Color Appeal TrioPro (cienie duo+rozświetlacz)

Color Appeal TrioPro (cienie duo+rozświetlacz)

Potróny zestaw do makijazu oczu, w jednym pudełeczku znajduje się wszystko co jest potrzebne nam do wykonania pełengo makijażu oka. Zestaw składa się się z dwóch cieni duo(jeden jasny drugi ciemny) + rozświetlacz. Dostępne w 5 wersjach kolorystycznych(w odciniach platyny, zieleni, głębokiego lazuru, różu oraz złocistych beży). A w pudełku znajdziemy oprócz standardowej pacynki i jeszcze pędzelek.

Cena: 38 zł

dobre do dymnego makijażu

cienie dobrze się rozprowadzają, mają ładny połysk, nie osadzają się w załamaniu powieki, z bazą do cieni trwałość znacznie się przedłuża. Mają ładne kolory można stworzyć makijaz dzienny jak i wieczorowy.

Używam tego produktu od: 1-mc
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

kwc

Moim zdaniem, nie należy kierować się zaleceniem typu "do niebieskich", "do zielonych" oczu", a troszkę mieszać. Nie jestem bowiem zadowolona z zestawu do oczu niebieskich, ale jeśli chodzi o jakość kosmetyku to daję KWC, cienie są trwałe i nie rolują się na powiekach. Poza tym, co dla mnie ważne, nie kruszą się i nie mam po nich reakcji alergicznej. Polecam nie sugerowanie się zaleceniem producenta, a dobór palety pod siebie. AAAAAAAA - zapomniałabym dodać- cienie są megawydajne!

Używam tego produktu od:3 lata

Z bazą są ok

Główną zaletą są ładne kolory.
Z aplikatorów nie korzystam, ale może w podróży?
Cienie jako taki są raczej mało trwałe, ale za to z byle jaką bazą wytrzymują cały dzień. Przy lepszej bazie nie rolują się.
Rozświetlasz bardziej kremowy, ale dobrze się nakłada płaskim pędzelkiem.

Ogółem warto kupić ze względu na kolory, ale jeśli posiada się bazę, to nie powinno się narzekać.

Używam tego produktu od: bardzo dawno, ale jeszcze mam

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Sama nie wiem..

Dostalam w prezencie, mam wersje rozowa. Uzywam gdy chce uzyskac bardzo naturalny efekt, cienie mam juz bardzo dlugo ale ogolnie rzadko ich uzywam. W sumie nie mam sie do czego przyczepic, trwalosc jak na ta cene dosyc dobra, pewnie sama wybralabym inne kolory, no ale coz :] Moze kiedysss skusze sie na inny zestaw.

Ilość zużytych opakowań:wciaz 1

Mogą być

Kupiłam te cienie jak tylko pojawiły się na rynku, ponieważ zależało mi na połączeniu kolorów ciemnego brązu z turkusem, także zestaw 314 Spring Fever mnie zachwycił, zawiera także rozświetlacz w kolorze złotym.
Teraz jednak już nie maluje się takim ostrymi kolorami jak turkus ;)
O samych cieniach mogę powiedzieć, że są nie trwałe. A jeśli użyje się rozświetlacza to bardzo bardzo nietrwałe. Rololują się i zbieraja w załamaniu powieki co wygląda nieestetycznie.
Ja swoich używa ewentulanie do robienia kresek.
Ale kolory są bardzo ładne i cienie są dobrze napigmentowane, przynajmniej mój zestaw.

Używam tego produktu od: kilku lat męcze jedno opakowanie :)

lubię używać :)

kupilam w promocji dwa komplety 303 do niebieski oczu oraz 323 dla szarych, a że mam oczy stalowoniebieskie wiec idealnie.
Każdy z zestawów zawiera trzy kolory, które można swobodnie mieszać ze sobą jak również malować kreski przy uzyciu całkiem wygodnego pedzelka.Zaletą jest również to, że mają przyjemna konsytencje. Może nie są zbyt trwałe ale jeżeli zależy komuś na 10 godzinnym makijażu to polecam bazę.
Chętnie skusiłabym się również na inne zestawy do mojego koloru oczu i pewnie się tak stanie :)

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:

Do nieczego!

Beznadzieja! Wygrałam ten kosmetyk i gdy przyszedł, byłąm zachwycona kolorem cieni, idealnych do smokey eyes. Nakładają się super, kolory dobrze się ze sobą stapiają, jednak po pół godzinie patrze w lustro i.. cieni prawie nie ma :(( nigdy nie spotkałam się z tak szybko schodzącymi cieniami, nie tego oczekiwałam po tej firmie. Szkoda pieniędzy!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1ego i chyba nie dokończę..

Rewelacja!

Moj kolor to 214. Cienie bardzo dobrze stapiaja sie ze skora. Kolor mozna fajnie cieniowac. Dzieki ciekawie wyprofilowanej pacynce oko daje sie latwo obrysowac, wiec kredka staje sie zbedna. Bardzo trwaly efekt. Zdecydowanie godne polecenia

Używam tego produktu od:od niedawna

ładne

Bardzo podobają mi sie te cienie, są w fajnym zestwaieniu kolorystycznym (ja mam fiolet i złoto + rozświetlacz). Są w sam raz na codzień, nie świecą się za bardzo a lekko połyskują, może nie są bardzo trwałe ale ok.5 h spokojnie wytrzymują, wydajne, jedyne do czego mam zastrzeżenie to rozświetlacz - skończył sie po ok.1-2 mies. stosowania

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

marniutkie

Cienie mają nienajgorsze kolory, choć bardzo u nich słabo z trwałością. Rozświetlacz jest do niczego - ma beznadziejną konsystencję i jest bardzo nietrwały.
Używam tych cieni bo ładnie połyskują i w lecie to fajnie wygląda. To wszystko.

Używam tego produktu od: rok

Etam, nic nadzwyczajnego

Bardzo przeciętne cienie.
Mam odcień 303 beige taupe.

Najjaśniejszy kolorek ujdzie, choć daje bardzo delikatny, ledwo widoczny efekt. Ciemny nie nadaje się w zasadzie do niczego, bo brzydko się osypuje i cięzko nim cokolwiek zrobić na oku (staram się robić nim kreskę na dolnej powiece, ale marnie z jej trwałością).
A rozświetlacz - cóż, położony na powiekę roluje się, nakładam go więc pod łuk brwiowy, choć długo tam nie gości. Jest bardzo tłusty i nietrwały.

edycja - jednak nie jest taki zły:) Służą mi już od roku, do ciemnego koloru przekonałam się, przestałam jedynie używać rozświetlacza. Cienie bardzo ok:)

Używam tego produktu od:3 miesiące

Niezłe

Zakupiłam cienie w kolorze 307 lilac.Nie sa tak intensywne na powiece jak w pudełku.Jednak nie rolują sie, trzymaja przyzwoicie.Kolorki dobrze dobrane, tworza fajną game.Polecam za te cene.

Używam tego produktu od:tygodnia