Lasting Colour (Pomadka do ust)

Lasting Colour (Pomadka do ust)

Bardzo dobra pomadka za małe pieniądze. Dobrze nawilża usta i świetnie się rozprowadza. Dość długo utrzymuje się na ustach.

Cena: ok. 5zł

cudowne pomadki za mala kase czemu juz ich nigdzie nie ma :(

uwielbiam
cudowne pomadki
niezastapione kolory
trwalosc ach
u mnie juz ich nigdzie nie ma :( koszmar !!!
bylam od nich uzalezniona
maja pare kolorow nie do pobicia
wyglad opakowania fatalny zwlaszcza po uzytkowaniu
cena - bezcennie niska
produkt zachwycajacy
trwale nasycone
troche wysuszaly usta ale za te trwalosc mogly
gdzie jestescie ???
byly cudowne

Ilość zużytych opakowań: wiele opakowan

Mam 4 pomadki:D

Uwielbiam pomadki kolorowe tej firmy. Kupiłam ostatnio 4 kolory.

+ kolor jest dosyć trwały jeśli nie oblizujemy ust
+ nasycenie pigmentu jest intensywne
+ ładnie pachną
+ nie uczulają
+ nie wysuszają ust
+ duży wybór kolorów
+ tanie

- trudnodostępne

Używam tego produktu od: połowy miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 5 (naprzemian)

Tęsknię za nią

Kupiłam ją jakieś 6 lat temu, kolor "frosted soft apricot" (to chyba jakaś perłowa morela będzie)
Zużyłam ją niemal od razu, pięknie trzymała się warg. W krótkim czasie wróciłam do drogerii w której ją dostałam żeby zaopatrzyć się w inne kolorki, niestety już ich nie było, do dziś nigdzie w okolicy nie mogę ich spotkać.

Używam tego produktu od: parę lat temu
Ilość zużytych opakowań: niestety tylko 1

Manicure - pastelowe paski

Po prostu zwykła.

Wypatrzyłam ją w Pepco, spodobał mi się odcień Soft Apricot, taka perłowa jasna pomarańcz. Zapłaciłam około 3 zł. Nie używałam jej prawie w ogóle, bo wchodziła w załamania ust i była nieco sucha. Jej odcień okazał się dla mnie za jasny, ale to pewnie dlatego, że był perłowy. Pachniała bardzo intensywnie, jak błyszczyk Natural Volume z Nivei. Dokładnie ten sam zapach. Z opakowania szybko się starły napisy.

Jak w tytule, zwykła szminka, bez rewelacji.
Nie kupie jej więcej, są lepsze.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

za sucha

Lubię szminki, które dobrze nawilżają usta i mają piękny połysk. Niestety ta pomadka jest bardzo sucha i od razu pojawiły się na moich ustach suche skórki. Choć miała być perłowa, niestety tego nie widać, jest matowa. Jedynym jej plusem jest to, że długo się utrzymuje na ustach, choć wygląda po dłuższym czasie na zważoną

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

bez rewelacji

taka zwykla
kupilam za 2.99 w pepco, czyli nie duzo, nie spodziewalam sie po niej jakis rewelacji o tak jakos sie skusilam
kupilam dwie pomadki, jedna w delikatnym odcieniu rozu, bardzo delikatny odcien a druga czerwona z brokatem,
po nalozeniu pachna wisniami????? mnie osobiscie to nie przeszkadza, ale podkleslaja suche skorki, wiec wogole nie sa nawilzajace,lepiej stosowac je na wypielegnowane usteczka
ta z brokatem utrzymuje sie dluzej, nawet jak ja zlize mienia mi sie delikatnie usta, ale ogolnie trzeba je poprawiac w ciagu dnia
opakowanie takie tandetne, ale mnie to nie przeszkadza
Używam tego produktu od: kliku dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszych

katastrofa

Bardzo dobra pomadka za małe pieniądze?Chyba nie bardzo-nie malowałam się niczym paskudniejszym,ba nie wierzę,że wyprodukowano coś okropniejszego.

Pamiętam,że wysuszała usta na wiór,rolowała się,zbierała w kącikach warg i robiła wszystko,żeby usta wyglądały jak najgorzej.O opakowaniu nawet nie wspominam-było straszne na całej linii-ta pomadka ma zero plusów.Wolałabym się malować sokiem z jagód

.Używam tego produktu od:dawno to było-nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

tak

Ja kupilam pomadkę o nr 225 city red. szukałam pomadki super czerwonej, i taka jest jak chcialam, pieknie sie rozprowadza, przyjemna konsystencja, piekny gleboki kolor, zapach tez mi sie podoba, ale to wiadomo, kwestia gustu, ogolnie wypada bardzo dobrze :) jestem bardzo zadowolona, a cena bardzo niska ;) okolo 7 zl

Używam tego produktu od: 1 miesiac

dla mnie nie ma lepszej

To za mało powiedziane, że uwielbiam te szminki!
Moje ukochane, to matowa boska czerwień 108 i cudowny pudrowy róż 223. Żadne inne tak świetnie się na moich ustach nie trzymają (zwłaszcza wklepane opuszkiem palca) oraz tak gładko nie rozprowadzają. Moim zdaniem wyglądają olśniewająco. Dla mnie KWC!

Używam tego produktu od:
zużyłam już dobrych parę sztuk

tragedia..

mam kilka tych szmineczek. muszę przyznac, ze kolory są abrdzo intensywne na ustach ale co z tego, jesli zaraz szminka zbiera się w załamaniach ust.. :( wygląda to bardzo brzydko.. sam zapach jest dosc nieprzyjemny. w ogóle nie nawilzają ust, wręcz po jakiejs godzinie usta wyglądają fatalnie. nie dośc ze suche to jeszcze kolor w załamaniach. nie polecam.. nawet za taką cenę - bo poco kupowac, jesli w ogóle nie będzie się uzywało tego kosmetyku...

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie około 6 opakowan róznych kolorów

Średnia

Jest średnia, ale na pewno nie jest zła. Moja prababcia jej używała od zawsze, zawsze tego samego, pięknego koralowego odcienia. Sama miałam kiedyś białą :) Kolor był wstrętny, ale to było tylko na próbę. Później z gazetą kupiłam piękną, głęboką jagode z nutką różu. Kolor był nieziemski, ale ciemny jak dla mnie. Sama pomadka była niezła, nawilżała i natluszczałą, ale tylko dopóki pozostawała na ustach. Była dość trwała, ale nierówno rozprowadzaqła się na ustach, miała tendencję do zbierania się w załamaniach. Kolory są nasycone, wyraźne, raczej połyskujące.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam do końca ani jednego, byłam w posiadaniu dwóch

Moja pierwsza. :)

To była jedna z pierwszych pomadek jakiej używałam i nie wiem jak mogłam jej nie ocenić do tej pory. Pamiętam, że miałam 2 odcienie bordowo-różowe, w takich kolorach się wtedy "nosiłam". ;) Poza tym nie miałam zbyt wielkiej obsesji na malowanie ust tak jak teraz i wtedy nie było zbyt dużej ilości błyszczyków do wyboru w sklepach... Pozostawały klasyczne pomadki do malowania ust.

Pomadka o dość gęstej konsytencji, która pokrywała usta intensywnym kolorem. Trzymała się nie najgorzej. Niestety miała dość niemiły zapach i lekko gorzkawy smak. Przyznaję, że to mi wtedy przeszkadzało, ale kieszeń licealistki bywa skromna i musiałam ją znieść. ;)
Oprawka niestety pękała po jakimś czasie.
Cena bardzo przystępna, wtedy była szeroka paleta barw do wyboru. Jak jest teraz nie wiem...
Dziś bym jej na pewno nie kupiła, bo znam lepsze i milej "smakujące" pomadki, ;) ale w czasach liceum to była nawet fajna. ;)

Używam tego produktu od: ło jeju, może ze 2 lata?

Ilość zużytych opakowań: zużyłam na pewno 2 sztuki, może i więcej,, ale w tej chwilli nie pamiętam dokładnie.