So Givenchy

So Givenchy

Intrygujący, świeży zapach. Dominują w nim nuty limonki, cedru, piżma i bursztynu. Można powiedzieć, że czuć w nim wiatr, przestrzeń, wolność. Raczej na codzień.

Cena:

Płaski natrętny zapach

Gdy testowałam go w perfumerii byłam zachwycona - ale po kilku tygodniach stosowania zmieniłam zdanie - zapach duszący na początku, przechodzi w fazę "jednej nuty" i taki już zostaje. Kojarzy mi się z tanimi podróbkami, które przyprawiają mnie o mdłości

Używam tego produktu od:??
Ilość zużytych opakowań:1X50ml

Nietrwały aż do bólu

Cokolwiek by nie napisać o tym zapachu jedno jest pewno, chwilę po użyciu wogóle go nie czuć.
Kupiłam zachwycona świeżą nutą, ale ani marka ani skromne gustowne opkowanie nie podyższą oceny. Jest po prostu bardzo bardzo nietrwały a to dyskwalifikuje go w moich oczach.Nigdy więcej.

Używam tego produktu od:w 2005 r.
Ilość zużytych opakowań:1\3 50 ml resztę dałam mamie

bez rewelacji

Sam zapach to kompozycja owoców którym dominującym składnikiem jest grejfrut, zapach przyjemny świezy idealny na lato tzw. one shot, wypuszczony tylko i wyłącznie na wiosne lato 2005, drażni mnie w nim jego krótkotrwałość.

Manicure - marynarskie paski

swiezosc czystosc

jest swiezutki pachnie slodko ale absolutnie nie jest mdly raczej chlodny zapach na wiosne lato do zwiewnej sukienki do jasnych kolorow dla delikatnej mlodej dziewczyny drobnej i kruchej jasnej blondynki zapach kojarzy sie z czystoscia pierwszy kontakt z zapachem to jak wejscie do kwiaciarni ja osobiscie lubie mocne slodkie zapachy ale ten na tyle przypadl mi do gustu ze pewnie troche pouzywam glowna wada jest trwalosc znika rownie szybko jak czystosc i mlodosc ...

Ulotny:(

Bardzo mi sie sposdobaly te perfumy, sa radosne, swieze, naprawde zachwycily mnie. Niestety sa malo trwale, a tego sie po Givenchy nie spodziewalam. Troche mnie kusza, ale gdybym miala wydac teraz pieniadze na perfumy chyba byloby to cos z charakterkiem, a nie So, ktore nadaje sie na dzien, do letniej zwiewnej sukienki.