Avon Color, Loose Shimmer Powder Pot (Rozświetlający puder sypki do twarzy i ciała)

Puder do twarzy i ciała. Cudownie rozświetla skórę; jedwabisty i trwały. Nanieś na miejsca, które chcesz wyeksponować. Dostępne odcienie:

- pink

- peach.

Cena: 36,90 zł / 15 g

tylko i wyłącznie jako róż

Tylko i wyłącznie jako róż, sprawdza sie w tej roli bardzo dobrze. Absolutnie nie rozświetla, nic a nic. Nie wiem w ogóle skąd ta nazwa - roswietlający....

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

spodziewałam się lepszego

opakowanie fatalne wręcz. wystarczy wsadzić do torebki, a pózniej po otworzeniu wręcz tonie się w pudrze. strdno się rozprowadza i wydaje mi się że mnie leciutko uczula, bo buzia mi się robi czerwona:(
cena duża jak na produkt tej jakości

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

rozczarowanie

Puder dała mi mama, ucieszyłam się bo to avon, a lubię kosmetyki tej firmy. Rozczarowałam sie ogromnie, bo o ile w pudełeczku wygląda cudnie to na buzi okropnie, nakładałam na prawdę niewielką ilość a twarz robiła mi się hmm.. pomarańczowa a na dodatek bardzo ciemna, wyraźnie było widać że mam nałożony puder. Raczej jako róż się sprawdza ale tez w małych ilościach. Plus za to, że jest bardzo(!) wydajny.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

fajny rozswietlacz.

bardzo aldnie rozswietla buzie. ja mam jasna karnacje i kolor peach, nadaje buzi ladny kolor brzoskwiniowy, lecz nie wolno przesadzic, by nie byc zbyt pomaranczowa, wtedy nieladny daje to efekt. dobrze nawilza skore, mila konsystencja pudru sprawia, z efajnie sie go naklada, ja to robie pedzlem, tak najlepiej. ogolnie za ta cene naparwde fajny kosmetyk. jedynie nie za dlugo utrzymuje sie na buzce.

Używam tego produktu od:1rok

TYLKO JAKO DELIKATNY RÓŻ

Mam odcień PEACH i Ja również nie widzę żadnego efektu rozświetlenia, być może mam inne światło w łazience niż recenzentki które pisały że ten puder rozświetla. Próbowałam go stosować na różne sposoby i oto wyniki moich prób:
1.na całą twarz- zdecydowanie nie, chyba że dla mulatki albo uzależnionej od solarium
2. na Ciało- zero rozświetlenia, jest matowy, również nie brązuje,nadaje tylko rumieniec a więc do ciała za figę się nie nadaje
3. jako cień - nie
4. do modelowania twarzy- raczej nie, chyba że delikatnie na policzki , szczyt nosa i czóbek brody jako delikatny rumieniec czyli jako róż
5.do policzków jako róż- patrz punkt 4 :)

Jest zabójczo wydajny, pare razy mi sie już wysypał (sporo wyrzuciłam) i nadal jak tak na niego patrzę to nie wiem kiedy się skończy.
ps. może rzeczywiscie z tym rozswietleniem jest jakis efekt, tzn. w skali od 1 do 10 dam 1 :]

Używam tego produktu od: poł roku

tragedia

Dostałam go swego czasu w prezencie i właśnie wywaliłam z okazji porządków.
Miałam odcień pink i odcień to jedyna obietnica, której dotrzymał producent - faktycznie jest różowy, ściślej - wściekle różowy. O rozświetlaniu nie ma mowy - ani nie ma drobinek, ani się nie mieni. Na puder się, z racji odcienia, nie nadaje, ani do twarzy, ani do ciała (chyba, że do charakteryzacji w stylu "poparzenie słoneczne").
Miałam dużo dobrych chęci i, niestety bez większych sukcesów, próbowałam zagospodarować go jako róż (robi plamy) lub cień (we wściekłym różu na powiekach wyglądam, jakby mi ktoś właśnie zdrowo przywalił).
Pozbyłam się go bez żalu, gdyby była taka opcja, dostałby ode mnie 0 gwiazdek.

Używam tego produktu od: chyba ze 2 lata spędził w mojej kosmetyczce
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

no może być

Sama nie wiem jak go ocenić,mam mieszane uczucia.Niby ładna jest po nim buzia,aksamitna,bo dosyć dobrze matuje,ale trochę słabo kryje uważam.Nie jest też jakiś supertrwały,trzeba dokonywać co jakies 2,3 godz poprawek.Za to napewno zdecydowanym plusem jest wydajność.Cena na szczęście też nie szokuje.Reasumując właśnie dość dobry jest,ale mógłby być jeszcze lepszy... :-)

Używam tego produktu od:kiedyś tam

nie na twarz

Kupiłam kiedys ten puder, chyba kolor peach i niestety ale nadaje się do stosowania tak jak ja bym chciała. Pisze że jest do twarzy ale jakbym go zastosowała na całą twarz to bym wyglądała jak świnka. Może rzeczywiście jako róż byłby ok. No i to rozświetlenie...Czego innego sie spodziewałam. Rozświetlenia prawie żadnego nie było.

Używam tego produktu od:parę razy
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

jako delikatny róż

Kupiłam odcień Peach z zamiarem stosowania go jako róż. Mam bardzo jasną karnację i ten produkt gwarantuje mi szybkie bezproblemowe ożywienie twarzy gdy się spieszę, np. rano. Nie można go przedobrzyć i nie muszę się tak starać jak przy nakładaniu typowego różu, gdzie wskazane jest dobre światło i precyzyjna ręka (zwłaszcza gdy jest się tak bladym jak ja).
Puder JEST rozświetlający (nie wiem skąd opinia, że nie jest). Nie jest to dziki brokat, a subtelne rozświetlenie.

Jako puder kolor jest po prostu nietrafiony dla każdej karnacji (zbyt pomarańczowy).
Całkiem porządny puszek, sitko pomaga w użytkowaniu tego kosmetyku. Oczywiście wydajny.

Bezproblemowy w nakładaniu, daje ładny efekt, ale... jako róż!

Ilość zużytych opakowań: niewiele z pierwszego

Mega Wydajny

Produkt jest mega wydajny.. Mam go już bardzo długo.. Ubytku wielkiego nie widac... Jeśli spojrzy się pod światlo dzienne widac niewielki drobinki rozświetlające.. ale nie jest to jakis super efekt.. Puder jak puder.. raczej matuje.. Mam od cien peach.. Dosc ciemny.. nienaturalny troszke.. Bardziej dla opalonych:P Stosuje go również jak róż do policzków.. W tej roli bdb sie sprawdza ładny, delikatny kolorek.. Jednak gdy jestem opalona i mam jeszcze podkład nie widać go zbytnio.. Prędzej odcień pink by sie nadawał;P Polecam nawet tylko ze względu na wydajnosc..

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:nawet nie połowa 1

w tłumie ujdzie

Jestem posiadaczką odcienia peach. I dzięki Bogu, że wybrałam akurat ten kolor.

Puder nie ma żadnych właściwości rozświetlających, zero drobinek. Kupując go nastawiałam się na to, że nie będzie dawał intensywnego koloru tylko przedewszystkim rozświetlał. A jest dokładnie na odwrót. Więc stosuję go jako cień do powiek:D Opakowanie jest duże więc starczy mi na dłuzszy czas:)

podoba mi sie

Na wstepie: czy kupie ten produkt ponownie? nie, bo opakowanie jest tak duze ze starczy mi na dobrych kilka lat.
Wbrew opinii innych recenzentek, widze w tym pudrze rozswietlajace drobinki, wystarczy wziasc troche na palec i rozetrzec na nadgarstku. wcale nie jest matowy, posiada duzo swiecacych drobinek ktore na twarzy wygladaja delikatnie i nie rzucaja sie w oczy. rozswietla ladnie, moj kolor peach jest idealny do rumiencow, nadaje piekny brzoskwiniowy kolor cerze. kupilam w ofercie netto za 10,90. chyba najlepszy moj zakup od paru miesiecy, biorac pod uwage cene, wydajnosc i efekt jaki daje. jestem bardzo zadowolona.