Color, Loose Powder Eyeshadow (Sypki cień do powiek w słoiczku)

Color, Loose Powder Eyeshadow (Sypki cień do powiek w słoiczku)

Migotliwy kolor - oczy zabłysną jak gwiazdy. Delikatny i jedwabisty pyłek nakładany opuszkiem palca lub aplikatorem.
Trwały i dobrze przylegający do powieki.
Odcienie:
- ultramarine
- peach

Cena: 29,92 zł / 2 g

bardzo je lubie

mam 3 kolory kupione w promocji za 10zl. mam nadzieje, ze nie wycofaja tych cieni z katalogu na dobre. jestem z nich bardzo zadowolona. dosc dlugo sie utrzymuja naoku - kilka godzin murowane. nie zatrzymuja sie w zaglebieniu oka, ladnie i latwo sie je rozprowadza. ladnie mienia i odbijaja swiatlo, przez co wygladzaja powieke i oko wyglada mlodziej i na wypoczete:) wydajne, wystarczy ociupinka na cala powieke. nie uczulaja, a ja jestem wrazliwcem, szczegolnie jesli chodzi o oczy. nie osypuja sie przy nakladaniu. ideal wsrod sypkich cieni - szkoda tylko, ze tak malo kolorkow jest:(

Używam tego produktu od:miesiac

naprawde doskonaly

jest poprostu super- ekstra. to moj pierwszy cien do powiek o sypkiej konsystencji. mialam wiele obaw, ale natura odkrywcy wziela gore. daje mu najwyzsza note za:
wygodne, estetyczne opakowanie (nic sie nie wysypuje)
piekny kolor (probuje Cafe Shimmer)
trwalosc (dlugo sie trzyma, nie osypuje sie)
niezla cene
wyjatkowa wydajnosc

same plusy

Używam tego produktu od:5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: ciagle w trakcie pierwszego

*****

Naprawdę bardzo dobry cień do powiek. Ma same zalety i cena w promocji też jest bardzo przystępna.
+ ładne kolory
+ wygodne i estetyczne opakowanie
+ bardzo wydajny
+ dobrze się rozprowadza
+ naprawdę długo się utrzymuje na powiece
+ łatwo można nim wycieniować oko

Mam kolor pink i Cafe Shimmer. Kolor pink kupiłam zaraz jak tylko cień pojawił się w katalogu, kolor jest bardzo delikatny, jasny róż, prawie matowy. Ponieważ mam bardzo jasną cerę zdarzyło mi się go nakładać na policzki, czuję się wtedy jak mała dziewczynka ;) Kolor Cafe Shimmer całkowicie mnie zaskoczył, sądziłam, że będzie to delikatny brązowy, matowy kolor. Otwieram pudełeczko, a tu piękny odcień złota, błyszczący i niesamowicie wyglądający na oku.
Szczerze polecam :) Jak tylko znowu pojawią się w katalogu (oczywiście w promocji ;) )to kupię inne kolory :)

Avon Mark - relacja

tak

Bardzo dobry cień jak na avon, wygodne i ładne opakowanie, z którego nic nie wysypuje się. Sam cień dobrze rozprowadza sie na powiece, nie ściera się i ogólnie dobrze prezentuje sie na oku. Słoiczek, mimo że malutki starcza na długo. Tylko kolory mogłyby być ciekawsze.

calkiem calkiem

cien bardzo mi sie podobal odkad go pierwszy raz wyprobowalam. Bardzo dobrze nakladal sie na powieke za pomoca suchego pedzelka i wcale sie nie osypywal! Ladnie sie mienil. Bylam szczesliwa posiadaczka tego bialego. Niestety od jakiegos czasu go nie widuje a szkoda, bo mi sie skonczyl :(

jestem pod wrażeniem

Cień w kolorze Cafe Shimmer trafił w moje łapki z targowiskowej wymiany. Spodobał mi się kolorek (brązy lubię od zawsze i ciągle mi ich mało), spodobała mi się forma (cienie sypkie lubię od niedawna, ale też ciągle mi ich mało ;) ), więc wykorzystałam okazję. I bardzo dobrze zrobiłam. Cień jest świetnej jakości - bardzo łatwo się go nakłada i cieniuje, przy odrobinie wprawy nie ma problemów z osypywaniem, słoiczek jest wygodny (nic się z niego nie wysypuje), a oprócz tego długo się trzyma na powiece nawet bez bazy :) A kolor? Bajka :) Śliczny brąz mieniący się na złoto, który nadaje się i na co dzień i na większe wyjścia :)
Jak tylko znów będą w promocji, to być może skuszę się na inny odcień o jeśli będę z niego zadowolona, to być może i ocenę podniosę. Póki co jedyną zauważalną wg mnie wadą tych cieni jest cena - nawet w promocji nie taka niska.

zaskoczenie

posiadam kolor cafe shimmer i o dziwo duże zaskoczenie,gdyż nie spodziewałam się po cieniach z Avonu,kolorek ładny aż załadny jak na Avon,nie obsypuja się i długo sie trzymają

trochę rozczarowana

Szczerze mówiąc rozczarowałam się tym cieniem...Na zdjęciu wyglądał bardziej "brokatowo". Ogólnie jest w miarę dobry, ma ładny, subtelny odcień, trochę sie błyszczy(ale niestety za mało). Trochę się obsypuje i jest za drogi w stosunku do tego jakiej jest wielkości :-/ !!

delikatny

mam odcień frost. w sumie jestem zadowolona, cień fajnie migocze, jest subletny, a drobinki nie sa wyrapatym brokatem tylko mienia sie elegancko. Niestety strasznie sie zbiera w załamaniu powieki ( na bazie Lumene), więc za to odejmuje jedną *, w sumie jednak polecam

super:)

Polecam z czystym sumieniem- cienie są w porządku, długo pozostają na powiece, łatwo się je nakłada i efekt jest bardzo ładny- dużo rozświetlających drobinek i delikatny kolor(ja mam frost i używam do rozświetlenia oka). Zastanawiam się nad jeszcze jednym kolorkiem, ale niezbyt duży wybór.

oki

mam ten brązowy, caffe shimmer podajze.
ladne male opakowanie, latwo mozna wydobyc pylek(az za latwo)
efekt jest ladny, sbutelny choc i mocniejszy tez moze byc trzeba troche sie pobawic.
nie nakladac pedzlem bo efekt bedzie okropny i pedzel do prania:)
palec sie nadaje bardzo dobrze :D
bez zapachu
nie osypuje sie(o dziwo)
na razie probuje opatentowac jak uzyc tego cudu na policzki, bo efekt jest niesamowity,ale co sie czlowiek nameczy to jego :D
a i jest baaardzo wydajny.szkoda ze tak malo kolorow

lubię go

Mam go już od 1,5 miesiąca i jestem bardzo zadowolona,trzyma sie wytrwale przez cały dzień,nie osypuje się podczas aplikacji.Mam kolor cafe shimmer,bardzo długo nie mogłam znaleźć cienia o tym kolorze.Wcześniej kupiłam cień w kulce o kolorze mauve,ale był wstrętny i szybko go oddałam listem poleconym.Troche bałam się,że ten również okarze się bublem,ale na szczęście mile mnie zaskoczył.