Astonishing Long & Rich Dual Mascara (tusz z bazą 2 w 1 wydłużający)

Astonishing Long & Rich Dual Mascara (tusz z bazą 2 w 1 wydłużający)

Dwustronny tusz do rzęs z jednej strony odżywka- baza, z drugiej wydłużający tusz. Biała baza ma za zadanie odżywić i wzmocnić rzęsy, a kolorowy tusz wydłuża i podkreśla.

Cena: 19,90 zł / 2x6 ml

naprawdę dobry :)

Zupełnie nie rozumiem tak wielu negatywnych opinii na jego temat. Ja ten tusz bardzo lubiłam, żałuję, że nie można już go dostać!:( Miał bardzo ładny kolor , taki brązowo-czarny, bardzo naturalnie wyglądał. Nie uczulał mnie w żaden sposób. Bardzo ładnie rozdzielał rzęsy i niesamowicie je wydłużał. Cena też zadawalająca- taka akurat, bodajże 20zł.

Używam tego produktu od: używałam 3 m-ce

masakra!

To zdecydowanie najgorszy tusz, z jakim mialam do czynienia.
Najpierw mozna sobie stworzyc 5 grubasnych, grudkowatych, sklejonych rzes za pomoca bazy, a potem zredukowac ta ilosc do 3 za pomoca mascary.
Okropienswo, wiecej nie bede sie rozpisywac.

Używam tego produktu od: pojedynczy zakup 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: pozostaje nieuzywany

Sredni

kazdy go rok temu zachwala to kupilam....byl beznadziejny,bo w ogole nie wydluzal beznadziejne sklejal rzesy,byl uciazliwy bo zle sie rozprowadzal i szybko wysychal ble

Używam tego produktu od:rok temu

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

gniot

Nie wiem skąd te pochlebne opinie o tym tuszu. Miałam go jakiś czas temu. Baza niby była dobra ale sam tusz to skaranie boskie. Strasznie posklejał rzęsy i się osypywał. Musiałam go jak najszybciej zmyć. Kicha

Używam tego produktu od: 2dni rok temu
Ilość zużytych opakowań: nawet nie było skończonego

bardzo fajny tusz

Tusz naprawdę podkreśla oczy. Rzęsy są długie, pogrubione i nie zgadzam się że skleja. Odzywka ma troche dziwna szczoteczke ale mozna sobie z nia poradzić potem, tusz i efekt jest świetny.

Używam tego produktu od:1 rok

nie jest zly

troszkę skleja rzesy trzeba trochę postać przed lustrem żeby je rozczesać.Najlepiej inna szczoteczką bo to biale fajnie pogrubia rzesy a ten tusz z ta szczoteczką jakoś tak nie bardzo. ja kupilam raz i juz więcej nie kupie bo uważam że to jeden z gorszych tuszy z Avonu a wyprubowalam większosć tuszy tej firmy (jedynie do tej firmy mam pewność że po pomalowaniu nie zaczną mi łzawić oczy także nie eksperymentuje z innymi tuszami na rynku:))

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: trochę 1

nothing special

Hmm... efekt faktycznie spektakularny, może podpadać pod sztuczne rzęsy, ale skleja. Nieporęcznie się go używa z racji drugiego pojemniczka. Zresztą ta baza to pic na wodę, z nią czy bez niej efekt był taki sam

Używałam tego produktu jakieś 3 miesiące

Najlepszy tusz avon-owski

najlepszy tusz jaki mialam z avonu, świetnie wydluza rzesy,nie skleja ich.bez obaw moge go polecic:) z moich krotich rzes wyczarowal dlugasne :))))) no i jeszcze odzywia rzesy!:)

Używam tego produktu od:3miesiecy

Ten z białą odżywką!

Ocena dotyczy tuszu z biała odżywką!

Nie kupię go już z prostej przyczyny.. został wycofany dość szybko z oferty :( ku mojemu szczeremu niezadowoleniu.

Trzeba mieć troszkę cierpliwości by go nałożyć, ale za to efekt spektakularny.

W życiu nie miałam tak pięknie pogrubionych rzęs.

Nakładałam odżywkę, rozczesywałam ją i czekałam chwilkę aż wyschnie, później pociągałam tuszem, kilka razy, efekt oszałamiający.

Jak dziś oglądam zdjęcia z czasów gdy używałam tego tuszu, to mi naprawdę przykro, że nie mogę go już nabyć.

Obecnie używam Rimmela, który też jest b. dobry, ale już takiego efektu nie daje.

Natomiast tusz dwustronny wprowadzony później (z przejrzystą odżywką) to już zwykły przeciętniak i tego już po protu z wyboru nie nabędę.

No coż, Avon ma takie tendencje zamiany świetnych produktów na jakieś średniaki :(

Używam tego produktu od: --
Ilość zużytych opakowań: 1 z białą odżywką i 1 z przejrzystą odżywką.

nie..

tusz dostalam i byla zadowolona bo to wersja blach/brown. ale nie sprawdzil sie.. na szczoteczke nabiera sie zbyt duzo, skleja rzesy, jakiegos szczegolnego efektu nie zauwazylam, nie tego sie spodziewalam po tuszu dwufazowym.. ogolnie nie wspominam go dobrze, uzylam go moze z 10razy i wiecej nie..lezy gdzies na dnie kosmetyczki, bo jakos nie chce mi sie go wyrzucic

Używam tego produktu od:jakis czas temu
Ilość zużytych opakowań:zaczete 1

wydłuża

Jako właścicielka krótkich, aczkolwiek podkręconych rzęs, jestem zadowolona z tego tuszu. Przy odpowiedniej aplikacji, baza dokładnie pokrywa wszystkie włoski. Kiedy nakładamy tusz - wydłużenie jest doskonale widoczne. Odczuwam również właściwości nie tyle pielęgnacyjne bazy, ile ochronne przed wysuszającym działaniem tuszu - dzięki niej łatwiej go potem zmyć z rzęs, a one same wydają się być zdrowsze i mniej "zmęczone" makijażem. Nie kruszy się, nie rozmazuje. Rzęsy pomalowane rano, w idealnym stanie wytrzymują do późnej nocy. Polecam!

średni

Kupiłam ten tusz po wycofaniu go, już w promocji netto, więc nawet gdyby mi się bardzo spodobał nie mogłabym go ponownie kupić. Co do samego tuszu - taki z niego sredniak. Najlpeiej sprawdza się przy dolnych rzęsach. Na moich miernych gónych rzęsach bez bazy nie było go widać. Tusz troszkę wydłuża, jednak ja potrzebuje jeszcze mocnego pogrubienia. Sprawdza się jedynie z bazą.

Używam tego produktu od: nie pamiętam