Skin So Soft, Bath and Body Oil (Nawilżający olejek do kąpieli i pielęgnacji ciała)

Wyjątkowy kosmetyk, który może być stosowany zarówno jako olejek do kąpieli, jak i do ciała. Intensywnie nawilża i odżywia skórę. Dzięki swej lekkiej konsystencji błyskawicznie wchłania się w skórę dostarczając jej wiele zbawiennych składników.
Zawarty w nim Softness Delivery System, dzięki opatentowanemu kompleksowi wygładzających skórę składników takich jak ekstrakt nasion amarantusa i olejek z nasion jojoby, nadaje skórze wyjątkową miękkość i gładkość. Dobroczynne składniki wchłaniają się głębiej niż inne produkty i dlatego substancje zmiękczające dostają się do dalszych warstw skóry.

Zwykły olejek:)

Olejek uzywałam do kąpieli, do ciała się nie sprawził ponieważ ciężko się go nakładało (przez to że jest wodnisty). Dobrze natłuszczł, zapach mnie odrzuca (ale tak cała seria na mnie działa;)).

Używam tego produktu od: 3 lat temu

Super

Bardzo fajny olejek.Uzywam go do ciala,dobrze natluszcza skore.Dla mnie zapach odpowiada,po dluzszym czasie stosowania męczy.Konsystencja olejku jest plynna,lejaca sie wiec trzeba uwazac.Nie wiem czy kupie ponownie,ten dostalam w zestawie z balsamem i zelem.Ale polecam,odzywia skore,wydajny.
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od:kilku miesiecy

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Do kąpieli TAK,do ciała NIE

Jest to jeden z najlepszych olejków do kąpieli jakich używałam - nawilża, natłuszcza skórę w kąpieli, relaksuje, pięknie pachnie.
Do ciała się kompletnie nie nadaje, jest zbyt lejący, przecieka przez palce, z butelki za każdym razem wylewa się go za dużo. Dlatego poprzestałam na używaniu go do kąpieli.
Dałabym 4 gwiazdki gdyby nie to że jest strasznie niewydajny.
Mimo to pewnie go jeszcze kiedyś kupię.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Nie dla podrażnionej skóry

Olejek ma bardzo ładny zapach, doskonale nawilża skórę (nawet jeśli wlejemy go do kąpieli!)
Używając tego kosmetyku, nie potrzeba używać balsamów do ciała.
Wadą produktu natomiast jest fakt, że osoby o skłonnościach alergicznych może dodatkowo uczulić.
Świetny kosmetyk dla wszystkich
z wyjątkiem osób o podrażnionej skórze.

Uwielbiam!

Nie stosuję do kąpieli, tylko bezpośrednio na ciało. Natłuszcza, świetnie radzi sobie z wysuszoną skórą, mój mężczyzna zawsze masuje mi nim uda i pośladki :) zapach super, a konsystencja oliwki. I takie miękkie pachnące ciałko na drugi dzień.... Polecam :)

Używam tego produktu od: zawsze
Ilość zużytych opakowań: zgubiłam rachubę :)

dobry

Dobry olejek - stosowałam go tylko do kąpieli. Natłuszcza skórę, która staje się miękka. Po kąpieli nie trzeba stosować kremu. Myślę, że może być dobrą kuracją zimą dla przesuszonej skóry. Nie odpowiada mi w nim kwiatowy zapach. Olejek jestdość wydajny i w miarę tani. Może kiedyś do niego wrócę.

kolejne nie wiem co

No nie wiem. To wkońcu jest to do kąpieli czy do wmasowania w ciało? I jakie ma działanie?
Wlałam do wanny, zrobiło miękką wodę, zapachu nie oceniam (śmierdzielstwo, ale kwestia gustu) i tyle. Nawet jak sie wytarłam zostało mi na skórze, wytłuściło ubranie a na drugi dzień wysuszyło. Wmasowany w skórę na sucho wcale się nie wchłonął, nastepnie skroplił, po czym też wysuszył. Nie wspomnę o opakowaniu - cóż to za światły designer wymyślił dziurkę z boku ?? Jak nalać na rękę, żeby nie wylać od razu połowy i przy okazji nie polać całej siebie i połowy łazienki ??

Bubel.

Ilość zużytych opakowań: dwie aplikacje

luksus w kąpieli

kupiła go mama, a ja go jej zabrałam:P
jest olejkiem po którym skóra już nie potrzebuje dodatkowego nawilżenia ani tym bardziej żadnego zapachu
zapach kwiatowy przyjemny dla nosa
i jedno jest pewne po takiej kąpieli poczujesz się jak Kleopatra
żałuję tylko że Avon zrezygnował z wersji leśnej
ale poza tym kupię na wyjątkowe okazje

Używam tego produktu od:4 lat

świetny

od lat używam olejku Avonu, polując na niego, gdy jest w promocji. Ponieważ kąpię się codziennie i codziennie wlewam go do wanny - schodzi mi bardzo szybko, choć nie mogłabym powiedzieć, że nie jest wydajny. Wytrwale szukałam czegoś, co mogło by go zastąpić, ale większość olejków - to pachnące płyny do kąpieli. Koniec końców - znowu go zamawiam, bo idealnie spełnia moje potrzeby. Ładnie pachnie i natłuszcza skórę, zamiast się pienić. Obecnie ma wygodniejsze opakowanie