Nivea Sun, Olejek do opalania w sprayu

Nivea Sun, Olejek do opalania w sprayu

Olejek jest bardzo wygodny w użyciu, ponieważ dostępny jest w sprayu. Natłuszcza skórę i dobrze się wchłania. Pozostawia lekką tłustą warstwę, ale to charakterystyczne dla wszystkich olejków.

Skład: Aqua, Dihydroxyacetone, Paraffinum Liquidum, Isoceteth-20, Glycerin, Glyceryl Isostearate, Tocopheryl Acetate, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Citric Acid, DMDM Hydantoin, Macadamia Ternifolia, Parfum

Fajny

Całkiem przyjemny olejek!

Używałam go w zeszłe wakacje w tureckim słońcu i sprawdził się całkiem nieźle. Co prawda przed jego użyciem byłam już dosyć mocno opalona, ale on dodatkowo wzmocnił opaleniznę, skóra była nawilżona, ani troszkę przesuszona, a opalenizna świetnie podkreślona. Dodam, że opaleniznę podkreśla tak fajnie, że w tym celu używałam go również po powrocie z wakacji i nie tylko przed opalaniem.

Zapach i "konsystencja" świetne - jest tłustawy (jak to olejek), ale nie bardzo gęsty i przez to nie zauważyłam, żeby się kleił.

Jedyny minusik - po 4 dniach leżenia na plaży wyskoczyła mi na ramieniu mała wysypka, więc mogę domniemać, że nie chroni jakoś cudownie... ale cóż - to tylko olejek - moja wina, że nie zastosowałam wyższej ochrony, albo po prostu przesadziłam z czasem opalania.

Ogólnie bardzo polecam i już planuję zakup na nadchodzące wakacje.

Używam tego produktu od:w zeszłym roku

ok

Butelka wygodna. Zapach ładny, delikatny, wakacyjny. Działanie zgodne z opisem. Skóra jest ładnie nawilżona i nie jest przesadnie tłusta. Nie martwię się o oparzenia słoneczne i na przesuszoną skórę, jednak wolę balsamy do opalania. Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie 1

ulubiony!!

Od wielu lat stosuje ten olejek. nie musze raczej mowic o wygodzie uzycia gdyz jest to oczywiste. mam dosc ciemna karnacje wiec nie potrzebuje wysokiego filtra. dzieki temu kosmetykowi opalenizna nabiera glebokiego brazowego odcienia. skora jest nawilzona i na plazy mieni sie pieknie. moj ulubiony!!! polecam

Używam tego produktu od:3 lat

Dieta na AZS

Fajne

Super olejek, nawilzal, chronil przed poparzeniami, dobrze sie wchlanial, nawet w upale nie kleil sie, pozostawial skore pieknie blyszczaca w promieniach slonca, ale efekt nie byl przesadzony. Produkt mial niestety wade, bardzo nieporeczne opakowanie, z ktorego ciezko bylo cokolwiek wydobyc i przed wyjsciem nad wode trzeba bylo poswiecic mnostwo czasu na aplikacje kosmetyku. Pompka byla bardzo oporna na jakakolwiek sile nacisku, a jak juz sie udalo ja stlamsic, to wydobywala sie tylko odrobina olejku, potrzebowalam takich psikow chyba z 50, zeby sie cala wysmarowac, a jak juz rece byly tluste od smarowania, to to dopiero byla udreka. W koncu wpadlam na jakze genialny pomysl i po prostu przelalam zawartosc do normalnej butelki po szamponie do wlosow. Polecam, bardzo dobry olejek, jednak to opakowanie pozostawia wiele do zyczenia.

Używam tego produktu od: jeden sezon

Ani olejek, ani w sprayu.

Miałam inny kolor i inny faktor, ale wedle napisu na butelce to ten sam produkt.
Już wyjaśniam tytuł recenzji:
- Substancja ta jest rzadka i wcale nie tak tłusta, jak bym sobie tego życzyła biorąc pod uwagę nazwę.
- Do jej "napryskiwania" służy atomizer, czyli nie ma w butelce sprężonego powietrza, a płyn wyciska się ręcznie.
A teraz do rzeczy, już bez czepiania się:
- Buteleczka jest ładna :)
- Jednorazowo wyciśnięta porcja kosmetyku jest tak malutka, że trzeba się solidnie napompować, żeby się nasmarować tym olejkiem. Polecam pianistom i innym muzykom, którzy powinni wzmacniać muskulaturę paluszków ;)
- Po nałożeniu preparatu skóra ładnie się błyszczy. Ale krótko.
- Na dłuższą metę ten rzekomy olejek okropnie wysusza skórę. No niemożliwe!
- Czy ma faktor ochronny? Chyba tak, bo mnie nie poparzyło afrykańskie słoneczko. Ale kiedy używałam Kolastyny też mnie nie poparzyło...

Czy polecam?
No... Polecam, ale nie namawiam.

Używam tego produktu od: Jeden wakacyjny wyjazd.

Nie dla mnie

Mi wysuszał bardzo skórę, do tego cała buteleczka była zawsze uciapana (jednak to jest nieuknione przy każdym kosmetyku, kiedy trzeba nałożyć go więcej :) ), pozostawiał na skórze śliską warstwę, miałam wrażenie, że to, co zaaplikowałam sobie na skórę wchłania się w ręcznik a nie we mnie.

Nie podpasował mi, i na koniec dostałam od niego uczulenia :) Także jestem na NIE.

Używam kosmetyku od: używałam przez 3 miesiące

uwielbiam!

Mój ulubiony! bardzo dobrze natłuszcza przesuszona latem skórę. Jest trwały nawet po kąpieli w polskim morzu się utrzymuje. Łatwa aplikacja chociaz czasochłonna i przyznam że czasem mnie wkurzało psikanie się nim i zawse buteleczka była cała umaziana olejkiem. Ale efekt jaki osiągam opalając się posmarowana nim jest super!
ilość zużytych opakowań: 3

OK !

Miałam go w zeszłe wakacje, wygodny do nanoszenia na ciało tylko jeszcze trzeba rozsmarować, poza tym ogólnie w porządku.

Wygodny w użyciu

Na zdjęciu jest emulsja w sprayu, a nie olejek, którą również zgłosiłam. Ma brązową przezroczystą buteleczkę i jest w sprayu , dlatego jest wygodny w użyciu. Olejek jest tłustawy. Ja stosuję przeważnie do opalania nóg.