Alessandro, Hands! Up, 5 Days Serum Formula 2

Alessandro, Hands! Up, 5 Days Serum Formula 2

Różowe serum zawierające skoncentrowany kompleks witamin i innych substancji biologicznie aktywnych, przeznaczone dla skóry ekstremalnie suchej, zniszczonej, mocno eksploatowanej. Inowacyjna substancja Beta 1,3 Glucan opóźnia proces starzenia sie skóry. Ekstrakty z roślin rozjaśniają skórę, niwelują plamy i przebarwienia. Przeznaczone do stosowania w 5 dniowej kuracji (w handlu dostępne w postaci 5 ampułek o pojemności 2,5 ml - takich jak na załączonym zdjęciu; ja miałam wersję gabinetową w flakonie o pojemności 30 ml z wygodnym aplikatorem).

bardzo skuteczne

Bardzo przydatne zimą, do szybkiego zregenerowania łapek po ekstremalnych wyczynach typu przedświąteczne porządki albo zabawy na śniegu. Działa błyskawicznie, zmiękczając i rozjaśniając skórę na dłoniach, likwiduje zaczerwienienia, spierzchnięcia. Producent zaleca stosować je pod krem z tej samej serii; ja używałam samodzielnie i prawdę mówiąc nie było przypadku żebym musiała stosować je aż 5 dni od rząd - po 2, 3 zastosowaniach łapki wracają do siebie, miękkie i gładziutkie jak po parafince.