Exclusive 3 in 1 Mascara Creme (tusz wydłużający i pogrubiający)

Exclusive 3 in 1 Mascara Creme (tusz wydłużający i pogrubiający)

Aksamitnie czarny tusz, który nie tylko wyjątkowo podkreśla wyrazistość spojrzenia, ale dzięki zawartym specjalnym składnikom i wyciągowi z cytrusów- dogłębnie odżywia rzęsy i zapobiega ich łamaniu. System Black Intensification gwarantuje uzyskanie efektu "superczarnych rzęs", nowoczesna szczoteczka Easy Combed - idealne rozprowadzenie mascary i rozczesanie rzęs.

Cena: 19 zł / 10 ml

na tak

mam rzęsy średniej długości i mało gęste, maskara zdecydowanie mi je wydłużyła efektu pogrubienia raczej znacznego nie ma być może po nałożeniu większej ilości warstw występuje , ale ja tak nie robie. Rzesty wygladają bardzo naturalnie , głęboko czarne, każdy włosek rozdzielony. Kupiłam za 16 zł w drogerii.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Całkiem całkiem.

Mimo, iż nie jest to tusz przeznaczony dla moich prostych jak druty, długich i sztywnych rzęs, uważam, że jest całkiem dobrym kosmetykiem.

Kremowa i delikatna konsystencja, kolor czarny jest czarny a nie ciemno szary, szczoteczka dobrze rozczesuje rzęsy.

Nie zauważyłam, by tworzyły się grudki, ani żeby szybko wysychał.

Używam tego produktu od: Już zużyty.
Ilość zużytych opakowań: Jedno.

średniak

Szukam tuszu doskonałego, takiego, który pogrubi i wydłuży rzęsy ( byłoby bajkowo, gdyby jeszcze podkręcał rzęsy, ale to chyba niemożliwe). Oczekuję także, że przez niego nie zaczną nagminnie wypadać i staną się osłabione.
Ten tusz wcale nie zachwyca.
Dobrze się zmywa.
Nie osłabia rzęs.
nie wywołuje podrażnień.
Odrobinę pogrubia i wydłuża.
Nie skuszę się już więcej.

Dieta na trądzik

Polecam!!!

Rzęsy naprawdę extra czarne!!
Tusz mogę zaliczyć do tych lepszych, z którymi miałam doczynienia.
Bardzo fajna szczoteczka (lubię takie, jak ma ten tusz), którą mogę dotrzeć nawet do najmniejszych rzęs, aby je podkreślić.
Po nałożeniu tuszu, rzęsy pozostają elastyczne. Tusz ładnie je wydłuża i podkreśla.
Po dwóch miesiącach stosowania nadal ma dobrą konsystencję i nie tworzą się grudki nawet po nałożeniu dwóch warstw.
Nieco nieprzyjemny zapach, ale w końcu to tusz, a nie perfumy.
Po całym dniu trwa w niezmienionym stanie, nie osypuje się, nie kruszy i nie rozmazuje.
Polecam!!

Używam tego produktu od: ponad dwa miesiące

Po prostu dobry

Tusz jest dośc dobry. Jego mocna stroną jest bardzo fajna konsystencja, dobra szczoteczka i trwałośc - długo nie wysycha. Natomiat minusem jest to, ze się kruszy, co po całym dniu nie wygląda zbyt estetycznie. Mimo to rzęsy sa na prawde bardzo czarne, ale przy tym naturalne, bo tusz nie zostawia grudek, a szczoteczka dobrze rozczesuje rzesy. Ogólnie POLECAM - o ile kobieta nie ma odruchu przecierania twarzy rekoma:).

normalny

skusiłam się na niego bo nie było akurat mojego Maybelline Volum Express. Nie podoba mi się, jakoś po wypróbowaniu MVE żaden tusz mi już nie odpowiada.
Co do tego tuszu to nie pogrubia (tak jak bym chciała), ale ma fajną szczoteczkę i konsystencję i za to *.

02.03.05. Wygrzebałam ten tusz z szuflady i się nim pomalowałam. Strasznie zgęstniał i teraz faktycznie pogrubia i ładnie maluje. Nie jest to wymarzony efekt, ale dorzucam *.

po prostu dobry

Wahałam się, czy dać mu 3 czy 4 *, i w końcu dałam 4, bo w zasadzie nie widzę w nim szczególnych wad. Opakowanie jest duże, nawet ładne, wygodne. Szczoteczka dobrze rozczesuje rzęsy. Tusz jest rzeczywiście bardzo czarny. Tusz nie osypuje się, nie tworzy efektu "ksero", ani nie zbija się w grudki. Jedyne co mu mogę zarzucić, to to że łatwo się rozmazuje gdy jest wilgotno. Co do pielęgnowania, to nie zauważyłam, ale rzęs też napewno nie niszczy. Ale ogólnie ****