Couleurs Câlines, Duo Illuminateur et Correcteur Anticernes et Eclat beige clair (Podwójny korektor)

Kosmetyk zarówno pod oczy i jaki i do stosowania punktowo na twarz.
Z jednej strony mamy beżowy korektor w aplikatorze, który ma za zadanie ukryć drobne niedoskonałości cery - z drugiej strony perłowy korektor w pędzelku który rozświetla miejsca, które tego wymagają.

Cena: 50 zł

Przydatny

Opakowanie: Podobne do podwójnego tuszu do rzęs. Z jednej strony 4 ml korektora i apilkator-gąbeczka, z drugiej 4 ml rozświetlacza z pędzelkiem.

Zapach i konsystencja: Kosmetyk jest nieperfumowany, pachnie delikatnie, trochę w stylu klasycznego zapachu kremu Nivea. Konsystencja płynna, ale nie rozlewająca się.

Działanie: Korektor dobrze kryje cienie i przebarwienia pod oczami, rozświetlacz pomaga wymodelować oko - nakładając go w wewnętrznym kąciku i na łuku brwiowym ładnie "wyciągamy" oko, sprawiając, że wygląda na większe i bardziej wypoczęte. Kombinacja tych dwóch kosmetyków w jednym, to bardzo dobry pomysł. Niestety dostępny jest tylko jeden odcień, który nie każdemu będzie pasował i może sprawiać przy niektórych typach cer wrażenie płaskiego.

Dostępność: Niestety, wycofany z oferty stacjonarnej, internetowej i wysyłkowej.

Bardzo lubie!

Bardzo dobry korektor!

Korektor: Uzywam go pod oczy i tam spisuje sie rewelacyjnie! Ladnie wyrownuje koloryt skory, maskuje drobne zylki i ewentualne cienie! I co wazne nie wysusza skory pod oczami.
Co do uzywania na reszte twarzy, to sie nie wypowiadam, bo tam uzywam Dermacolu ;)

Rozswietlacz: Uwielbiam go! Stosuje go pod luk brwiowy, ktory pieknie rozswietla! Zadnym cieniem nie osiagnelam jeszcze takiego efektu jak tym rozswietlaczem. Nadaje sie na co dzien i na wieczor (choc wiadomo, ze na wieczor stosuje go troche wiecej). Dobrze i latwo sie rozprowadza.

POLECAM!

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

niweluje cienie

ja mam ten korektor tyle ze w nowszej wersji(pzynajmniej inne opakowanie) i jest swietny bo tuszuje moje cienie pod oczami nie robiac przy tym sztucznej warstwy i nie zbiera sie w zaglebieniach tak jak to bylo z cieniem pod oczy firmy oriflame:/ perlowej czesci uzywam na luk brwiowy aby rozswietlic oko. na pewno kupie nastepne opakowanie, bo jak narazie to nie udaje mi sie zlikwidowac cieni. Uzywam go codziennie

Używam tego produktu od:2m-cy

Cellulit mity

ładnie rozświetla

mnie b przypadła do gustu ta czesc rozświetlajaca, uzywam w okolicach oczu i efekt b mi sie podoba. Za to dałabym mocne 4 gwiazdki.Czesc kryjaca niezbyt dobra:szybko sie zuzyła , nie krye najlepiej, kolor tez nieciekawy i tylko jeden, zadnego wyboru. Za to 2 gwiazdki.
Suma sumarum 3.
I tak bede kupowac bo ta czescrozswietlajaca b mi odpowiada

Używam tego produktu od:3 mies
Ilość zużytych opakowań:1 i zaczynam drugie

BUBEL

Miałam już chyba wszystkie kosmetyki YR. Każda firma ma produkt na którym się wyloży i to właśnie jest ten!!!!!!!!! Korektor jest plynny ale wysuszający. Dopiero po zastosowaniu tlustego kremu pod oczy moge się nim posmarować. Druga strona to niewiadomo co. Bo ani cień ani fluid. Zamazuje sie na oczach i ......... Totalna porażka i bubel.

Używam tego produktu od: MIESIĄCA I CHYBA ODDAM MAMIE!!!!!!!!!!!!!!!!
Ilość zużytych opakowań:JEDNA DZIESIĄTA

rozczarowana

na szczescie kupilam ten produkt w promocji
jesli chodzi o czesc z korektorem to dla mnie jest absolutnie nie trafiona. nie kryje niedoskonalosci (a to najwazniejsza funkcja jaką powinien spelniac moj korektor), a poza tym u mnie strasznie wysusza skore.
jesli chodzi o baze rozswietlajaca to nie jest az tak zle.
rzeczywiscie pojawia sie efekt zminimalizowania chocby cieni pod oczami. natomiast patrzac z bliska mam wraznie ze baza ta uwydatnia zmarszczki i kurze łapki:(
takze produkt nie dla mnie

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

Bardzo dobry!

Już myślałam, że YR poza fajnymi żelami pod prysznic i szamponami nic dobrego nie ma, a tu takie zaskoczenie! Korektor zamówiłam ze sporą zniżką, ale wart jest swojej ceny.

Kolor dla mnie bardzo trafiony. Bardzo dobrze kryje! (Mam baaardzo problematyczną cerę leczoną antytrądzikowo), ale on radzi sobie ze wszystkim! Bardzo trwały- wytrzymuje spokojnie 8 godzin pracy. (Podkład znika, ale niedoskonałości zostają zakryte:)) Zdarza się, że czasami uwidacznia suche skórki, ale bardzo rzadko i nie wiem od czego to zależy? Zawsze pod podkład nakładam ten sam krem matujący. Gdyby nie uwidaczniał, dostałby maksymalną ilość gwiazdek!

Konsystencja dość dziwna, bo troszkę rzadka, ale trzeba nabrać wprawy. Ja po nałożeniu czekam aż troszkę podeschnie i delikatnie rozcieram.

Druga strona korektora- rozświetlający pod oczy również działa:) Spojrzenie jest naprawdę ładnie rozświetlone i nie widać przykrótkiego snu:) Również trwały i nie wchodzi ani nie uwidacznia zmarszczek mimicznych.

Na pewno jeszcze kupie, nawet bez promocji!

Używam sporo codziennie ponad 2 tygodnie, ale nawet nie ma śladu użytkowania. Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

korektor dst, rozświetlacz bdb

Produkt jest w sumie średni. Część rozświetlająca niezła, natomiast korektor niezbyt dobry, ściera się szybko, nie kryje zbyt dobrze i ma żółty odcień. Ja kupiłam ten produkt głównie dla rozświetlacza, który bardzo dobrze spełnia swoje zadanie i skończył mi sie o wiele szybciej niż korektor. Po cenie promocyjnej można spróbować.

Używam tego produktu od:4 miesięcy

uwielbiam go

Fajny pomysł-korektor i rozświetlacz w jednym. Korektor ma niezły kolor, fajnie sie go nanosi (jest w płynie), dobrze wygląda na twarzy choc trzeba dojsc do wprawy w nakładaniu. Rozświetlacz ma ładny delikatny kolor, rzeczywiscie rozswiitla nie zostawiajac grama brokatu (bo mialam i takie rozswietlacze....). Reasumujac uwazam ze jest to fajny kosmetyk aczkolwiek nie niezbedny.Używam tego produktu od:wrzesnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

dziwny

Kosmetyk kupiłam z 50% zniżką (ufff, tyle dobrze).
Korektor w aplikatorze jeszcze jako tako spełnia swoje zadanie, coś tam kryje. Choć odcień jak na korektror zbyt ciemny.
Za to druga strona-w pędzelku- to już zupełnie nie wiem do czego służy! Wodnista, różowa! i do tego opalizująca substancja. Hmmm jako korektor służyć raczej nie moze,gdyż podkreśla to, co chcemy przecież ukryć. Zaprzecza więc podstawowej funkcji korektora.
Może uda się tego użyć jako cienia do powiek;-)

Reasumując- Szkoda pieniędzy. Myślałam,że produkt, który kosztuje 50zł. będzie dobry, ale cóż. Mam nadzieję,ze na YR zawiodłam się pierwszy i ostatni raz.

lość zużytych opakowań: 1/2...

Nie.

A ja zmarnowałam na ten bubel 50% zniżkę...
Jak można sprzedawać takie dziadostwo za taką cenę!
Nie kryje, nie koryguje, porównanie do lakieru do paznokci jest bardzo trafne. Usiłowałam znalezć dla niego inne zastosowanie, np jako rozświetlacz pod łuk brwiowy, ale koszmarnie się WAŁKUJE.
Nigdy więcej.

bardzo się zawiodłam..

bardzo lubię kosmetyki Yves Rocher i dotychczas z wszystkich byłam zadowolona. Do czasu aż sprawiłam sobie (na szczęście w promocji więc zapłaciłam tylko 36 zł) ten korektor. Mam często silne sińce pod oczami i jedna warstwa tego korektora nie może sobie z nimi poradzić, a po nałożeniu drugiej dzieją się cuda i dziwy: wałkuje się, w ogóle nie można go rozprowadzic, podkreśla małe zmarszczki, wygląda tragicznie. Rozświeltacz jeszcze gorszy - nałożenie go pod korektor powoduje jeszcze gorszy efekt niż nałożenie samego korektora a próba rozświetlenia sobie nim kącików nosa i ust skończyła się tym że po 3 minutach się pięknie zwałkował... bubel jakich mało