Soraya, Zielona Oliwka, Mleczko do demakijażu

Soraya, Zielona Oliwka, Mleczko do demakijażu

Delikatnie i dokładnie oczyszcza skórę z makijażu i wszelkich zanieczyszczeń oraz zapewnia jej doskonałą pielęgnację. Zawiera naturalne składniki: wyciąg z zielonej oliwki zapewniający intensywne odżywienie i nawilżenie skóry, łagodzącą witaminę B5, która działa przeciwzapalnie i kojąco na podrażnienia oraz aktywną witaminę A, która zapobiega przedwczesnym procesom starzenia się skóry i poprawia jej kondycję.
Skóra po użyciu mleczka do demakijażu jest doskonale oczyszczona, kompleksowo odżywiona i nawilżona.

okropny!

może zacznę od minusów, bo jest ich więcej:

- okropnie pachnie
- OKROPNIE szczypie podczas demakijażu oczu. ten kosmetyk nadaje się chyba tylko do demakijażu policzków od różu:/ gdy tylko próbowałam zmyć makijaż oczu strasznie zaczynały mnie szczypać
- pozostawia tłustą warstwę na skórze
- brzydkie zielone opakowanie

plusy:

- tani

ogólnie wymęczyłam jedno opakowanie jakoś, ponieważ bardzo nie lubię wyrzucać zakupionych kosmetyków.

nie mogę nic napisać co do wydajności, bo używałam go tylko jak nic innego nie miałam pod ręką, czyli raz na parę tygodni.

Brzydko pachnie

Nie podoba mi się zapach tego mleczka, powinno być mleczne albo bezwonne, a pachnie jakimś lekarstwem. Ale za to ma ładne opakowanie. Zmywa makijaż jak wszystkie mleczka;) Ja kupiłam dla opakowania, ale już nie kupię przez ten zapach;)

Ilość zużytych opakowań: pół

Podrażnia oczy

Mleczko dostałam w prezencie. Produkt ma swoje plusy, ale niestety i duże minusy, więc zużyję do końca, ale ponownie po niego nie sięgnę.

Plusy:
*Wygodna, "poręczna" konsystencja (nie za rzadka, nie za gęsta).
*Skuteczność (choć nie mam ciężkiego makijażu).
*Wydajność - naprawdę niezła.

Minusy:
*Podrażnia mi oczy - bardzo niestety mnie szczypią po użyciu tego mleczka i to dyskalifikuje je niestety w moim przypadku.
*Chemiczny , ostry zapach - nie podoba mi się.
*Silikony w składzie - z powodu tych silikonów (z którymi tonik nie poradzi sobie przecież) uzywam po mleczku płynu micelarnego a nie toniku.

Używam tego produktu od:6 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 całe

Cellulit adipocyty

Nie polecam

To ma być łagodny produkt? Kpina. Mleczko podrażnia - parę razy przetarłam oko i natychmiast pojawiło się pieczenie i łzawienie... :( Tak więc do demakijażu oczu nie nadaje się wcale, tym bardziej, że kiepsko radzi sobie z tuszem i kredką (trzeba niestety trzeć), nie wspominając o tym, że oczy po jego użyciu jakiś czas są zamglone... Można go stosować co najwyżej do reszty twarzy i szyi. Cery na szczęście nie podrażnia, aczkolwiek jego dokładność przy zmywaniu podkładu pozostawia wiele do życzenia... Poza tym nie rozumiem zalecenia: "stosować codziennie rano i wieczorem"... Kto wykonuje demakijaż rano? Bez sensu. No chyba, że chodzi o te resztki makijażu, które zostały po nieudanej próbie ich usunięcia wieczorem :)
Konsystencja dość gęsta, śmietankowa, czyli typowa dla mleczka, zapach miły i dyskretny. Nie są to jednak wystarczające powody, by przyznać temu produktowi 2 gwiazdki. Dyskwalifikacja za brak skuteczności.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego i ostatniego

raczej nie

Mleczko jest bardzo wydajne i na tym chyba kończą się zalety. Początkowo ma ładny zapach, który z czasem staje się nie do zniesienia, duszący. Mam wrażliwe oczy i mleczko generalnie zbytnio nie podrażnia, ale nie jest też bardzo łagodne. Używam zwykłego tuszu a muszę długo trzeć, żeby zmyć makijaż oczu. Na pewno już nie kupię.

nawet nawet

Zniewolił mnie jego zapach i dlatego postanowiłam go przygarnąc ;) zapach jest sudowny, az chce sie go zjesc :D Wedlug mnie oczyszcza twarz bardzo dobrze, nie pozostawia jej podraznionej i czerwonej, nie wiem, skad takie opinie. Nie szczypie mnie tez w oczy, byc moze nie jestem taka wrazliwa jak inne dziewczyny :P Jest dobry, ale za pewne zapach choc przecudowny z poczatku znudzi mi sie pod koniec opakowania (wydajny :P) i poszukam czegos nowego :)

Używam tego produktu od:2-3 tygodni

dostateczny

zalety tego mleczka:

bardzo wydajne ( jedno opakowanie starczyło na ok 3 miesiące, przy czym używałam je raz dziennie do wieczornego demakijażu), jest gęste ( nie spływa:) nie podrażnia, nie wysusza i nie szczypie w oczy, dość dobrze nawilża, dobrze usuwa "lżejszy" makijaż np. pudry i podkłady

wady:
dziwny zapach ( ale da się przeżyć bo nie jest intensywny), słabo radzi sobie z tuszem do rzęs ( i to nawet nie z tym wodoodpornym) trzeba poświęcić więcej czasu żeby zmyć tusz ale w sumie na opakowaniu nie było napisane że jest też do oczu:P), a i tak nigdy nie zmyłam go do końca tym mleczkiem, pozostawia na skórze tłusty film ( co bardzo mi się nie podoba ponieważ mam skórę mieszaną, a ten film sprawiał takie uczucie tłustości)
Uważam że jest godne polecenia dla osób ze skórą suchą ponieważ dobrze nawilża,

Daję 3 gwiazdki bo jednak nawilża, jest wydajne i tanie i oczyszcza nawet. ze względu na substancje z grupy parabenów nie polecam go wrażliwcom.Używam tego produktu od: ok 3 miesiące

AŁA!!!

Okrrrrrutnie wręcz szczypie w oczy, nie ma szans na to aby zmyc makijaż bezproblemowo. Każde podejście do tego kosmetyku kończy się tak samo: Pięć minut nie moge otworzyć oczu a następne pięć wycieram łzy. Jedynym plusem jest ładny zapach, ale co z tego...
Nie polecam.

Używam tego produktu od: 3 razy
Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

Raczej podziękuje.....

Może i makijaż dobrze usuwa ale strasznie po nim szczypia oczy ! A ja głównie je maluje. Napewno go juz wiecej nie kupie nawet jeśli byłby o połowe tańszy.

Używam tego produktu od:1 miesiąc

twarz indianca

Po oczyszczeniu twrazy tym wynalazkiem, swierdzam iz plemie indian przyjełoby mnie z otwartymi rękami. Twarz czerwona, a oczy szczypią, przez co wyglądam jak nacpany indianec. Koło oliwki to chyba nawet nie leząło.
Mówie bleh!Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:mecze 1

Dla mnie świetne:)

A ja go będę bronić:)
Dobrze zmywa makijaż, nawilża i wygładza cerę, ma przyjemny zapach. No i dzięki niemu w końcu pozbyłam się trądziku :D
Jedyny minus- trzeba bardzo uważać przy zmywaniu powiek, bo szczypie w oczy:/
Myślę, że zagości u mnie już na stałe:)

Używam tego produktu od:.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

śmierdziel

On po prostu śmierdzi. Pupą przedszkolaka. Co do wydajności to też mam zastrzeżenia - przez to, że praktycznie nie zmywa makijażu twarzy (oczu tym bardziej), trzeba do używać więcej i więcej. I szybko się kończy. Wycieram tą twarz, wycieram, pierwszy wacik, drugi, piąty, szósty a tam jeszcze ślady makijażu! Nie lubię takiej zabawy. Nie lubię tego mleczka. Jedna gwiazdka.

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe (w przypływie wściekłości wyrzuciłam resztę)