Garnier, Neril Haar - Reaktiv (rewitalizujący tonik do włosów wypadających)

Garnier, Neril Haar - Reaktiv (rewitalizujący tonik do włosów wypadających)

Wspomaga procesy przeciwdziałające wypadaniu włosów w przypadku podrażnienia skóry głowy, nieuwarunkowanego chorobowo zaburzenia procesu odżywiania włosów, silnego łupieżu, niedrożności kanalików włosowych.

Działa :)

Do tego toniku podchodziłam sceptycznie gdyż nie lubię się z firmą Garnier. Trzeba przyznać, że ten kosmetyk im się udał.
Wcieram go wieczorem a rano myję włosy. Mam po nim wysyp baby-hair i za to go kocham :)
Żałuję tylko, że butelka jest nieporęczna a zapach trochę męczący.
Z butelką poradziłam sobie, przelewając zawartość do takiej z atomizerem a zapach...no cóż na szczęście schodzi po myciu :)

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

super :)

stosowałam go jakieś pół roku temu. nie miałam co prawda żadnych problemów z wypadaniem włosów, chciałam je po prostu nieco wzmocnić no i liczyłam na szybszy porost włosów :P może trochę głupie, ale tonik faktycznie się w tej roli sprawdził :) włosy stały się mocniejsze, troszkę szybciej rosną, ale najbardziej ucieszyły mnie baby hear, które obecnie mają już ok 10 cm, co oznacza większe zagęszczenie mojej czupryny :)
także ogólnie jestem zadowolona i mogę go polecić, chociaż efektów nie widać od razu więc trzeba się uzbroić w cierpliwość :P

Śmierdziel działa.

Tonik śmierdzi płynem do spryskiwaczy rozpuszczonym w bardzo mocnym alkoholu. Przy pierwszym użyciu miałam wrażenie, że wcieram sobie w głowę kieliszek wódki. Alkohol szybko się ulatnia, ale zapach płynu do spryskiwaczy utrzymuje się długo, jest intensywny i roznosi się po całym domu.

Ale działa! Po 2 tygodniach pojawiło się mnóstwo baby hair. I rzeczywiście ograniczył wypadanie - chociaż w moim przypadku przyczyną wypadania są raczej niedobory witaminowe, więc nie liczyłam na to, że Neril całkowicie załatwi sprawę. Z pewnością jednak bardzo pomógł.

Wrażliwcy, którzy unikają alkoholu, powinni mieć się na baczności - Neril naprawdę jest mocny. Mnie nie podrażnił, ale myślę, że trzeba liczyć się z tym ryzykiem.

Butelka jest z ciemnego szkła (może się stłuc) i ma fatalny aplikator, z którego wylewa się zbyt dużo płynu. Przelałam do opakowania po kuracji Joanna Rzepa, tej z końcówką-ryjkiem. Plus za objętość, 200ml wystarczyło mi na 3 miesiące używania codziennie lub co drugi dzień.

Nie kupię ponownie z powodu zapachu - ja dla dobra włosów po pewnym czasie do niego przywykłam, ale moja rodzina by mnie wyrzuciła z domu.

Używam tego produktu od: przez 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 200 ml

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Tego mi trzeba!

Mam wypadające na potęgę włosy. Dbam o nie od wewnątrz (pijąc siemię lniane i tran) oraz od zewnątrz. Niestety nie mam bujnej czupryny, więc muszę dbać o to, co jeszcze mam na głowie, oraz starać się wyhodować coś nowego ;-)
Mój facet, który zmaga się z wypadaniem włosów powodowanym notorycznym łupieżem (tym z grzybkiem) polecił mi kupno Nerilu, który wcześniej mu pomógł uporać się na bite parę miesięcy z tym paskudztwem.
Po zużyciu Joanny Rzepy zatem kupiłam ww. produkt (apteka doz).
Po pierwsze - okropnie śmierdzi, jednak po dłuższym czasie stosowania zaczęło mi już to być totalnie obojętne.
Po drugie - niestety na dość żrącej bazie jaką jest alkohol izopropylowy - na dłoniach z resztkami wyprysku atopowego z którym się zmagam zrobił mi lekką masakrę. Skóra głowy to inny wszechświat który ma to gdzieś :P
Po trzecie - beznadziejny aplikator, w dodatku trzeba szukać ciemnej buteleczki, żeby nie było dostępu światła. Ech.
No i po czwarte (i najważniejsze) - DZIAŁA! Leczy problem wypadających włosów (nie wypadają nawet długi czas po jego odstawieniu). Pierwsze efekty zauważyłam u siebie po około 2-3 tygodniach stosowania. Zaczęło mi wypadać dosłownie kilka włosów dziennie. Butelka starcza też na dość długo, jest niesamowicie wydajny (przy tym tani jak na tę pojemność, trzeba tylko zamówić w aptece doz). Poleciłam go też przyjaciółce, której włosy leciały garściami i w połączeniu z szamponem Fitomedu problem został zażegnany ;-)
Serdecznie polecam!

Używam tego produktu od: około 2-3 miesięcy

Bardzo skuteczny

WIele lat temu zaczely mi starsznei wypadac wlosy, znajdowalam rano na poduszce po 10-15 wlosow. Dermatolog po obejrzeniu mojego skalpu zalecila mi neril. WYkorzystalam 2 butelki i wlosy przestaly wypadac i wyrosly nowe! Minus-beznadziejny aplikator(a raczej jego brak), producent moglby udoskonalic opakowanie o atomizer...no ale mozna jakos przelac go do innej butli chyba.
Odejmuje pol gwiazdki za opakowanie.
Zapach specyficzny, ale nie taki zly)

Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

Tonik pomaga na wypadające włosy, poprawia ich ogólną kondycję. Mnie bardzo pomógł.

Ogromnym minusem jest jego paskudny zapach i brak jakiegokolwiek atomizera do rozpylania go.

Mimo to polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Niestety nie.

Tonik nie zrobił kompletnie nic. Nie zauważyłam niczego, nawet co śmieszne, wzmożonego wypadania. Używałam codziennie przez około miesiąc, bo na tyle mi wystarczyła butelka, ale nie stało się NIC. Poddałam się.

Daje 2 gwiazdki żeby za mocno nie zaniżyć średniej.

okropny

Nie wiem czemu nie posłuchałam mało przychylnych opinii o tym produkcie, nie straciłabym chociaż czasu i pieniędzy. Uzywałam tego toniku razem z szamponem, do tego brałam skrzyp polny żeby poprawić rezultaty. Niestety nie było czego poprawiać... Tonik ten nic nie dał, oprócz tego że straciłam pieniądze. W dodatku niesamowicie śmierdzi i smrodek dlugo utrzymuje sie na włosach.

KWC na zawsze!

Przez kilka lat zmagałam się z nadmiernym wypadaniem włosów. Spowodowane to było głównie rozjaśnianiem i niedoborem witamin. Dermatolog zapisał mi wcierkę Garnier Neril. Byłam sceptyczna, ale ten produkt przekonał mnie do siebie w stu procentach! Efekty można zauważyć już po wykorzystaniu pierwszego opakowania. Ten produkt uratował mnie przed stylową łysiną :-)

Plusy:
- naprawdę pomaga w walce z wypadaniem włosów
- wydajny
- przyśpieszenie wzrostu
- pojawienie się tzw. baby hair

Minusy:
- nieporęczna butelka

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 5 butelek 200 ml

Mój absolutny wcierkowy hit!

Ten tonik jest u mnie niesamowicie skuteczny. Zużyłam tylko jedno opakowanie parę miesięcy temu, ale na pewno do niego wrócę jak tylko wykończę wszystkie wcierki które mam. Po pierwsze włosy rosły po nim jak szalone, odrosty widziałam już po tygodniu, po drugie miałam wysyp babyhair na całej głowie. A po trzecie i najważniejsze zarosły mi zakola, na których nigdy nie chciały rosnąć włosy!

+ przyspiesza wzrost włosów
+ pojawiają się babyhair
+ wydajność
+ dostępność
+ naprawdę szybko widoczne efekty
+ pomaga też przy nasilonym wypadaniu włosów (to akurat z doświadczenia koleżanki której poleciłam Neril)
+ cena w porównaniu z innymi preparatami na wypadanie

- zapach
- opakowanie, trzeba do czegoś przelać żeby zaaplikować go na skórę głowy

Używam tego produktu od: 4 miesiące temu

dobrodziej

Z Nerilem zetknełam sie w 2009 roku ,wtedy intensywnie zapuszczałam włosy i potrzebowałam czegos co przyspieszy mi ich porost. Moje włosy normalnie rosna standardowy 1cm na miesiac,dla mnie było to za mało .Jako "dopalacz" kupiłam toniki Neril. Stosowałam go codziennie. Butelka wysatrczyłą mi na niecałe 2 miesiace. W tym czasie włosy w ogole mi nie wypadały, wyrosło mi mnostwo "maluchow", włosy rosły szybciej. ziołowy zapach toniku nie był dla mnie problemem. Zauwazyłam szybsze przetłuszczanie sie włosow,ale ogolnie byłam bardzo zadowolona z dziłania Nerila.
W tamtym roku kupiłam buteleczke Nerila i niestety stoi nieuzywana bo po paru aplikacjach toniku moja skora głowy zareagowała podraznienie,wysuszenie,swedzeniem. Kolejne proby uzycia Nerila po jakims czasie rozniez skonczyły sie fiaskiem, po prostu moj sklap stał sie bardzo wrazliwy i nie toleruje juz wcierek:(

Używam tego produktu od: 2009 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 cAŁA BUTELKA I TROCHE 2

Naprawdę działa!!! :)

Po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych, które brałam przez 2,5roku zaczęły wychodzić mi włosy, w sumie \'\' wychodzić\'\' to za mało powiedziane. Najgorzej było w trakcie mycia głowy :(, myślałam, że zostanę bez włosów, ale na szczęście wpadł mi w ręce ten TONIK :) producent zaznacza, że na początku kuracji wypadanie nasila się, jednak na szczęście nic takiego nie zauważyłam :) po dwóch tygodniach zobaczyłam, że włosy wypadają w dużo mniejszej ilości :):):) ogólnie stosowałam tonik codziennie przez 1,5 miesiąca. Teraz stosuje dla podtrzymania efektu raz na 3 dni :):)
GORĄCO POLECAM :):)

Ilość zużytych opakowań: 2 butelki