Nivea Visage, Maseczka witalizująca witaminowa

Nivea Visage, Maseczka witalizująca witaminowa

Aktywna maseczka z witaminą C i ekstraktami z owoców intensywnie nawilża skórę i dostarcza jej dużej dawki energii. Lekka maseczka o konsystencji delikatnego żel-kremu natychmiast witalizuje i odświeża skórę, która odzyskuje świeży wygląd i promienieje naturalnym pięknem. Jest gładka i pełna blasku przez cały dzień. Nadaje się dla wszystkich typów cery. Opakowanie starcza na 2 zastosowania.

Skład: Aqua, Glycerin, Cyclomethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Octyldodecanol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Butyrospermum Parkii, Prunus Armeniaca, Citrus limonum, Passiflora Quadrangularis, Zea Mays, Dimethicone, Sodium Carbomer, Alcohol Denat., Potassium Sorbate, Tocopherol, Phenoxyethanol, Diazolidinyl Urea, Limonene, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum, CI 40800

Cena: ok. 5 zł / 2 saszetki po 75 ml

Zastrzyk energii

+ pięknie pachnie (aromaterapeutycznie)
+ odświeża, po użyciu cera jest rozświetlona i promienna, poprawia koloryt
+ nawilża, wygładza
+ lekka konsystencja (taki żel-krem właśnie)
+ opakowanie jest podwójne, ale starcza na 4 zużycia

Jedyna, trochę naciągana wada, to saszetka. Wolałabym tubkę z większą zawartością.

Podsumowując: SUPER :)

Używam tego produktu od: ?
Ilość zużytych opakowań: kilka

genialna!

To moja ulubiona z maseczek Nivea. Idealnie nawilża, odżywia, relaksuje skórę, no i ten zapach - cytrusowy, delikatny - sprawia, że aplikacja jest jeszcze przyjemniejsza. Konsystencja trochę lejąca, ale nie spływa z twarzy po nałożeniu. Dla mnie ideał!

Używam tego produktu od: około 2 lat
Ilość zużytych opakowań: oj, dużo :)

Spodobała mi się

Ta maseczka obłędnie pachnie i wygląda, pielęgnacja nią do czysta przyjemność. O jej dobroczynnym działaniu przeonałam się jednak po drugim uzyciu, pierwsze mi jakoś nie podeszło. Uzyłam ja na noc, nie kładąc już żadnego innego specyfiku czy kremu. Myślałam że cera będzie wołac pić, a tu niespodzianka - obudziłam się z tak świeżą i gładką buzią jak rzadko! Najpierw sam ten fakt rzucił mi się w oczy a potem doszłam po nitcedo kłębka - maseczka Nivea spisała się na medal, wszak właśnie to było jej zadaniem. Poziom nawilżenia skóry też był okay, nie zauważyłam żadnych niedociągnięć. Po tym niefortunnym pierwszym razie leżała głęboko w szufladzie, teraz już wiem czym będę raczyć skórę przed imprezami!

Używam tego produktu od: luty 2007
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Manicure - mat i błysk

przyjemna cytrynka :)

Jest w tej maseczce kilka rzeczy, które bardzo przypadły mi do gustu.

Bardzo przyjemna, lekka konsystencja. Żółciutki, optymistyczny kolor.
Przede wszystkim jednak - działanie. Maseczka nawilża, odświeża, poprawia koloryt. Słowem: robi wszystko to, co powinna ;)
Działa na mnie aromaterapeutycznie.

Poza tym - pomysłowe i bardzo wygodne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: 3 saszetki, jak na razie ;)

odZOMBIEjająca :-)

Jestem ostatnio bardzo maseczkolubna.
Zestawienie przedwiośnia, ciężkiej grypy i kilkunastu godzin przed kompem dziennie sprawia, że rozpaczliwie poszukuję jakiejś skutecznej metody na to, żeby sypiając po dwie - trzy godziny na dobę nie stać się obiektem westchnień jedynie dla miłośników kiepskich horrorów.

Witaminowa maseczka Nivei jest jedną z tych, za którymi zatęskniłam natychmiast po tym, jak się skończyły.
Ma przyjemny zapach i kremową konsystencję. Kiedy wyciskam z saszetki tę mazię, wiem, że to maseczka, a nie żel do włosów, czy jakaś zmiksowana meduza.
Wyobrażam sobie, że maseczka ta ma dość sporą zawartość witaminy C, bo rzeczywiście podszczypuje po nałożeniu, jednak nie tak agresywnie, jak spirolowe paskudztwa nadające się jedynie do inhalowania użytkownika alkoholem, lecz raczej tak, jak gdyby te małe witaminki wciskały się w pory tupiąc i rozpychając się łokciami. Słowo daję - jest efekt!

Zmęczona, przesuszona skóra po użyciu tej maseczki rzeczywiście odzyskuje blask i świeżość. Najbardziej nawet zmęczony człowiek wygląda lepiej. Najbardziej zmęczony człowiek to ja :(
A jednak, kiedy pokazuję swoją wymaseczkowaną facjatę nie tylko ludziska nie uciekają z wrzaskiem i nie łapią za krucyfiksy, ale nawet mnie samej zdarza się uśmiechnąć do swego odbicia w lustrze, jeśli nie przyglądam się mu zbyt uważnie, oczywiście.

Używam tego produktu od: Użyłam 4 razy

porażka

ladny zapach, fajna konsystencja ale.. po uzyciu tej maseczki przez przeszlo tydzien mialam wysyp na twarzy jakichs paskudnych grudek. Nigdy wiecej maseczek Nivea :/

Używam tego produktu od:2 razy i starczy

Smakowita :D

Dobrze nawilza,ma niska cene, slicznie pachnie owocami:) nie uczlila mnie a to juz+. Po zastosowaniu buzia swieza, gładka i rozpromieniona. Bardzo dobry produkt ;)

Używam tego produktu od:miesiaca

Raj cytrusow

Kupilam ta maseczke, kiedy mialam ochote na jakis drobiazg kosmetyczny. Taka mala handre.
Maska jest przyjemna, ma konsystencje i kolor budyniu, piekny zapach cytrusow. Swietnie sie ja rozprowadza.
Dobrze nawilza. Poprawia koloryt skory.
Kurcze same plusy....
Nie odpowiada mi jedynie opakowanie. Niewygodne i malo higieniczne. Jednak tuba to jest tuba.Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: ok 4 podwojnych

nie bardzo

Po przeczytaniu wszystkich wizażowych zachwytów spodziewałam się po tej maseczce dużo więcej.
Już przy nakładaniu uderzył mnie niezbyt przyjemny zapach, maseczka niby dobrze się nakładała i wchłaniała, ale potem pojawiło się nieprzyjemne ściągnięcie skóry, chociaż trzymałam ją tylko 10 min. (tak jak jest zalecane na opakowaniu), a rano a w kilku miejscach na policzkach zauważyłam czerwone plamy, jakby podrażnienia. Dodam, że mam cerę mieszaną i raczej mało skłonną do alergii i w ogóle wszelkich podrażnień, więc naprawdę zdziwił mnie ten fakt.
Plusem tej maseczki jest to, że od razu po zastosowaniu cera jest rzeczywiście jakby wygładzona i taka bardziej promienna ;-) i co ciekawe pory ewidentnie zwężone. Mimo to nie odważę się zastosować ponownie, te podrażnienia to bardzo dziwna sprawa, pierwszy raz mnie to spotkało- nie może być tak, że po maseczce nawilżającej twarz jest sucha i woła o krem nawilżający.

Używam tego produktu od: użyłam jeden raz wczoraj
Ilość zużytych opakowań:

bardzo fajna

Maseczka ma fajną, gęstą konsystencję. Bardzo dobrze się nakłada. Ma przyjemny, relaksujący, delikatny zapach.
Po zastosowaniu skóra jest widocznie nawilżona, nabiera blasku i tryska energią.
Jest wydajna. Nie dostrzegłam żadnych wad. Na pewno na stałe zagości w mojej kosmetyczce.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:dwa

Cena do jakości: 5

Świetna maseczka za niską cenę!
Przez noc doskonale nawilża twarz, nie przetłuszczając jej. Dodatkowo subtelnie wygładza tak, że aż miło nałożyć rankiem podkład.
Wchłania się znakomicie, ale czuć delikatny nawilżający film.
Zapach ok.
Wydajność zaskakująca: ja nieoszczędnie nakładam kosmetyki, a 1 saszetka to ok. 6 użyć:-)
Polecam, o niebo lepsza od Dermiki!!!!

Używam tego produktu od: 1 opakowanie - 7 zastosowań

Cudny zapach =)

Zastanawiałam się ile dać jej gwiazdek... W końcu uznałam że 3 to troszkę za mało i dostała 4 ;)

To dobra maseczka, nie daje spektakularnych efektów, ale jest bardzo miła w stosowaniu. Przepiękny zapach - przypomina mi śmietankowo-cytrynowe lody :P Nawilża, trochę poprawia wygląd skóry, jakby odżywia... Ale bez przesady ;) Ma dobrą konsystencję, nie spływa z twarzy, ale się "roluje" :D
Moim zdaniem jest za droga jak na takie "połowiczne" efekty - i to jest jej największa wada :(