4Visions, Puder brązujący (stara wersja)

4Visions, Puder brązujący (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Namiętne_Usta

Lekki, aksamitny miękki puder prasowany, który matuje, a jednocześnie dzięki zawartości rozświetlających iskierek w kolorze złota lub srebra dodaje makijażowi wyjątkowej elegancji. Złote pigmenty rozpraszają promienie światła, co minimalizuje cienie powstające w drobnych załamaniach naskórka. Idealny do wykończenia zarówno dziennego jak i wieczorowego makijażu. Dostępny w 6 odcieniach.

Cena: 12,50 zł

słabo

Puder nie nadaje się do konturowania twarzy,bo zawiera błyszczące drobinki.Także nie na codzień może się nadawać,bo nie zawsze na miejscu jest taki brokacik na twarzy.
Jasna część u mnie nie ruszana,bo jako puder dla mnie za ciemna,poza tym także ma rozświetlające drobinki,a moja strefa T potrzebuej zmatowienia.
Ciemna do użycia tylko na kości policzkowe dla mnie ma za ciepły odcień i nie pasuje.Wiadomo,że to nie wina pudru,bo nie każdemu musi dany odcien pasować.
Jest całkiem średnio napigmentowany,ale można zrobić nim sobie krzywdę.Rozciera się dobrze. Nie jest trwały. Utrzymuje się ok. 4 godzin (na policzkach).
Raczej taki na lato dla podkreślenia opalenizny,delikatnego rozświetlenia buzi,szyji dekoltu,a nie na codzien.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Zapychacz!

Skuszona promocją w biedronce zakupiłam ten oto produkt. Używałam go dłuższy czas, chociaż nie za bardzo się z nim polubiłam, ale nie lubię wyrzucać do kosza wydanych pieniędzy. W pewnym momencie na mojej twarzy pojawiło się pełno wyprysków. Zaczęłam odrzucać wszystkie kosmetyki, które używałam i jakoś nie pomyślałam, że to ten puder jest winowajcom. Na szczęście dotarło do mnie, że jeszcze muszę spróbować odrzucić ten produkt, bo moja twarz nie ulega poprawie. Po ok. tygodniu moja cera zaczęła się poprawiać, ale niestety minęło już kilka mięsięcy od używania tego produktu, a ja dalej nie powróciłam do poprzedniego, dobrego stanu cery, chociaż jest już o niebo lepiej odkąd się pożegnałam z tym pudrem.Teraz boję, się używać jakiegokolwiek produktu do twarzy z tej firmy.

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

fajny

Zakupiony w biedronce, spelnia swoje zadanie jako puder brązujący. Mimo, iż się bałam takich kosmetyków. Data ważności też jest długa, więc zdąrze go wykorzystać.

Mam go w wersji ze srebrnymi drobinkami (nie widać w ogóle żadych drobinek czy brokatu, jest bardziej satynowy rozświetlaący na srebrno). Co dla mnie jest ogromnym plusem. Posiadam 2 oscienie brązu. Jaśniejszy i ciemniejszy. także można stosować również zimą. (nie wydając kasy na jaśniejszy puder)

Kolor pudru jest to brąz w odcieniu zimnym, nie ma w nim pomarańczy ani żółci, ani czerwieni. Jasniejszy odcień jest typowo beżowy. Odcienie są naturalne.

Niesnety nie wiem jaki mam nr odcienia, ponieważ opakowanie wyrzuciłam.

Bardzo wydajny, nie robi plam ani nie ściera się w plamy w ciągu dnia.

Nie znika z twarzy. Bardzo ładnie modeluje, i uwydatnia policzki. Nie osypuje się.

Bardzo, ale to bardzo średniej jakości jest opakowanie. jakieś takie dziwne przekręcane, zamiast otwierane. Nie podoba mi się.

Ilość zużytych opakowań: początek 1

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

Okropnie wielkie drobiny brokatu! ;(

Zalety:
- wg. mnie brak :/, no moze cena niezbyt wysoka ;)

Wady:
-nie zauważyłam efektu rzoświetlenia, za to zauważyłam wieeeeelkie drobiny brokatu co jest poprostu okropne! Na dzień napewno sie nie nadaje.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

całkiem dobry

Jest dosyć gęsty, może zastąpić fluid, ładnie kryje i rozświetla zarazem. Największą zaletą tego pudru są 2 kolory dzięki którym można modelować rysy twarzy. Jakość naprawdę niezła jak za taką cenę. Minusem jest dla mnie kolor - za ciemny , mam odcień 6

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:niecałe

w porządku

szukałam czegos co mnie lekko opali i doda ładnego balsku, ale nie przesadnie. w drogerii wynalazłam to i naprawdę nie am powodów do narzekania;)

+ dzieki 2 kolorom mogę sobie wybrać ile którego na dany dzień. jakby to była mozaika to się nie da;)
+ dobra ilośc drobinek-nie są przesadne i ine jest ich za dużo, akurat tyle żeby dać naturalny złoty blask
+ efekt jest fajny, dobrze sie dozuje kolejne warstwy zamiast zrobić sobei wielką łatę na policzku:)
+ zamiast różu tez się nada
+ pomaga wymodelowac twarz (ciemniejszy kolor-mimo dorbinek daje swietny efekt)
+niezastąpiony na imprezy, genielny an dekolt, ramiona i co kto chce
+ wydajny- ubytek po pól roku niezauwazlany a używam go często, choć nie codziennie

minusów nie dostrzegłam...możliwe ze więcej nie kupie bo zanim zużyję to przestaną robić albo spróbuję innego;)

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: pierwsze ledwo co

Fajny kolega ;)

Nie wiedziałam że jest brązujący xD kupiłam go dla rozświetlenia. Mam szarą cerę, bez życia i puder prezentuje się znakomicie, zarówno na podkład jak i na "gołą" skórę. Czasami narzucam tylko na policzki, żeby rozświetlć.. Efektu brązującego nie zauważyłam... Może to te drobinki mają misję podkreślać opaleniznę, ale puder nie brązuje...
Ostatnio zdarzają mi się wypady w wydekoltowanych bluzkach, więc jest jeszcze szyjka i dekolt to opruszenia.. Pomimo tego i tak jest wydajny.. Używam pół roku (nie codziennie) i powoli widzę dno..

Fajny

Witam, kupilam ten kosmetyk po przeczytaniu opinii z wizażu i nie zawiodłam się. Szukalam pudru brązujące, aby podkreślić kości policzkowe, wybieram się na wesele w roli świadkowej i musze jakoś wyglądać, a wcześniejsze pudry brązyjące i róże które kupilam okazywały się tragiczne. Ten puder jest naprawde fajny, mam bardzo jasną karnację i kupiłam odcień nr 5, bardzo dobrze się sprawdza. Ma tylko jedna wadę - mógłby być troszkę trwalszy.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

bardzo fajny

posiadam odcien nr 5. w jednym opakowaniu sa dwa kolory pudru, tego jasnego nie uzywam wcale, poniewaz jedyny efekt jaki daje to mnostwo swiecacych kolorowych kropeczek na twarzy, nie odpowiada mi to. ale za to ten ciemny jest rewelacyjny. nadaje sie zarowno do podkreslenia kosci policzkowych, jak i do oproszenia nim calej twarzy. nie ma tak duzo brokatu jak jasny i nadaje twarzy bardzo ladny opalony odcien. za te cene naprawde warto! :)

Ilość zużytych opakowań: ciagle pierwsze

Rewelacja... !

Z początku myślałam że tych drobinek jest za dużo, ponieważ nakładałam zbyt dużą warstwe na pędzelek. Na 2 dzień już delikatniej zaaplikowałam puder i jestem w niebowzięta xD

- Te drobinki w słońcu pięknie się prezentują
- Żadnych plam jak w przypadku poprzednich pudrów
- W moim przypadku również matuje i to w zadowalającym efektem :)
- Wiele palet kolorystycznych (Każdy znajdzie coś dla siebie)
- I piąta gwiazdka za cene :) (inne brązujące, DOBRE pudry są wiele droższe)

POLECAM =*

Używam tego produktu od: 1 Miesiąć

jest ok

Dobry, odpowiada mi kolorystyka która tworzy gdy połączy sie dwa kolory. Drobinki świetnie migoczą ze słoneczkiem po twarzy. Jednakże nie jest trwały i jak u mnie nie bardzo wydajny, szybko mi sie zużywa, nie wiedzieć czemu...

nie pasuje mi

Nie lubię go :( Naklada mi się w plamy, ma drazniące drobinki , nie mogę się doczekac kiedy się skonczy. nie odpowiada mi jego zapach. Nie dalam jednej gwiazdki, gdyz na letnie imprezy w charakterze rozu, po dluzszym dopracowaniu się nadaje. I jest to jedyna okolicznosc w jakiej go uzywam! oddam kolezance ....Na jego korzysc dziala wydajnosc i trwalosc na twarzy.

Używam tego produktu od:oj nie pamiętam kiedy
Ilość zużytych opakowań:1 i go nie zuzyje nigdy