Pure Zone, Chusteczki oczyszczające

Pure Zone, Chusteczki oczyszczające

Pojemność 30 szt

Odświeżająca, oczyszczająca piana w chusteczkach o właściwościach złuszczających. Chusteczki łączą tkaninę złuszczającą ze świeżą i gęstą pianą, która tworzy się w momencie kontaktu z wodą, aby skutecznie przeciwdziałać niedoskonałościom skóry mieszanej i tłustej.

Głęboko oczyszczają i wygładzają skórę, nadając jej zdrowy wygląd, opóźniają proces przetłuszczania się skóry i wysuszają niedoskonałości.

Natychmiast po zastosowaniu, skóra jest odświeżona i dogłębnie oczyszczona. Dzień po dniu, skóra wydaje się widocznie gładsza, pory stają się mniej widoczne, skóra twarzy jest bardziej jednolita.

Nie powoduje powstawania zaskórników.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Salicylic Acid, Laminaria Saccharina, Menthol, Triethanolamine, Methylparaben, Imidazolidinyl Urea, Disodium EDTA, Parfum

Cena: ok. 19zł / 30szt.

Dobry, ale ten sls!!

Chusteczki są bardzo wygodne w użyciu, skóra dobrze oczyszczona.
Naprawdę byłabym bardzo zadowolona, gdyby nie skład podany na opakowaniu;/ Niestety do oczyszczania potrzebuję czegoś mało drażniącego, odkąd używam retinoidów i kwasów.
Polecam osobom, które nie bawią się tretoiną i kwasami, wtedy powinny się sprawdzać, chyba, że ktoś ma z natury wrażliwą skórę.
Daję 3* , ponieważ, gdybym nie przeczytała składu nie narzekałabym na nie.
Zresztą sam pomysł z chusteczkami jest super, zwłaszcza dy wybieramy się w podróż!!
Tylko nie jestem pewna czy one są dostępne w Polsce?!;)

Używam tego produktu od: pół roku?

jestem zadowolona

chusteczki sa swietne dokładnie oczyszczają twarz ,skóra jest po nich czysta i odświeżona.Bardzo fajnie sie pienią dają uczucie chłodu niestety nie nadają sie do zmywania oczu .Cena niska polecam

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

tylko na podróż

Nie jestem fanką serii Pure Zone,długo leczyłam skórę podrażnioną i wysuszoną tymi produktami.
Lubię te chusteczki,bo nie mają tak agresywnego działania jak inne kosmetyki (żel,tonik) z tej serii.

Fajne na podróż latem,dają uczucie chłodu i orzeźwienia,szczególnie jak się jedzie 20-30h autokarem ;)

Minus - bardzo ściągają skórę,przyda się krem nawilżający pod ręką

Używam tego produktu od:2 lat w wakacje

Cellulit adipocyty

Zadowolona

Zelu z tej serii uzywam na wieczor a chusteczek rano i uwazam, ze to optymalne rozwiaznie :)
Bardzo zweżyly mi sie pory, skora jest czysta. Chusteczka bardzo odswieża, choc troszke trąci alkoholem po prostu, ale jakso mi to nie przeszkadza, bo nie wysusza skory ani nic z tych rzeczy ;)
Coraz mniej pryszczy, skora coraz swiezsza :)
Dobrze matują. Ogolnie produkt na plus :)

Używam tego produktu od:niecaly miesiac
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Ujda w tlumie

W sumie w dzialaniu sa identycznie jak zel do mycia twarzy z tej samej serii. Czyli oczyszcaja dobrze (zadziwiajaco dobrze usuwaja makijaz), jednak bardzo wysuszaja. Po ich uzyciu czuc ta swiezosc na twarzy, poniewaz zawieraja one jakis mentol, albo cos takiego co daje uczucie orzezwienia i swiezosci. Ale w sumie jednak nie wiem po co producent wyprodukowal i zel i chusteczki?! Moze mialy sie nadawac do jakis wyjazdow (wakacje itp) jedak do tego sie raczej nie nadaja, bo opakowanie tych chusteczek zajmuje wiecej miejsca niz zel, do ich uzycia tez potrzeba wody.
Aaaa jest jedna rzecz ktora mnie w tych chusteczkach drazni. Mianowicie gdy sie myje nimi twarz, to cala woda/piana z tych chusteczek scieka po rekach. W efekcie mialam rece w tej pianie az po lokiec.

Używam tego produktu od: 1 miesiac

dobre "raz na jakis czas"

ogólnie są ok, ale jak stosuje się je raz na jakiś czas. przez kilka dni stosowałam je codziennie i strasznie wysuszyły mi skórę (w okolicach nosa pojawiły się nawet drobne strupy) nawet przy stsowaniu kremu. teraz stosuję je co kilka dni i jestem bardzo zadowolona. skóra jest wyraźnie gładsza, bardziej miękka, a co najważniejsze czysta :D POLECAM!!

z daleka od oczu

Ogólnie oczyszczają twarz super, co do tego nie mam żadnych zastrzeżeń. Jednak niechcący dotknęłam chusteczką do oka... piekło, szczypało i widziałam jakby przez mgiełkę przez dobrą godzinę. Skóra po nich jest gładka, miękka. Ale widać zawiera dużo składników drażniących skórę (BHA) i to w dużym stężeniu.

świetnie wygładzają

Te chusteczki są doskonałe. Nie wierzyłam że naprawdę wygładzają cerę, tym bardziej że materiał wcale nie jest szorstki, a teraz stwierdzam to po każdym zastosowaniu. Ślicznie, świeżo pachną. Super oczyszczają. Napewno też trochę wysuszają, ale mi to nie przeszkadza, gdyż i tak zawsze stoduję krem. Nie wypowiem się co do usuwania niedoskonałości, gdyż uzywam tych chusteczek raczej sporadycznie, gdy moja cera maprawdę wymaga wygładzenia- bo w tym spisują się świetnie!!! :)