Touch Away, (Korektor w sztyfcie)

Touch Away, (Korektor w sztyfcie)

Bardzo dobry korektor służący do rozjaśniania cieni pod oczami, czy też do korygowania niedoskonałości cery. Dostepny w kilku odcieniach.

Cena: 6,50zł

Ok

Kuiłam po promocji i byłam zadowolona. Za 6 zł jest to przyzwoity korektor. Nieżle kryje, na dobrą konsystecję - ani za suchą, ani za tłustą. Niestety, dla mnie jest nieco za ciemny. Wydajność przeciętna. Kupiłabym ponownie, gdyby nie kolor.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 opakwanie

super wysusza niedoskonałości

jeśli chodzi o krycie to średnie ale za to cudownie wysusza krostki i znikają w szybkim tempie a to jego ogromny plus!
Trochę cięzko się rozprowadza przez co nie nadaje sie pod oczy, jego kosystencja jest zbita ,cięzka.
jest tez zbyt mały wybór kolorów, słaba dostępność, najczęśćiej w małych osiedlowych sklepikach z kosmetykami .

Ilość zużytych opakowań: od 3 w górę

dobry jest

To był mój pierwszy korektor.
Niska cena, wydajny, mięciutki, ładnie się nakładał, dobrze krył. Nie miałam z nim żadnych problemów, niestety bardzo trudno go dostać :(

Używam tego produktu od: długi czas parę lat temu
Ilość zużytych opakowań: niestety tylko 1

wrastające włoski

TRAGEDIA

Korektor jest okropny, nie działa w ogóle, nie kryje nic a nic, po prostu nie daje żadnego efektu. Lepiej dołożyć więcej kasy i kupić coś konkretniejszego.

Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

słaby, nawet baaardzo słaby

dopiero teraz po czasie, po przetestowaniu wielu innych korektorów, widze ogromną różnicę!
przy innych korektorach ten korektor firmy constance może się schować... niestety ale nic dobrego o nim nie moge powiedzieć, chyba że jedyną zaletą jest cena, ale jak mam porównać ją do jakości tego produktu, to chyba i tak jest za wysoka.

-Nie kryje
-źle się rozprowadza
-zdarzyło mi się nawet że zaczął sie kruszyc

ogólnie odradzam, lepiej dodać kilka zł i kupić coś porządnego!

Używam tego produktu od: dawno temu uzywałam

Polecam.

Fajny korektor, dobrze kryje. wydajny. Używam odcienia nr 12. Czasem zdarza mi się spróbować innego, jednak i tak wracam do tego korektora. Niska cena, dobra jakość.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: duzooo...

Może być

Mam duże cienie pod oczami ponieważ jestem alergiczką, a w dodatku mam bladą cerę, a ten korektor był moim pierwszym jaki kupiłam.

Plusy:
- cena
- wydajność
- krycie dosyć dobre

Minusy:
- Kolor - może dla tego że kupiłam w odcieniu Natural Beige - trochę za ciemny dla mnie
- Po nałożeniu odpowiedniej ilości dla mnie odznacza się - trochę się łuszczy nie wiem czemu...

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Nie całe jedno

Słaby

Właściwie jedyne jego zalety to cena i wydajność.

Nienaturalnie odcienie, fatalnie kryje niedoskonałości - zostawia warstwę, która nie stapia się z pudrem, efekt - lepiej nie mówić. Kupowałam go dwukrotnie w dwóch różnych odcieniach i dałam sobie w końcu spokój.

Może dla osoby, która nie ma co kryć, byłby dobry :P

Używam tego produktu od: jakieś 2-3 lata temu

Całkiem...Całkiem...:)

Bardzo fajny korektor, dosyć dobra konsystencja, ja go wklepuję palcem lub gąbeczką do podkładu, świetnie kryje cienie, trzyma się cały dzień,można go nakładać pod jak i na podkład, do tego ta niska cena. Na pewno jeszcze kiedyś do niego wrócę.Używam tego produktu od:ok roku

NIE WIEM

TO BYL MÓJ DRUGI KOREKTOR. KUPILAM Z RACJI CENY. ;) NIE WIEM CZY KOLOR BYŁ NE ODPOWIEDNI, ALE KOSMETYK NIE PRZYPADL MI DO GUSTU :( oDCINAL SIĘ OD SKORY, A ODCIEN BYŁ JAKIŚ TAKI TRUPI ;) TRUDNO GO ROZSMAROWAĆ :( WDO KOSZA TRAFILO PRAWIE CALE OPAKOWANIE. NIE POLECAM!

Używam tego produktu od:5 MIES.

średni

To mój pierwszy korektor, wybrałam go w sumie ze względu na cenę, bo nie zależało mi na jakichś drogich specyfikach. Jest bardzo wydajny, chociaż nie używam go bardzo często. Mam kolor natural beige, i w miarę dobrze kryje, może mógłby być trochę ciemniejszy. Cienie pod oczami maskuje całkiem nieźle, ale trochę gorzej z wypryskami.
Dla mnie minusem jest to, że szybko starły mi się napisy na opakowaniu, więc nie wygląda zbyt ładnie. Ale w końcu nie stał sobie cały czas na półce, więc można wybaczyć ;)

Używam tego produktu od: kilku miesięcy(?)
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w użyciu

Kiepski

Niewiele dobrego można o nim powiedzieć, natomiast posiada parę wad. Otóż przede wszystkim źle i nieładnie maskuje przebarwienia, tzn. niedoskonałości wciąż są widoczne, gdyż korektor nie radzi sobie z ich pokryciem, przy równoczesnym tworzeniu bardzo widocznej warstwy wokół (nie stapia się z podkładem), której nie idzie rozetrzeć. W efekcie, jeśli ktoś ma liczne zmiany na twarzy, wygląda to tak, jakby się źle nałożyło podkład (efekt okropny). Nawet pudrem nie można tego zatuszować! Jest nietrwały i skłonny do ścierania się.
Co do zalet to na pewno: cena i wydajność.
Jeśli ktoś ma ładną twarz, a zmian jest niewiele to może go wypróbować, jednakże ja nie polecam.