GlucoBlock

GlucoBlock

Preparat o działaniu drenującym oraz zapobiegającym nadmiernemu odkładaniu się tłuszczu w komórkach. Producent obiecuje zmniejszenie cellulitu, wyszczuplenie, ujędrnienie i poprawę napięcia skóry.

Cena: ok. 80 zł

bez szans? ? ? ? ? ? ?

kiedys był drogi i do niczego. Kelił się. Ladny zapach. Czułam, że gleboko sie wchlanial, orzeźwiał skórę ale co z tego skoro nic nie naprawial :) Kasa w bloto. Omijajcie szerokim łukiem :)
Jedno opakowanie nie daje żadnych oznak poprawy stanu skory...

Używam tego produktu od:dawno

Dobry ale nie na cellulit

Używałam go z przyjemnościa dzięki świeżemu zapachowi i żelowej konsystencji. Był wydajny i na tamte czasy najlepszy. Jednak teraz już bym go nie kupiła. Bardziej wyszczuplał i ujędrniał, aniżeli likwidował cellulit, a nie o to mi teraz chodzi. Parę lat temu, dla "bezdzietnej panienki" był preparatem, którego efekt zadowalał, jednak teraz na pewno by sobie nie poradził ze skutkami 2-óch ciąż. Ale wspominam go pozytywnie.

oj drogo..

krem juz po pierwszym uzyciu zostawia wspaniala w dotyku skore - miekka i jedwabista (efekt zrobil piorunujace wrazenie na moim mezczyznie zycia), ladnie pachnie i wspaniale sie wchlania niemal blyskawicznie, nie zostawiajac tlustej warstwy. zauwazylam tez nieznaczne, ale widoczne oznaki walki z cellulitem.. niestety jest malo wydajny, co przy tak duzej cenie (kupilam go za prawie 90 zlotych od tubki) przysparza o coraz gorszy nastroj przy kazdym kolejnym smarowaniu.. jesli kogos stac na wydawanie 90 zlotych co ok trzy tygodnie, polecam ten produkt

Używałam tego kosmetyku jakis czas temu; ilość zużytych opakowań: 2

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

niezły

Preparat ma przyjemną żelową konsystencję, szybko się wchłania i bardzo ładnie pachnie - herbatką :) Faktycznie trochę zmniejsza cellulit, ale zaraz po zaprzestaniu stosowania wszystko wróciło do normy :(

Podobny do innych...

Chyba został zastąpiony przez D-stock?...
Dla mnie był OK, napinał, wygładzał i ujędrniał skórę, choć podobnie jak w przypadku innych tego typu specyfików, spektakularnego działania antycellulitowego nie zauważyłam...:( Pamiętam, że był przyjemny w stosowaniu i szybko się wchłaniał.

nie polecam...

zdecydowanie przereklamowany i koszmarnie drogi jak na ta jakosc!:( zapach ma do zaakceptowania, opakowanie tez moze byc:) ale... efektow brak:( ogolnie to jest jakis taki... nieprzyjemny:( nie wygladza skory, nie likwiduje cellulitu nawet odrobinke:P Nie zauwazylam zadnego wplywu na skore, zero ujedrenienia i wygladzenia. Tylko pieniadze wyrzucilam w bloto..

są lepsze

o wiele gorszy niż Elancyl czy Norel. napina skórę i ujędrnia, ale nie tak dobrze jak wymienione przeze mnie wcześniej specyfiki.jego wadą jest to, że się klei do ubrań [nie zawsze ma się czas na 'pozostawienie do całkowitego wchłonięcia'] - gdy zastosuje się większą ilość wałkuje się.generalnie nie polecam. o wiele lepszy jest tańszy Norel czy Elancyl.Ilość zużytych opakowań: 2

przereklamowany

Zalety tego preparatu to z pewnoscia poreczne opakowanie,przyjemna,zelowa konsystencja i ladny zapach.Nie nalezy spodziewac sie cudow.Wedlug mnie lepiej sie nadaje jako zwykly balsam(choc sie klei i nie wchlania za szybko)niz jako specyfik na celulitis.Nie zauwazylam zadnych rezultatow po zuzyciu calego opakowania.Cena zbyt wysoka w porownaniu do jakosci.Juz wiecej go nie kupie.

bardzo dobry

Po kilku tygodniach regularnego stosowania można uzyskać całkiem zadowalające efekty.Redukcja pomarańczowej skórki, napięcie i ujędrnienie oraz wygładzenie skóry.Jest dość drogi, ale myślę, że jest tego wart.Ilość zużytych opakowań: 2

drogi za drogi

Jestem średnią a nawet mniej niż średnią klasą polskiego społeczeństwa. Ale mam zawsze troche zaskórniaczków na dobre kosmetyki. Tu jednak zdecydowanie przepłaciłam. Przyjemny w użyciu a i owszem. Skóra jest gładka. Ale chyba nie do tej funkcji został stworzony. Poszukałam pogmerałam i znalazłam o ponad 50% tańszy. Też ładnie pachnie, szybko się wchłania, ale przede wszystkim działa. Raczej już więcej nie skorzystam z tego specyfiku.

Oceniam na 3.00

Taki sobie myślałam że będzie naprwdę lepszy nie mam wielkich problemów z cellulitem ale on jakoś nie zapisał mi się wspaniale w pamięci naprawdę myślałam że będzie lepszy.

Oceniam na 4.00

Zdecydowanie dobry kosmetyk i godny polecenia dla pań mających problemy z "pomarańczową skórką". Ładny zapach, przyjemność w używaniu i oczywiście widoczne efekty.