Energy Beauty, Cień do powiek w ołówku

Energy Beauty, Cień do powiek w ołówku

- doskonale rozprowadza się na powiekacha, nadając im trwały i perłowy połysk
- praktyczna forma opakowania w postaci automatycznego ołówka ułatwia precyzyjne wykonanie makijażu
- dostępny w wersji perłowej

Cena: ? zł / ? ml

Baaaardzo nietrwały

Zakupiłam go, kiedy jeszcze byłam nastolatką... Skusiłam się wtedy na jasno - złoty kolor.
Używałam go jedynie jako rozświetlacza pod łuk brwiowy, ponieważ nałożony na powiekę jako tradycyjny cień spisywał się tragicznie.
Kolor bardzo szybko znikał, blakł a drobinki w nim zawarte zbierały się w zgięciu powiek i tworzyły wnim taki malowniczy, złoty wałeczek. Pod łukiem brwiowym wyglądał nieco lepiej, ale też nie na długo, ponieważ drobinki w nim zawarte "właziły" między włoski brwi i nadawały im taki sceniczno - bazarkowy efekt.
Sztyft był miękki i nie za gruby oraz dosyć przyjemny w aplikacji.
Jednak przyjemna i łatwa aplikacja to za mało, żeby komuś go polecić.
Kosmetyk tani, ale beznadziejny...
a przecież nawet wśród tych najtańszych zawsze znajdzie się jakaś kosmetyczna perełka ;) ten cień jednak do takowych nie należy.
Porażka.
Używam tego produktu od: używałam parę lat temu
Ilość zużytych opakowań: jeden w złotym odcieniu

raczej nie

Dostalam kiedys chyba wiekszosc dostepnych kolorow i co? I wiem ze sama bym nigdy sobie tego kosmetyku nie sprawila a czemu?
- Ciezko sie nim umalowac tak by makijaz przetrwal wiecej niz godzine - wypracujmy sobie wlasne sztuczki - bazy, pudrowanie itp itd przedluzaja nieco!! tylko trwalosc.
- Opakowanie mimo teoretycznej praktycznosci jest zwyczajnie brzydkie

Owszem ladnie metalicznie polyskuja ale trwa to zbyt krotko a zebrane w zagieciu powieki resztki cienia wygladaja bardzo ale to bardzo zle.

Bardzo jasny cien kremowy z powodzeniem sluzyl mi jako rozswietlacz pod luk brwiowy i jedynie ten kolor zuzylam do samiutkiego konca.

Nie polecam

nie polecam

Kupiłam sobie jedną o kolorze bryzy morskiej. Kolor śliczny, ładnie roświetla oko, ale na moich tłustych powiekach nietrwały - bez bazy zbiera już zaraz po nałożeniu w zakamarkach pozostawiając brzydką kreskę w ruchomej części oka, na bazie Lumene trzyma się z 2-3 godziny. Jako kreska rozsietlająca na bazie w połowie dnia zaczyna się strzępić. Ogólem - nie polecam.