Efalock, Prostownica ceramiczna

Efalock, Prostownica ceramiczna

Pojemność 1 szt

- płytki ceramiczne, szerokość 3 cm (bezpieczeństwo włosów)
- nagrzewanie w 60 sekund (oszczędność czasu i energii)
- 3 metrowy kabel, uchwyt do powieszenia (wygodna w użytkowaniu)
- regulacja temperatury, maksymalnie 200 stopni (możliwość dobrania odpowiedniej temperatury do stanu swoich włosów)
- lekka i poręczna
- lampka kontrolna przy włączniku

prostownice
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

doskonała

Model Flat- Champ kupiłam ok. 6 lat temu i używałam codziennie- praktycznie niezniszczalna. Po tylu latach użytkowania i wielokrotnych upadkach na podłogę łazienki nic nie popękało a na płytkach nie widać żadnych zmian (regularnie czyściłam je).
Dopiero niedawno wymieniłam na nową (wieloletnie skręcanie kabla wokół prostownicy spowodowało przepalenie się osłonki kabla). Kupiłam nową turmalinową i żałuję, że nie zdecydowałam się jeszcze raz na ten model.

Jak najbardziej polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Sprawdzała się tylko rok!

Mam tę prostownicę bardzo długo, ztn. ponad 3 lata, no i początki były wspaniałe- zachwyciła mnie, ale czym dłużej jej używałam tym bardziej mnie rozczarowywała, na początku sama nie wiedziałam z jakiego powodu. Zbytnio jej nie eksploatowałam, bo tak naprawdę prostowałam 1/2 w miesiącu, mimo wszystko odczuwalne było- że prostuje coraz gorzej, a efekt jedwabistych włosów jest niemożliwy do osiągnięcia....
Zewnętrzne powłoki ceramiki zaczęły schodzić, porysowała się strasznie.
Do tego podobnie jak u innych wiżażanek u mnie zaczęła dymić, więc to średni komfort- wrażenie jakby paliła włosy :(

Jak ją kupowałam to była dosyć droga, około 300 zł., za te pieniądze można by oczekiwać większej trwałości, skoro to sprzęt profesjonalny....

Teraz praktycznie jej nie używam, bo przestała spełniać swoją funkcję .

Używam tego produktu od:3 lat

no cóż..

Ta prostownica jest moją pierwszą, którą zakupiłam po przeczytaniu bardzo dobrych opinii na wizażu :)

Moje odczucia:
+nic przez 4 lata się nie zepsuło, a miało prawo, bo latała czasem po całej łazience ;)
+rewelacyjna była przez pierwsze 6-8 miesięcy i kochałam ją wtedy dozgonnie :)
+długi kabel,

+/-płytki zaczęły brązowieć po około 6 m-cach, co oznaczało ścieranie powłok, co martwiło ale jeszcze nie przeszkadzało w prostowaniu :)

-wiekowa już nie prostuje włosków niestety a raczej je rozprostowuje,
-przegrzewanie płytek zaczęło się po około roku,
-teraz minimalna ustawiona temperatura po 2min jest mega wysoka i nagrzewa obudowę dookoła, tak, że każde dotknięcie wkurza i przypomina i o wieku sprzętu i o czasie na zakup nowego :)
-obecnie fatalny komfort użytkowania, ale że działa to jakoś szkoda jeszcze wydawać pieniędzy na nową :)
-do minusów można zaliczyć też coraz większe kwoty wydawane na wszelkiego rodzaju kosmetyki do prostowania, co sprzyja włosom ale już niekoniecznie mojej kieszeni :)

3gwiazdki ponieważ długo wytrzymała i mimo wszystko prostuje jakoś jeszcze włosy, ale bardziej jest to już rozprostowanie niż pięknie gładziutkie prościutkie włoski :)

Polecam jeśli ktoś ma niedużo pieniędzy a chce kupić fajną prostownicę, ale jeśli masz możliwość kupić coś lepszego (np. CHI) to nawet nie zawracaj sobie głowy efalockiem :)

Używam tego produktu od: 4lat

Alcatel

jest ok

Dostałam Flat Master od chłopaka jakieś dwa lata temu. Używałam jej raczej sporadycznie, na razie nie zauważyłam żadnych śladów zużycia. Prostownica szybko i w miarę sprawnie prostuje włosy, kiedy sa w dobrej kondycji radzi sobie znacznie lepiej niz przy włosach suchych. Po prostowaniu włosy sa błyszczące, idealnie gładkie, wyglądają naprawdę fajnie. Niestety, nie ma co się oszukiwać, po dłuższym czasie używania włosy robią się suche i zniszczone. Ale ogólnie jestem z niej bardzo zadowolona :)

Używam tego produktu od: 2lat

początek super, gorzej później

na poczatku byklam zachwycona plecila mi ja kolezanka kupilam ja na allegro, wsloski super ekstra wygladzone nawet mi na deszczu sie nie koltunily a mam starsznie puszczace sie i cienkie
pozniej... lipa- zaczela brazowiec powloka myslalam ze to od olejkok ktore nakladalam na wlosy by sie nie sniszczyly , czyscilam ja nawet ale nic nie dalo.A tu sieokazuje jak czytam opinie wizazanek ze to zeszla powloka ceramiczna-!! a miala byc taka super..
po pewnym czasie zaczela dymic az sie wystraszylam i jz nei jest taka super, wlosy sie mechlą nawet gdy nie pada deszcz, tylko przy zwyklej pogodzie, zawiodlam sie!

Używam tego produktu od:3lat

do czasu niezła

kupiłam tą prostownice ok.2latka temu i początkowo było ok,ale później efekt nie utrzymywał się już zbyt długo,niedawno zaczęła się jakby przepalać,płytka zrobiła się beżowa a na koniec zaczął z okolic przycisku i dolnej części wydobywać się dymek,czemu towarzyszył niezły smrodek,jak u poprzedniczki stwierdzono popsuty,przepalony czy coś w tym stylu przycisk,który zresztą ostatnio przestał działać,prostownica jest w naprawie,ale wątpie,że da się coś z nią zrobić,bo jak usłyszałam prostownice są nienaprawialne..zobaczymy...prostownica po3tyg odebrana z naprawy 2tyg trwalo jej rozkrecenie 1tydz poszukiwanie przycisku..niestety się nie znalazl.Zaproponowano mi prace prostownicy na zasadzie włączania jej do kontaktu..poki co lepsze to niż nic:) Używam tego produktu od:2lat

dobra, ale na pewno nie KWC

Prostownice kupilam ok. 2 lata temu na allegro po przeczytaniu wizazwych opinii.
Jeśli chodzi o samo użycie, to nie zachwycało mnie, gdyż często włozy zaczepiały się o płytki i parzyłam sobie palce o rozgrzany plastik. Poza tym przycisk on/off niepraktyczny - czesto wyłączałam go przypadkowo przy prostowaniu. Zeszła powłoka cermamiczna na płytkach bokach.
Samo działanie ok, duży plus za regulacje temperatury. Dodam, ze mam włosy wyjątkowo oporne. Jest ich dużo, sa gęste i kręcone, mało który fryzjer daje sobie z nimi rade. A ta prostownica w domowych warunkach dobrze dawała sobie rade, wiec w zasadzie byłam zadowlona z użytkowania.
No właśnie... byłam, a juz nie jestem, gdyż prostownica padła. Popsuł się przycisk on/off. Gwarancja sie skonczyla, a usterka jest nie do naprawienia.
Wiec goodbye Efalocku... :)

Używam tego produktu od:2lat
Ilość zużytych opakowań:1 :)

średniak

Prostownicy Efalock Flat-Master ( z bajerem - funkcja jonizacji) uzywam już ponad rok. Po tym czasie - stan techniczny prostownicy - ok :), moje wloski tez w porzadku. Kilka detali : mam grube , z natury proste wlosy - prostownicy uzywalam zatem tylko w celu wygladzenia, czy wyeksponowania ciecia - i tu prostownica spisywala sie doskonalne. Stosuje profesjonlne kosmetyki do wlosow - od szamponu, przez odzywke i produkty do stylizacji i przy takiej artylerii srodkow nie widze, zeby uzywanie prostownicy pogorszylo stan wlosow. 3 gwiazdki dlatego, ze moj fryzjer przy zastosowaniu tych samych srodkow pielegnujacych potrafil sprawic swoja prostownica, ze moje sztywne druty stawaly sie mieciutkie. Efalock jakos nie daje takiego efektu - a probowalismy na rozne sposoby i to nie jeden raz ;)...są lepsze :)

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań:

odpadajaca ceramika

Ja niestety musze troszke zanizyc srednia Ogolnie prostownica jest bardzo dobra Na poczatku bylam bardzo zadowolona Ladnie prostuje wloski Oczywiscie po jakims czasie wlosy robia sie suche Nie oklamujmy sie cudow nie ma i kazde "prasowanie" przyczynia sie do niszczenia wlosow Jakbym miala ja ocenic na samym poczatku napewno dostalaby 5 * ale niestety juz nie nadaje sie do uzytku Wiekszosc powloki ceramicznej zeszla i nie mam pojecia co z nia zrobic. Wiec szukajac prostownicy za wieksze pienadze trzeba sie zastanowic bo to jest wydatek tylko na pare miesiecy Pozniej trzeba kupic cos innego

Używam tego produktu od:7miesiecy

niestety zawiodłam się :/

Dlaczego się zawiodłam??
Bo po 1,5 roku czasu przepaliła mi się jakaś płytka przy włączniku. Naprawić jej już się nie da, ponieważ pan naprawiacz nie ma takich cześci no i całe moje prostowanie diabli wzieli.. :(
A szkoda bo nawet dobrze mi się z nią pracowało, z poczatku byłam nią naprawdę zachwycona, choć już teraz pod koniec włosy miałam przesuszone i efekt prostych włosów nie utrzymywał się już zbyt długo {naturalne mam falujące się].

Zapłaciłam sporą sumkę za nią i nic mi nie zostało. Więc tym razem zainwestowałam w inna tńszą prostownicę, żeby nie czuć znów tego niesmaku jeśli [nie daj Boże] znów mi siądzie...

Używałam tego produktu od: 1,5 roku

hmmmm...

u?ywam tej prostownicy juz gdzies 2 lata i latego moja ocena bedzie dotyczyla calosci uzytkowania. prostowalam ja jakies 2 razy w tygodni-ewentualnie jakies male poprawki w miedzyczasie. Gdy ja tylko dostalam bylam zachwycona, wyprostowala moja krecone wlosy i szczerze to moze do dzis byla by dobra gdyby nie to ze poodpadala z niej ta powloka ceramiczna (szczegolnie na bokach). a po drugie przez caly cas prstowania u?ywalam roznych srodkow do prostowania i.. teraz wszytsko zostalo na prostownicy w formie poprzypalonej brazowej mazi ktora smierdzi niemilosiernie spalenizna. prostownica ogolnie dobra (niszczy wloski jak kazda inna) ale co do jej trwalosci to niestety mam zastrzerzenia...

U?ywam tego produktu od: 2 lat
Ilo?? zu?ytych opakowa?:

Idealna

Długo szukałam i w końcu znalazłam dzięki Wizażankom.Wcześniej uzywałam taniej prostownicy z Eldomu.Bez porównania.Kupiłam ją 2 miesiące temu i nie żałuję.Rewelacyjnie sobie radzi z moimi naturalnie kręconymi włosami.Wystarczą mi dwa pociągnięcia,żeby włosy były idealnie proste na długie godziny.Jestem zachwycona,że teraz prostowanie nie zajmuje mi prawie godziny,a tylko 15 min.Naprawdę warto było,bo nie zaczepia za włosy,nie sprawia,że są sianowate i matowe,nie elektryzują się.Jedynie co niedawno zauważyłam to,że koncówki stały się trochę przesuszone,ale i tak wiele wytrzymują,bo od 2 miesięcy używam prostownicy codziennie :):)

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:póki co jedna ,bo chyba się nie zepsuje? ;)