Cashmere, Secret, Baza wygładzająca

Cashmere, Secret, Baza wygładzająca

Dzięki mikrosiateczce przestrzennych silikonów 3D perfekcyjnie kryje niedoskonałości cery i delikatnie wyrównuje zmarszczki. Skóra staje się kaszmirowo gładka i idealnie miękka w dotyku. Baza gwarantuje efekt matowienia, nawet po wcześniejszym zastosowaniu bogatego kremu. Wiąże cząsteczki makijażu, dzięki czemu wydłuża jego trwałość i sprawia, że skóra łatwiej oddycha. Makijaż rozprowadza się równomiernie i nie zbija się.
Baza przedłużająca trwałość makijażu to preparat często stosowany i rekomendowany przez wizażystów.

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo fajna jako baza

Uzylam kilku próbek tej bazy i sprawdza się bardzo dobrze. Bardzo przyjemnie się ją rozsmarowuje, niewielka ilość wystarczy, by nałożyć ją na całą twarz. Mocno przedłuża trwałość makijażu, daje bardzo fajne wykończenie. Nie wysusza skóry, nie zapycha porów, nie podrażnia. Jest bardzo fajna i na pewno po nią sięgnę w pełnym wymiarze.

Świetna!

Świetna baza. Po jej nałożeniu skóra robi się gładka i miła w dotyku. Idealnie współgra z fluidem z tej samej serii. Jak dla mnie bomba! Chyba polubimy się na długo :)

Doskonała baza

Kolejny produkt Cashmere... I kolejny hit. Obok tego produktu nie powinno się przechodzić obojętnie. Stanowi idealny początek makijaż, dzięki specjalnej formule maskuje niedoskonałości skóry takie jak wypryski, zmarszczki, optycznie wygładza jej powierzchnię, nadaje satynowość. Przedłuża trwałość makijażu. Zapewnia skórze świeży i młody wygląd. Doskonały produkt :-) To nie tylko moja opinia, ale także osób, które od teraz z większą przyjemnością na mnie patrzą;)) Widzą różnice w makijażu... A ja... jeszcze nigdy nie usłyszałam tyle komplementów na jego temat :-)

Mój hit!

Baza zaskoczyła mnie pozytywnie. Natychmiastowe wygładzenie i zmatowienie. Na początku myślałam, że nadaje się tylko pod makijaż jednak teraz używam samej bazy i moja skóra wygląda dużo lepiej. Zdecydowanie kosmetyk godny polecenia.

Kosmetyk wart wypróbowania

Wygodna aplikacja, daje aksamitna gladmosc skorze, dobra konsystencja i zapach. Przedłuża nieco trwałość makijażu chociaż w lecie jest to utrudnione. Zobaczymy jak będzie później.

Polecam!

Fluid-Baza jest naprawdę dobrym produktem, godnym polecenia. Ładnie się komponuje na skórze, wchłania, cera staje się matowa. Dla mnie kryje rewelacyjnie, skóra jest gładka, jednolita i bez efektu maski. Jest bardzo wydajny. Makijaż jest bardziej trwały.

Doskonałość!

Bazę otrzymałam do testu wraz z fluidem i w tym miejscu chciałabym podziękować za możliwość poznania mega cudownego produktu :D

Baza jest poprostu idealna i spełnia moje wszystkie oczekiwania.
Jeśli oczekujecie "podbicia" działania podkładu i efektu fotoshopa, to ten kosmetyk jest dla Was!
Baza przede wszystkim jest niesamowicie komfortowa w stosowaniu - gęsty, ale lekki, przezroczysty żel, który jest cudownie miękki i kaszmirowy w dotyku. Bardzo szybko się wchłania i bez problemu aplikuje. Po jego użyciu, podkład dosłownie sunie po mojej skórze! Nawet gdy miałam problem z suchymi skórkami wokół nosa, po użyciu bazy problem znikał.

Kolejna sprawa - super efekt wygładzenia. Moja skóra jest dziecięco gładka, miękka, aż chce się jej dotykać. Baza solidnie przygotowuje do kolejnych kroków i mam wrażenie, że dzięki niej mój makijaż zyskał na jakości. Oczywiście nie muszę wspominać, że make up po jej użyciu jest turbotrwały ;) ?

Produkt zapakowano w wygodne opakowanie z pompką - estetyczne, poręczne, jest ok. Z racji tego, że wystarczy niewielka ilość, aby wygładzić skórę, ta baza będzie bardzo wydajna i posłuży mi na długo.

Jedyny "minus" może być taki, że należy rozsądnie stosować ją, jeśli wasza cera (tak, jak moja) niezbyt dobrze reaguje na nadmiar silikonów w pielęgnacji. Staram się nie stosować jej codziennie, póki co osiągam nią cudowne rezultaty. Dzięki Wizażu!

Cashmere secret baza wygładzajaca

Baza której nie.widać pod makijazem. Fajne uczucie chlodu po pierwszym użyciu da się przyzwyczaić. Jestem z niej bardzo zadowolona. Na pewno będzie goscila w mojej kosmetyczce.

Rewelacyja!!!

Baza przedłuża trwałość makijażu. Idealnie matuje ( ja mam skórę mieszaną) na cały dzień. Świetnie pielęgnuje, sprawia że skóra jest gładka,jedwabiście miękka. Kosmetyki rozprowadza się idealnie gładko i równo. Zapach delikatny prawie nie wyczuwalny.
Zalety:
-wydajność
-nawilża
-eleganckie opakowanie
-wygładza
-dobrze matuje
-ukrywa niedoskonałości
-dlugo utrzymuje się na buzi
-deliktny
-łatwy w użyciu

Polecam!

Baza w 100% spełniła swoje zadanie. Świetnie się ją rozprowadza, nie wysusza skóry, makijaż dzięki niej długo się utrzymuje i nie trzeba co chwilę pudrować noska. Konsystencja jest taka, jaką lubię. Mam wrażenie, że skóra po jej użyciu jest miła w dotyku - za to duży plus.

Najlepsza

Dzięki zastosowaniu bazy mój makijaż wytrzymuje cały dzień bez poprawek, fluid dobrze się trzyma i ładnie rozprowadza. Po aplikacji skora jest miekka i wygladzona.

Baza Cashmer

Poprostu baza idealna!!!!Wygładza, matuje, wypełnia drobne zmarszczki, poprawia trwałość makijażu, przyspiesza aplikację podkładu. Szok. Tego się nie spodziewałam.