Beauty Creator, Kuracja przeciwstarzeniowa, Krem przeciwzmaszczkowy

Beauty Creator, Kuracja przeciwstarzeniowa, Krem przeciwzmaszczkowy

Krem został specjalnie stworzony do pielęgnacji cery dojrzałej a w szczególności zwiotczałej i suchej. To innowacyjne i niezwykle skuteczne połączenie naturalnych i aktywnie czynnych składników ( wit. E, wit.C, wit. A, polifenole z jabłek, wyciąg z drożdży). Zapewnia błyskawiczne wygładzenie i długotrwałe nawilżenie. Wpływa na odmłodzenie rysów twarzy i poprawę wyglądu skóry. Niweluje drobne zmarszczki. Działa ochronnie i antyrodnikowo zapobiegając pogłębianiu się procesów starzenia sie skóry.

co za opis ;)

Oczywiście na twarz nie nałożyłabym takiego składu nigdy, ale jako że jestem w trakcie poszukiwania lekkiego (mam 21 lat) kremu na szyję, postanowiłam go wypróbować. Opis mnie rozbawił do łez (DNA, przeciwstarzeniowe ????), no ale do rzeczy.
Kosmetyk śmierdzi przeokropnie, jakimś takim zjełczałym masłem (?) pomieszanym z kadzidłem. Konsystencja śmietankowa i dość gęsta, dobrze się rozsmarowuje. Wchłania się powoli, zostawiając uczucie wilgotnej, spoconej skóry i jakiś taki oślizgły, pudrowy film. W czasie wmasowywania wałkuje się.

Po miesięcznym używaniu efektów żadnych: ani wygładzenia, ani nawilżenia, ani spłycenia tych moich ledwo widzialnych zmarszczek, ani nawet nie rozjaśnił.

Fu.

beznadziejny

Niska cena, bylejaki krem. Mam na dzien. Nie nadaje sie pod makijaz ani do niczego innego. Po posmarowaniu skora jest sucha, nie widze odzywienia ani napiecia. Za to brzydko sie blyszczy cala buzia. Zapach nawet ma ladny, ale zbyt intensywny.

niezły, ale..

ładnie pachnie, nawilża, wygładza (ale nie tak jak obiecuje). Konsystencja przyjemna, nie za ciężka. W sumie całkiem niezły jak za te pieniądze. Mam na noc i na dzień. Na noc widzę jednak lepsze efekty po kremiku Ziaji z serii "Aretina Q".

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Przyzwoity

Ja daję *** gwiazdki, bo krem jest solidny, ale nic poza tym. Ma lekką konsystencję, trochę zbyt intensywnie pachnie świezym jabłkiem. Dobrze się rozprowadza, dobrze wchłania. Jak dla mnie nieźle nawilża. Poza tym- nic nadzwyczajnego.