Hean, Mega Colour, Matujący puder sypki

Hean, Mega Colour, Matujący puder sypki

Dostępny w 5 kolorach odpowiadających odcieniom pudru w kremie.
Stanowi staranne wykończenie makijażu.
Delikatnie matowi skórę i nadaje jej świeży koloryt.
Chroni cerę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Cena: ok. 8zł

tragedia

Nie dość, że kolory raczej nienaturalne, to człowiek po użyciu tego pudru wygląda jak obsypany mąką, on w ogóle nie stapia się z cerą, tylko na niej osadza, efekt matowienia jest, ale minimalny, a w związku z powyższym dla mnie do kitu.

Używam tego produktu od:już nie używam
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

Super

Bardzo fajny puder za grosze. Matuje na 7,8godzin bez problemu, nie zapycha porów, nie uczula, ma duże fajne opakowanie (łatwo się z niego ściąga to sitko) oraz odpowiedni kolor dla bladzichów minus jest taki że nigdzie go kupić nie moge

Używam tego produktu od: rok

Kiepski

Niestety puder nie matuje...a przecież to miało być jego głównym zadaniem. Mam mieszaną cerę, więc problem z jej matowatością istnieje, puder kompletnie nie spełniał obietnic producenta. Ponadto wyglądał sztucznie, nie stapiał się ze skórą. Mama ciągle zwracała mi uwagę, że chyba trochę przesadziłam z ilością pudru , choć jedynie oprószałam nim twarz:). Rozczarowana, zakupiłam inny puder, innej firmy i tym bardziej zauważam beznadziejność produktu z Hean.

wrastające włoski

Mógłby być lepszy...

Dla jasności - kupuję go ze względu na cenę (ale nie 8zł, tylko ok. 13-15zł).

Opakowanie normalne - nic rewelacyjnego.

Rozprowadza się ok. Matuje, ale często trzeba ponawiać aplikacje w ciągu dnia (chusteczka i nowa warstwa). Za to na zmatowionej tym pudrem powiece cień utrzymuje się znakomicie :)

Ogromne plusy to kolor kości słoniowej (nie tylko z nazwy) i brak wstrętnych rozświetlających drobinek! Może poza ceną to też istotne powody, dla których ten puder wybieram - trudno znaleźć inne produkty o tych właściwościach, przy zachowaniu ceny.

Mógłby być bardziej aksamitny, pyłowy (drobinki jakby za grube). Przez to trzeba uważnie go aplikować i nie jest zbyt wydajny. Nie kryje w 100% - jest nieco transparentny. Za to idealnie sprawdza się przy uzyskiwaniu naturalnego efektu matowienia - ale to akurat nie dla mnie... :P

Używam tego produktu od: 2 lat (z przerwami, bo nie zawsze mogę go dostać)
Ilość zużytych opakowań: 5 (z czego część rozsypałam)

Porażka

Słabo kryje. Daje nienaturalny wygląd cery, niezbyt łatwo się nakłada. Ale poza tym większych wad nie zauważam. Być może komuś przypadnie do gustu. Mnie nie przekonał.Używam tego produktu od: 4 miesięcy

całkiem całkiem

puder dość dobry aczkolwiek mógłby być lepszy dlatego waham się między trzema a czterema gwiazdkami... opakowanie troszke niefunkcjonalne... puder często nosze ze sobą a to opakowanie nie pozwala na to aby nosic je w torebce ponieważ sporo pudru się rozsypuje. Odcień pudru łatwo dobrać do karnacji- to nas plus, zaś drobinki mogłyby być mniejsze- za to minus. matuje na jakieś 4 godzinki. Cena ok, tyle że ja zapłaciłam za niego 13zł a nie 8, a widzialam go również w cenie 20zł-->to juz lekka przesada w stosunku do jakości.

W porządku

To kosmetyk z grupy tych, które są całkiem ok, ale nie zachwycają. Matuje jakieś 4 godziny, troszkę kryje (ale bez rewelacji), nakłada się normalnie, jest tani, łatwo dostępny. Właściwie nie ma się do czego przyczepić, a jednak nie powala.

za dużo z nim problemu

może sam w sobie nie byłby zły, ale mam porównanie z Privi za który w jakiejś szalonej promocji zapłaciłam mniej więcej tyle samo, a różnica kolosalna (normalnie bym dała 3-4 razy tyle).

Sam puder jest:
-dość grubo zmielony, mógłby byc drobniejszy
-ma ladny kolor (swietlisty beż) który wygląda naturalnie
-matuje całkiem calkiem, zlaezy czy sam czy na podkładzie, sam wygląda moim zdaniem lepiej, z podkładem potrafi zrobic efekt maski lub przesadnego matu bo zbyt się z nim łączy
-potrafi czasem nieco pozapychac pory, zwalszcza jka się buźka spoci itp.
-pyli! uwielbia sie rozsypywać i brudzić

i nagorsze; ma kretyńskie opakowanie!!!!!! nie chodzi mi o wygląd, tlyko o funkcjonalność-DNO!
sitka brak, jets jakaś smieszna naklejka przez którą nie da się wysypac pudru, więc trzeba ja zdjąć. nabranie pudru jest trudniejsze, łatwiej zebrac z sitka odpowiednią ilość. poza tym zakrętka jest nieszczelna i przy jakimkolwiek przenoszeniu mnostwo pudru wysypuje się w szczelinę miedzy sloiczkiem a zakrętką-albo sie go ostroznie zbiera z powrotem, albo się marnuje puder i sprząta wszytsko dookoła:/
szkoda się męczyć-chyba ze uda mi się go jakoś przesypac do pudełka po privim...

Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

Świetny!

Uważam,że jest to świetny produkt.
Cieszę się,że polskie kosmetyki, pomimo znaczącej różnicy cen w porównaniu z zagranicznymi mogą się spokojnie z nimi równać.
Mam cerę mieszaną więc ciężko mi jest ją zmatowić, a temu pudrowi się to bardzo ładnie udało.
Użyłam go na wesele, które trwało całą noc, a ten puder sprawdził się na 5+, przez całą noc użyłam go może ze 3 razy, a pomimo tańców i hulańców miałam śliczną, matową, naturalnie wyglądającą buzię:)
Polecam naprawdę, bo jest to świetny produkt nie ustępujący w niczym tym droższym.

Używam tego produktu od:kilka dni

Jestem na tak ;)

Warty swojej ceny. Nie jest cudowny jak niektóre pudry za ponad 100zł.. ale naprawdę polecam dla dziewczyn które mają problemy z cerą, nakładają fluid a następnie puder. Kryje dobrze, zapach wsumie mógłby być lepszy ale przecież nie jest zły! Matuje całkiem całkiem i nie zostawia śladów na twarzy tzn. np. kresek z pudru.

Używam tego produktu od: 2 misesięcy

używam

Stosuję puder od paru lat, zwykle najjaśniejszy odcień Alabaster. Hean to jedna z nielicznych firm, które oferują jasne pudry.
W porównaniu do dużo droższych firm tzw wysokiej klasy, puder wypada zdecydowanie dobrze. Dobrze kryje bez tworzenia maski i utrzymuje mat przez kilka godzin lub nawet cały dzień, w zależności od zastosowanego kremu i podkładu. Nie zatyka porów.
Od jakieś czasu zaprzestałam nawet stosowania podkładów, sam puder mi wystarcza. Zuzyłam już wiele opakowań i żadnej złej reakcji na puder nie zauważyłam. Opakowanie zostało zmineione na przydymiony róż, wygląda znacznie ładniej niż poprzedni słodki róż
Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań:

puder jak puder...

Tak jak jedna z poprzedniczek, kupiłam ten puder w pośpiechu - czekałam na nowy z Allegro, a stary już się skończył. Podstawowym atutem tego pudru jest cena, zapłaciłam 12 zł, nie sądziłam, że za taki kosmetyk można tak mało zapłacić:) Na twarzy zachowuje się przyzwoicie - nie mam tendencji do przesady z ilością tapety na twarzy, przy dobrym strzepnięciu pędzelka można spokojnie malować twarz. Niestety, na bardzo tłustych kosmetykach robi się widoczny i podkreśla pory skóry. Matuje na ok. 4 godziny, ale nie spodziewałam się po nim jakiegoś genialnego działania. Zapach mi nie przeszkadza, dominuje w nim talk. Opakowanie może trochę nie w moim guście, ale i tak wytrzymało sporo