Nivea Sun, Mleczko do opalania SPF 30 - wysoka ochrona

Nivea Sun, Mleczko do opalania SPF 30 - wysoka ochrona

Nawilżające mleczko do opalania NIVEA Sun (z faktorem 4, 8, 12, 20) zapewnia skórze dodatkowe nawilżanie oraz ochronę przed poparzeniem słonecznym. Zawiera olejki pielęgnujące oraz substancje nawilżające, dzięki czemu znacząco podnosi poziom nawilżenia skóry oraz sprawia, że jest ona delikatna i elastyczna. Mleczko jest łatwe w użyciu i szybko się wchłania pozostawiając przyjemne uczucie jedwabistej skóry.
Mleczko jest wodoodporne, posiada system filtrów ochronnych UVA, UVB odbijających 90% promieni UVA zgodnie z Normą Australijską. Zawiera witaminę E chroniącą przed wolnymi rodnikami oraz przedwczesnym starzeniem się skóry, minimalizuje ryzyko alergii słonecznych spowodowanych promieniowaniem UVA.
Produkt przebadany dermatologicznie. Posiada atest PZH.
Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry (czyli minimum 1-1,25 ml na samą twarz; 1,5-1,8 ml na twarz i szyję; ok. 30 ml na całe ciało; często ponawiać aplikację w ciągu dnia).

Skład: /filtr 8/: Water demin., Octyl Methoxycinnamate + Methylbenzylidene Camphor + Butyl Methoxydibenzoylmethane (8,5%), Castor Oil, Octyl Stearate, Cyclomethicone, Caprylic/Capric Triglyceride Glycerin, PVP/Hexadecane Copolymer, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Lanolate, PEG-40 Castor Oil, Lanolin Alcohol(Eucerit 0,1%), Laurylmethicone Copolyol, Hydroxypropylmethyl Cellulose, Aloe Vera Gel(0,1%), Tocopheryl Acetate(Vitamin E 0,1%), Sodium Cetearyl Sulfate, Acrylamide/Sodium Acrylate Copolymer, Trisodium EDTA, BHT, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Fragarance

Cena: 20 - 37 zł / 200 ml (w zależności od faktora)

Najlepszy!

Dla mnie bomba!
Mam skórę bardzo podatną na słońce, niestety czerwona opalenizna dominuje.
A z Niveą jest o niebo lepiej!

Przetestowałam różne filtry 20,30,50 i ze wszystkich jestem zadowolna.

+ Po pierwsze dobrze chroni skórę (skutecznie)
+ Zawiera filtry UVA i UVB, co jest bardzo istotne.
+ Dobrze nawilża

- minusem może być cena, ale naprawdę warto.

Bardzo fajne :)

Na początku chcę zaznaczyć, że mam skórę bardzo bardzo jasną, z dużą ilością piegów na ramionach, których co roku mi przybywa. Ekspozycja na słońce bez filtra powoduje u mnie uczulenia słoneczne w parze z poparzeniami. Nie lubię i nie chcę się opalać.

Oceniam mleczko o faktorze 30 i dla dzieci 50. Obydwa świetnie się sprawdziły. Mniejszy faktor używany nad polskim morzem chronił doskonale.
Na wakacjach w Chorwacji korzystałam z tego samego mleczka, ale rok później. Bałam się, że mógł się przeterminować, ale ochronił mnie tak samo dobrze. :)
Na twarz, ramiona i dekolt stosowałam wtedy wysoki filtr dla dzieci i tym bardziej się sprawdził. Na dodatek nie zatykał porów (szok), konsystencja jest daleka od jedynie tolerowanych przez mają problematyczną skórę kremów-żeli. I ten zapach... uwielbiam :)

Rozsmarowuje się je wygodnie i szybko, szczególnie kiedy jest ciepło. Faktor 50 jest trochę bardziej tępy i odrobinę bieli na początku, ale wchłania się szybko i nie zostawia śladów.

Dla mnie ideał :) No chyba, że zamieniłabym na jakąś równie dobrze chroniącą wersję w sprayu, bądź z pompką, nie lubię czynności wsmarowywania czegokolwiek w siebie.
Na pewno w tym sezonie kupię następny :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Super

Poniższą recenzję wystawiam wszystkim mleczkom do opalania Nivea:
są świetne - doskonale chronią niezależnie od faktora, mają miły nie narzucający się zapach, świetna konsystencję - nie leją się ani nie są za gęste czy zbyt tłuste, łatwo się rozsmarowują i super pielęgnują skórę. Pielęgnują na tyle dobrze, ze nie raz skusiłam się na ich użycie zamiast balsamu po opalaniu :-)

Dla mnie najlepsze i sprawdzone!!!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Anna Małecka masaż twarzy

Rewelacja :)

Jest fajny. Nad morzem dużo się opalałam jak i siedziałam w wodzie, a bardzo ładnie się opaliłam. :D Po wyjściu z wody nie zmył się, aczkolwiek wolałam powtórzyć aplikację. Jest bardzo wydajny, kupiłam 2 opakowania na 3 osoby i 2 tygonie nad morzem, a zużyłam niecałe 1. ;) Fajnie nawilża, skóra po nim jest miękka.

Używam tego produktu od: kilku lat :)
Ilość zużytych opakowań: 3-4, nie wiem :D

godny zakupu :)

W tym roku używałam 10. Mimo, iż leżałam długo na słońcu uzyskałam doskonałą i delikatną opalenizne :) Nawilża, ładnie pachnie i chroni. Naprawdę opłaca się.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 (niecałe jeszce)

moje ulubione mleczko

Używałam mleczka z faktorem 20
Mam piękną opaleniznę, która utrzymuje się już 2 miesiąc. Używając tego mleczka nie miałam żadnych poparzeń słonecznych. Ładny zapach, fajna konsystencja. Jedynym minusem jest to ze pozostawia troszeczkę tłustą warstwę.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania rocznie

porządny

Używałam mleczka z faktorem 10:
- bardzo dobrze chroni
- nie jest nadmiernie lepkie
- ma przyjemny zapach
Ogólnie przyjemnie się go używa i na pewno za rok do niego wrócę.

Używam tego produktu od: tego lata

SFP 10 chroni aż za dobrze ;)

Mleczko spełnia swoją rolę, aż zbyt dobrze. Chroni przed promieniowaniem przez wiele godzin - opaliłam się delikatnie mimo długiego czasu spędzonego na słońcu. Podoba mi się jego delikatny zapach oraz lekka, przyjemna konsystencja. Mleczko jest niesamowicie wydajne, można bez obaw stosować je na twarz, gdyż nie zapycha ani nie obciąża. Doskonale nawilża skórę. Polecam!

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1.

B.dobry

Chcę podkreślić że kosmetyk kupiłam na wakacjach w niemczech za 5 euro. Chciałam wypróbować czegoś z nivea sun. Opakowanie jest nieco inne bo ma ciemniejszy kolor ale faktor ma 12. Kosmetyk oceniam jako b.dobry chociaż wolę w sprayu z kolastyny. Mógłby się lepiej wchłaniać ale nie oczekiwałam żadnych rewelacji a przyznajmy dużo za niego nie zapłaciłam. Bo w Polsce kosztuje 25 złUżywam tego produktu od: paru słonecznych tygodni
Ilość zużytych opakowań: jeszcze mi troszkę zostało :)

Wspaniały

Jak dla mnie jest to najlepszy balsam do opalania jaki znalazlam, cena troche wysoka ale jest tego warty. Ja posiadam faktor 30 ze wzg na moją wrażliwą skórę i jeszcze nigdy się na nim nie zawiodłam. Obecnie kupiłam sobie faktor 10 i też jestem z niego zadowolona, zapach przyjemny, konsystencja również. Polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: kilkanascie

OK

Co roku kupuję coś innego do opalania- generalnie co się trafi -i co akurat mnie ujmie. Teraz padło na Nivea i wszystko było OK - dobre rozprowadzanie, miły zapach, bez efektu nadmiernej lepkości na skórze.
Wyjątkowo ładnie i równo się opaliłam ale to może też być zasługa tabletek z beta-karotenem więc nie popoadam w nadmierny (pięciogwiazdkowy) zachwyt

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1-faktor 12

dla mnie rewelacja

uzywam tylko kosmetykow do opalania nivea. mam normalna skore,o ladnym rownomiernym,kolorycie bez przeparwien i wypryskow.jestem ani jasna ani ciemna. uzywam faktoru nr 4.mleczko to zapewnia piekna rownomierna opalenizne,doskonale sie wchlania, nie pozostawia tlustego filmu na skorze,znosi nawet opalanie na piasku.dla mnie bomba!

Używam tego produktu od:10 lat
Ilość zużytych opakowań:duuuuuzo