Cosmence, Mission Perfection

Cosmence, Mission Perfection

Niedoskonałości skóry powstają w wyniku nierównowagi w naskórku, której skutkiem jest nadmierna produkcja sebum. W głębi porów znajdują się bakterie które mogą doprowadzić do podrażnienia i wywołać wypryski. W wielu przypadkach brak owej równowagi w skórze może się zaostrzyć w wyniku używania kosmetyków które są zbyt agresywne lub niedopasowane do potrzeb skóry. W konsekwencji naskórek staje się wrażliwszy, delikatniejszy a skóra traci poczucie komfortu.
Skóra z niedoskonałościami wymaga specjalnej opieki.
Cosmence proponuje pierwszy specjalistyczny krem z Kerastylem - krem, który pomaga usunąć niedoskonałości, gwarantuje nawilżenie przez 8 godzin, wygładza skórę i zmniejsza pory już po tygodniu, działając przy tym w sposób łagodny dla skóry. Misja polega na przywróceniu skórze właściwego nawilżenia oraz usunięciu wyprysków bez naruszania bariery skóry.
Kerastyl to nowy zaskakujący kompleks który łączy LHA oraz glicerynę. LHA - opatentowany składnik pochodzący od kwasu salicylowego delikatnie złuszcza, a gliceryna łagodzi i trwale nawilża skórę przez cały dzień.
Już po tygodniu zauważa się zmianę w wyglądzie skóry - niedoskonałości zmniejszone, pory zwężone, skóra gładka i o wyrównanym kolorycie, miękka w dotyku - bliska perfekcji!

Bardzo dobry!

Bardzo lekkki,szybko wchłaniający się krem na dzień.Na moją skórę podziałał znakomicie:wyleczył mi ropne wypryski, lekko zwęził pory.Rzeczywiscie efekty zauważyłam już po tygodniu jak obiecuje producent.Lekko nawilża .Dobry jako kuracja na nagle pojawiające sięwypryski.

Używam tego produktu od:Od m-ca

Polecam!

Krem M.P.Cosmence stosuję od kilku miesięcy tylko na noc, jestem zadowolona, krem ten doprowadził moją skórę do porządku po odstawieniu eliciny. Krem b. dobrze się wchłania, jest wydajny i przy dłuższym stosowaniu rzeczywiście wyrównuje fakturę i koloryt skóry:)

Używam tego produktu od:X.2006

Super

Bardzo ale to bardzo fajny krem - dziekuję osobie, za ktorej namową nabyłam - sama bym na ten pomysł nie wpadła, bo firma na polskim rynku nieobecna i zupełnie przeze mnie niekojarzona (należy do koncernu Loreal, taka linia bardziej dermatologiczna). Poczytałam, poczytałam i kupiłam, bo słusznie kojarzyłam, że będzie mi bardzo przypominał ukochany krem Effaclar La Roche Posay - tylko lepiej nawilżający (wszak nie na darmo zawiera w składzie glicerynę). No i nie pomyliłam się - do złudzenia podobny, i konsystencją i zapachem :) delikatny, lekki i bardzo płynny, wchłania się od razu. Nie podrażnia, nie szczypie. Fajnie - choć dość lekko - nawilża, i tu zdecydowanie góruje nad Effaclarem, który potrafi wysuszyć od czasu do czasu. Krem Cosmence bardzo mi służył, działa naprawdę antybakteryjnie - moja skóra bardzo lubi bha; efektu złuszczającego nie ma zbyt dramatycznego ale ładnie wygładza skórę, faktycznie jakby ją udoskonalając (dopiero od niedawna dzięki Basi wiem, że Effaclar ma trochę zbyt wysokie ph by skutecznie złuszczać...). Najbardziej jestem zadowolona z przeciwzapalnego działania kremu - wygoił mi drobne zmiany, ktore sie nagle pojawiły, ślady po tychże szybko się zagoiły, skóra stała się miękka w dotyku, pory czyste. Lubiłam stosować w dzień pod bloker, krem wchłania sie w skórę niczym tonik, nie lepi się, nie zostawia żadnego filmu.
Nie mogłabym go stosować długotrwale, bo jednak na dłuższą metę nawilżenie byłoby dla mnie za słabe - ale jako kuracja sprawdził się świetnie i z przyjemnością bym do niego wróciła kiedyś - jeśli będę miała możliwość kupna (firma w Polsce nieobecna) - to zrobię to bez chwili wahania.