Lip Gloss (Błyszczyk do ust w pudełeczku)

Lip Gloss (Błyszczyk do ust w pudełeczku)

Świetny błyszczyk do ust. Bardzo dobrze nawilża i pokrywa usta. Dostępny jest w odkręcanym pojemniczku z aplikatorem. Gama kolorów jest bardzo ciekawa.

Cena ok. 15 zł

SUPER GĘSTY I MOCNY BŁYSK

Błyszczyk ten używałam jakieś 8 lat temu, miałam wtedy kolor cappuccino brąz i był bardzo ładny subtelny i świetnie nabłyszczał moje usta w elegancki sposób, jedyne co mnie w nim denerwowało to to że dawał na ustach typowy efekt lepkości...
Ale poza tym długo się utrzymywał i był wydajny.
Nakładałam go specjalnym pędzelkiem z tej samej firmy do błyszczyku i nakładanie nie sprawdzało żadnego problemu.

Ulubiony Inglotowy błyszczyk

Mam 2 takie błyszczyki:
- jagodowy i grejpfrutowy

Pierwszy pachnie nieco słodko i trochę chemicznie, natomiast grejpfrut to grejpfrut i nic innego. ; )

Błyszczyk świetnie nawilża usta, nawet lepiej niż słynny Hollywoodzki CARMEX.

Usta się ładnie błyszczą i kuszą. ; - )

Bardzo wydajny.

Ogólnie polecam. Szkoda niestety, że nie mam do niego aplikatora. Nie wiem czemu w opisie pisze, że aplikator jest...

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch ; )

polecam

jestem szczęśliwą posiadaczką tego balsamu w wersji grejpfrutowej;) Błyszczyk ładnie pachnie, doskonale nawilża i ma ładne pudełeczko. Jest to(ostatnio) mój ulubiony balsam do ust.

Używam tego produktu od:niecałego miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Inglot swatche sypkie cienie

Trwały, piękny kolor

Świetny słodko-cynamonowy zapach. Oceniam kolor nr 2, śliczny beżowo-pomarańczowy, idealny jak na mój gust. Błyszczyk jest trwały, wydajny. Bardzo gęsty, dość cieżko się go aplikuje, tymbardziej, że nie przepadam za błyszczykami w słoiczkach. Ale ten kolorek jest tak fajny, że da się przeżyć :) Błyszczyk raczej nie nawilża ust i nie pielęgnuje ich w jakiś specjalny sposób, poprostu zwykły kosmetyk. Ale polecam wypróbować

średni

powiem tak - zgadzam sie z którąś z ponizszych recenzji, że ten błyszczyk jest jak pomadka - mam takie samo odczucie
uzywałam go dawno, natomiast doskonale go pamietam, mocno pokrywa usta kolorem tak jak pomadka własnie
nie zauwazyłam wysuszenia ust, natomiast on po pewnym czasie nie ładnie zbiera się na ustach -
jest bardzo treściwy, w sumie w ciagu dnia nie łatwo wykonac nim poprawki, bo trzeba by było brać i aplikator i błyszczyk i lusterko itp, czyli raczej poleciłabym go do malowania się w domu
pozatym ma kilka łądnych kolorów, samam miałam chyba ze 2 opakowania, w tym jasny taki mleczny róz - sliczny
natomiast niestety ma wady i taka tez moja ocena

Używam tego produktu od:z 5 lat temu
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

świetny błyszczyk, ale...

aplikacja sprawia problemy. Moim zdaniem powinni dołączyć pędzelek, bo kombinowanie na własną ręke jest zbyt skomplikowane.
Ogólnie błyszczyk świetny! Długo się trzyma, nawilża usta, no i najważniejsze, że nabłyszcza i nadaje delikatny kolor. Zapachy są też śliczne i jest duży wybór. Polecam!

uwielbiam to wspomnienie...

To był mój pierwszy błyszczyk! Kupiony jakieś siedem lat temu!
Jego zapach przypomina mi bardzo miłe chwile, których nigdy nie zapomnę.
Sam błyszczyk ma oczywiście bardzo przyjemny, jakby kokosowy zapach, ja miałam (mam) kolor jasno różowy, ślicznie wyglądający na ustach. Na początku wcale nie sklejał ust, potem zaczął, ale pewnie ze starości ;) Pędzelek do niego dołączony liniał, wychodziły mu włoski na potęgę!
Ale kocham ten błyszczyk i tak, i jeszcze mam to opakowanie, nie wyrzucę, bo lubię sobie czasem go powąchać :) Nie kupię ponownie, bo chcę żeby ten zapach kojarzył mi się tylko z tymi wspomnieniami....

Używam tego produktu od: 6-7 lat temu

Nie polecam

To nie jest błyszczyk raczej pomadka która wysusza usta fajnie się ją nakłada i ładnie są kolory ale bardzo szybka znika z ust nie warto go kupować na pewno do niego nie wróce

Używam tego produktu od:kupiłam go dawno temu

Kolejna z sentymentem..

Uzywalam nr 7 dobrych kilka lat temu.. Kojarzy mi sie bardzo milo, nigdy nie zapomne zapachu tego blyszczyka. wyrzucilam, bo sie przeterminowal i nigdy wiecej do niego nie wrocilam i nie mam zamiaru.. Wspomnienie pozostalo.

Pewne jest tyle, ze nie wysuszal ust, ale byl bardzo gesty, kryjacy, dosc ciezko sie nim umalowac, jako dlugopaznokciowa, bardzo bylam rozdrazniona faktem poszukiwania pedzelka w torebce - inaczej sie nie da go nalozyc.

Używam tego produktu od: dawno to bylo

znajomość z dawnych lat

Tak jak poprzedniczka używałam go dobre kilka lat temu, ale ten jego zapach pamiętam do dziś, po prostu cudowny. Miałam odcień różowy. Muszę jednak przyznać, że trudno się nakładał, lepił, nieładnie zbierał się na ustach i wcale nie nawilżał.Choć kolorek wyglądał cudownie na ustach. Do tego strasznie wydajny w końcu go wyrzuciłam bo termin ważności minął dawno.Ale mam do niego sentyment.

Używam tego produktu od:dawno temu
Ilość zużytych opakowań:nie całe jedno

miłe wspomnienie

używałam go w już z sześć lat temu gdzieś, i baardzo lubiłam...miałam jakiś taki ciemny róż i choć faktycznie strasznie się lepił i trudno nakładał to wyglądał rewelacyjnie jak dla mnie i błyszczał się cudnie. do tego zapach był całkiem fajny i mimo, że używałam go ponad rok - pozostawał niezmienny:)

Używam tego produktu od: daaawno

... omg ...

Pamiętam to paskudztwo jeszcze ze szkoły, chyba kupili w promocji za 5 zł i wposażyli nam w to pracownie kosmetyczną :P
Okropność - cięzko się rozprowadza, zlepia usta jak super glue, nie byłam w stanie w nim wytzymać zbyt długo, ale nie dziwne, skoro komfortu się po użyciu tego kleju nie odczuwało!

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka razy, z różnych kolorów