wlosy niestety kiedy juz oswoja sie (w tym przypadku codziennym myciem)to jest kiepsko. probowalalm kiklu szamponow na przetlusczzjace sie wlosy wraz z apteczym i nic;/ co prawda wlosy nie sa zachwycajace drugiego dnia ale wygladaja oki zreszta biore je do gory na spinke to juz wogole git:D

Używam tego produktu od:paru tyg
Ilość zużytych opakowań:prawie cale op.

oki

stosuje go sporadycznie -raz na jakis czas kiedy czuje ze wloski wlasnie tego potrzebuja tj czyszczenia.uzywa go moja mama a ja czasami podbieram:) dobrz eoczyszcza,wlosy sa po nim miekkie,odzyskuja blask i w ogole lepiej wygladaja.jesli nalozyc na to dobra odzywke-efekt jest super:) rzeczywiscie bez odzywki trudno po nim rozczesac wloski.zapach bardzo przyjemny.nie podraznia skory glowy(przynajmniej w moim przypadku).cena przystepna-przy uzywaniu raz na jakis czas wlasnie-starczy na dosc dlugo:)