2010 Retinol + Tlen, Inteligentne serum przeciwzmarszczkowe pod oczy z kompleksem ujędrniającym

Serum przeciwzmarszczkowe intensywnie regeneruje i nawilża dojrzałą skórę wokół oczu, tracącą jędrność i elastyczność. Zastosowany w preparacie kompleks ujędrniający to prawdziwy "koktajl młodości", działający inteligentnie, zgodnie z potrzebami skóry dojrzałej. Daje on maksymalnie szybkie i widoczne efekty. Serum zapewnia stały, wysoki poziom nawilżenia, opóźnia proces tworzenia się zmarszczek i spłyca już istniejące. Zmniejsza tendencję do tworzenia się "worków" i cieni pod oczami. Jest bardzo dobrze tolerowane przez skórę wrażliwą. Powyżej 30. roku życia.

A oto zestaw składników aktywnych serum:

tlen w nośniku tłuszczowym (tzw. kompleks Trans-oxygen), koenzym Q10, peptydy sojowe, lipidostymulatory, ceramidy, wit. E, C, NNKT, retinol ESDS, algi, peptydy z jęczmienia i pszenicy, fosfolipidy, kwas gamma-linolenowy, wyciąg z kom. drożdży.

Totalny badziew!!

Nie wiem co mnie podkusiło że kupiłam te serum. Ale niestety stało się. Posmarowałam się nim na nic. Oczywiście, jak to serum - pod krem.
Rano o mało nie dostałam zawału serce- spuchnięte oczy- nowe zmarszczki!
Serum które ma za zadanie zmarszczki spłycić z powodzeniem podczas jednej nocy tworzy nowe!

Odstawienie serum nic nie dało. Potrzebna mi była po tym intensywna kuracja nawilżająca, a i tak mam wrażenie że skóra nie jest taka jak przedtem.

Wydałam 55 zł za totalny badziew!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Użyte tylko 1 raz

Przereklamowany

Niestety. Używałam najpierw kremu pod oczy z tej samej serii, ktory niesamowicie wysuszał i podrażniał. Kupiłam serum z nadzieją na coś lepszego...hmmm....nieco mniej szczypie, ale nadal podrażenienie jest, a żel ma dość sporą zdolność migracji do worka spojówkowego. Nie wysusza, ale też nie robi NIC. Porażka.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

SUPER

Długo stałam w drogerii i zastaawiałam się co kupić pod oczy i tak od niechcenia wziełam to serum, bo używam kremu na dzień i na noc z tej samej serii, a po zastosowaniu kilkakrotnym okazuje sie że to serum to cudo. Zdecydowanie spłycił zmarszczki, bardzo dobrze nawilża i napina skórę. Nie dostał ode mnie ***** ponieważ po trzech tygodniach używaia zaczął mnie lekko piec pod oczami ale mu to wybaczam bo minimalny to dyskomfort w porównaniu z efektami. Jest nawet lepszy od Chanela. Super serum polecam

Używam tego produktu od:miesiąca

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

Działa :)

Mam 29lat i b. suchą skórę.
Po zastosowaniu tego serum po prostu widać efekty. I to dość szybko - po kilku dniach skóra jest wygładzona, napięta - nawet pod koniec dnia.
Stosuje go (jak to przy serum) pod krem pod oczy - też z Dermiki (Lipidea) albo pod maść z wit. A (polecam na noc-rewelacja) bo samego bałabym się na całą noc czy dzień zostawić (mam bardzo suchą skórę). Ten duecik jest super. Sama Lipidea nie dawała takich rezultatów.
Minusik taki - że mam wrażenie, że skóra po ok. 2 miesiącach stosowania przywyczaiła się i efekt jest jakby mniej spektakularny niż na początku, ale trzyma poziom :)
Do końca opakowania zostało jeszcze troche, jak skończę to zmienie na coś innego - ale napewno wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

naprawdę działa :-)

Szczerze mówiąc jestem zdziwiona, że tak mało recenzji tego kosmetyku na forum ... hmm ... no ale serum to jest naprawdę warte polecenia!
Moje kurze łapki zniknęły jak ręką odjął i to po trzech dnia stosowania :-) Poza tym skóra wokół oczu jest jakby bardziej wypoczeta i nawilżona. Używam tego cudeńka od jakiś 2 tyg ale szczerze polecam, to naprawdę świetny kosmetyk!

Używam tego produktu od: 2 tyg

Dobre uzupełnienie kremu

Aż dziw, że dotąd nikt tego serum nie zgłosił :). Jest naprawdę niezłe, a specyfików tego odzaju na rynku wciąż jak na lekarstwo.
Stanowi dobre uzupełnienie pod krem, który przy takim połączonym stosowaniu nie musi być jakiś nadzwyczajny - wystarczy wówczas jakiś średniaczek, który trzeba upłynnić, np. dostany w prezencie ;-). Ja stosuję to serum jako kurację okresową. Ma ono specyficzną, rzadką konsystencję półpłynnego, przezroczystego żelu. Nakłada się jednak dobrze i na raz wystarczy niewielka jego ilość, więc te 15 ml starcza na długo. Trzeba cierpliwie poklepać żeby się prawidłowo wchłonęło. Nie podrażnia. Nie pachnie. Ma higieniczne opakowanie z pompką. Za pierwszym razem gdy miałam to serum, parę lat temu, nie zauważyłam niczego szczególnego i potraktowałam je czysto zapobiegawczo. W międzyczasie jednak pojawiło mi się z jednej strony cos w rodzaju zaczątka zmarszczki, ujawniajacego się przy niektórych grymasach twarzy i śmiechu (widać krzywa jestem :D). Nabyłam to serum i widzę teraz, że w czasie stosowania zmarszczka zniknęła - w ogóle się już nie pojawia! Przypisuję to działaniu serum (bo krem który do niego używam jest cienki). Natomiast co do cieni pod oczami to, jak zwykle, nic z tego.
Polecam do wypróbowania, z tym że osobom rzeczywiście po 30. - młodsze mogą nie zauważyć działania. No i oczywiście nie solo, tylko zawsze pod krem.