Marine Elements, Exfoliating Body Scrub Shower Gel (złuszczający żel do ciała)

Marine Elements, Exfoliating Body Scrub Shower Gel (złuszczający żel do ciała)

Jest to peeling do całego ciała, złuszczający obumarły naskórek. Dość dobry produkt. Ma delikatne granulki myjące, ale wyczuwalne. Dobrze sie pieni. Ciało po umyciu jest gładkie, nawilżone i odświeżone i przyjemnie pachnie morzem.

Cena ok. 28 zł

Rewelacja!

Pierwszy raz dostałam go jakies 10 lat temu na urodziny od siostry. Używamy go obie do dziś. Po pierwsze cudownie pachnie, jest delikatny, ale dobrze złuszcza. Nie podoba mi się nowe opakowanie, poprzednie było dla mnie wygodniejsze. Moja skóra po nim pieknie pachnie, jest gładka, a ja czuję się bardzo ,świeżo :) Zdecydowanie polecam :)

Używam tego produktu od:ponad 10 lat
Ilość zużytych opakowań:nie jestem w stanie policzyć, bardzo dużo

zwyczajny

Peeling z drobnymi ziarenkami, o działaniu lekko ścierającym, może być więc stosowany codziennie. Spłukuje się dobrze.Mnie wcale skóry nie wysuszał. Cena w promocji przystępna. Taki normalny....

niespecjalny

Jest gęsty - zbyt gęsty by nie było problemów ze spłukiwaniem, nieprzyjemnie pachnie, niespecjalnie oczyszca skórę.Jest poręczny i nie wysusza skóry.

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Rozczarowanie

Pięknie pachnie w opakowaniu. Bardzo chciałam go mieć choćby ze względu na i to, a tu cóż; na ciele zamienia się w prawdziwy zapach morskich alg, a one przypominam, śmierdzą! Błotem. Co poza tym - moim zdaniem wysusza skórę, złuszcza średnio, więcej daje samo tarcie ostrą myjką niż to, co ma w sobie. Dla mnie to standardowy żel do mycia ciała z delikatnymi granulkami, coś jak Lux + reklama (algi) + granulki, produkt rzędu peelingu Eris - o niebo gorszy od peelingującej emulsji pod prysznic Oceanic.Nie podoba mi się.Opakowanie w niechętnym użytku.

Oj dobry

Przyjemny odświerzający peeling, dobrze oczyszcza skórę, przygotowując ją do dalszych zabiegów, ma delikatny ożeźwiający zapach, cała ta seria oriflame jest zresztą całkiem Fajna.

Wart spróbowania

Wracam do niego od czasu do czasu. Dla mnie jest mało wydajny, bo trzeba go dużo nabrać żeby umyć całe ciało, a jak go mam to go stosuje codziennie.Jeśli chodzi o efekty to tak jak napisałam w opisie, ciało jest miękkie, wygładzone i ładnie pachnie.