Cashmere, Secret, Baza wygładzająca

Cashmere, Secret, Baza wygładzająca

Cashmere Secret to ekskluzywny kosmetyk inicjujący nową markę premium, a tym samym nową erę w historii firmy. Baza wygładzająca Cashmere Secret to kosmetyk dla kobiety wymagającej, aktywnej, ciekawej świata, interesującej się nowymi trendami i wszystkim, co nowe. Dla każdej kobiety, bez względu na wiek czy rodzaj cery, której zależy na atrakcyjności i perfekcyjnym wyglądzie.
Baza wygładzająca Cashmere Secret to kosmetyk, dzięki któremu cera staje się idealnie gładka i kaszmirowo miękka w dotyku. Mikrosiateczka przestrzennych silikonów (3D Silicone Micro-Net) perfekcyjnie kryje niedoskonałości cery i delikatnie wyrównuje zmarszczki. Baza matuje cerę do 12h, nawet po wcześniejszym zastosowaniu bogatego kremu. Wiąże cząsteczki makijażu, dzięki czemu wydłuża jego trwałość i sprawia, że skóra łatwiej oddycha. Dzięki niej, makijaż rozprowadza się równomiernie i nie zbija się. Warto dodać, że baza przedłużająca trwałość makijażu to preparat często stosowany i rekomendowany przez wizażystów.
Preparat jest przebadany dermatologicznie i został zarejestrowany w KSIoK.
Skuteczność jego działania potwierdzona jest w badaniach aplikacyjnych i testach konsumenckich.
Produkt nie był testowany na zwierzętach i nie zawiera składników pochodzących z tkanek zwierzęcych.

Świetny produkt

Uwielbiam ten produkt. Już samo opakowanie zachęca do używania, ale mnie oczarował po pierwszym użyciu. Kiedy założyłam bazę moja skóra stała się idealnie gładka i miękka. Dotykanie jej to sama przyjemność. Bardzo fajnie komponuje się z moim podkładem i ta mieszanka trzyma się spokojnie przez cały dzień. Nie uczula, pięknie pachnie i jest wydajna :)

Wygładza

Swoją przygodę z bazami rozpoczęłam właśnie od niej :)
Widoczność porów zmniejszyła się, dzięki czemu twarz od razu lepiej wyglądała. Przez to często zastępowała mi fluid, jeżeli akurat moja skóra nie potrzebowała krycia. Na bazę nakładałam jedynie puder , by się nie świecić i było super.
Minus za współpracę z fluidem: tutaj już była wyższa szkoła jazdy. Baza potrafiła mi się zacząć rolować i tworzyć dziury w swojej warstwie.

dobra baza

To moja pierwsza baza nie licząc kremowej z bell . Moim zdaniem w stu procentach się sprawdza. Zdecydowanie makijaż na tej bazie wygląda lepiej i utrzymuje się dłużej. Pewniak jeżeli chodzi o dobry makijaż. Cena jest do zaakceptowania . Opakowanie jest mega dobrej jakości i niezwykle poręczne. Produkt niezwykle wydajny. Póki co nie znalazłam lepszej bazy.

Jak wybrać szczoteczkę tuszu do rzęs?

Bardzo dobra baza

Lubię bazy sylikonowe i ta nie jest wyjątkiem.
Po jej zastosowaniu pory są mniej widoczne, wygładza skórę, tworzy efekt photo shopa, i delikatnie przedłuża trwałość makijażu jeśli nałożymy ją na buzię w niewielkiej ilości.
Jest bardzo wydajna. Mam ją od ponad roku i nadal mam ponad pól opakowania. Co prawda nie stosuję jej codziennie ale mimo wszystko starcza mi na bardzo długo.
Próżniowe opakowanie z pompką pozwala aplikować w higieniczny sposób odpowiednia ilość produktu i mamy pewność że wykorzystamy cały produkt (nie pozostanie na ściankach duża cześć bazy).

Rozczarowanie

Z tą bazą wiązałam duże nadzieje. Ale niestety rozczarowała mnie.
Zalety:
*opakowanie przezroczyste - widać zużycie,
*pomka, która nigdy się nie zacina,
*efekt wyczuwalnego pod palcami wygładzenia,
*wydajna,
*cena.
Wady:
*nie widzę tego wygładzenia na skórze,
*mam wrażenie, że nakładając podkład palcami ślizga się on po skórze, na którą aplikowałam wcześniej bazę,
*nie widzę, aby przedłużała trwałość makijażu,
*wyskakują po niej nieprzyjaciele,
*ma tendencję do rolowania się.
Niestety, ale z moją cerą (suchą) ta baza się nie polubiła.

Prawdziwy Kaszmir

Świetna baza.
Jako że maluję się okazjonalnie to nie wiem jak sprawdza się przy częstym użyciu.
Skóra od razu jest wygładzona,
Nadaje delikatny film,
Przedłuża trwałość makijażu (nawet tanich cieni)
Wydajna,
Przyjemny zapach,
Żelowa konsystencja

Jedna z ulubionych baz

Bardzo lubię tę bazę za efekt jaki daje i za niesamowitą wydajność.
Skóra potraktowana bazą Secret jest super gładka, aż miło się jej dotyka. Makijaż od razu lepiej się nakłada i trzyma się dłużej, zwłaszcza jak dodatkowo użyję pudru ryżowego. Baza ma przyjemną dla dłoń konsystencję i ładnie się rozprowadza. Podoba mi się również eleganckie opakowanie i praktyczna pompka.
Jedynie chciałabym, żeby była trochę tańsza, mimo to jest warta swojej ceny.

Świetna, ale nie na codzień..

Baza jest okej, ale stosowana codziennie bardzo zapycha cerę. Dla mnie jest to produkt okazjonalny raczej na imprezy czy np. Sylwestra.
Plusy :
- świetnie wygładza, cera jest taka gładziutka po jej użyciu,
- przedłuża trwałość kosmetyków kolorowych,
- jest baaardzo wydajna, zwłaszcza, źe używam jej raz na jakiś czas,
Minusy :
- niestety nie nadaje się do codziennego stosowania, gdyż potrafi zapchać,
Mimo wszystko bardzo ją lubię i polecam!!!

NIE

Baza jest idealna dla każdej z nas bez względu na wiek, rodzaj cery. Skóra ma być gładka i kaszmirowa w dotyku, kryć niedoskonałości i wyrównywać drobne zmarszczki.

- nie kryje niedoskonałości
- twarz się świeci jak choinka kilka godzin po aplikacji
- nie przedłuża trwałości podkładu
- zapycha
- zostawia wyczuwalną warstwę na skórze
- wysoka cena

U mnie baza się nie sprawdziła.

Świetna baza

To moja pierwsza baza pod makijaż, ale stosuję ją już kilka lat i jestem bardzo zadowolona. Jest naprawdę świetna i warta swojej ceny. Wygładza, matuje cerę i przygotowuje ją do nałożenia makijażu, który lepiej się rozprowadza, bardziej równomiernie, nie roluje i dłużej utrzymuje.
Ma wygodne opakowanie z pompką. A samej bazy naprawdę nie potrzeba dużo, wystarczy dosłownie kropelka, dzięki czemu jest bardzo wydajna i można jej używać bardzo długo.

Mój KWC od 3 lat

Bazy używam od jakiś 3 lat. Sięgnęłam po nią sama, ponieważ miałam poważne problemy z cerą i podkłady nie chciały się trzymać mojej twarzy. I to był strzał w dziesiątkę. Zawsze czekam na promocję i kupuję ją za około 20 zł. Moim zdaniem nie jest to baza na co dzień. Używam ją na wyjścia, imprezy. Niektórzy uważają, że zapycha. Ja tego nie zauważam. Baza pięknie się rozprowadza. Po jej aplikacji zawsze chwilę czekam, bo zdarzyło mi się, że rolowała się z niektórymi podkładami. Baza dobrze wygładza, ukrywa suche skórki. Sprawia, że makijaż trzyma się całą noc. Dobrze matowi i spala makijaż. Testowałam wiele baz i wracam zawsze do tej. Ciężko wypowiedzieć się na temat wydajności, przy używaniu kilka razy w miesiącu starcza na długo i jest na pewno warta swojej ceny. Ładne opakowanie i przyjemna aplikacja. Widuje ją w kosmetyczkach wizażystów. Polecam! :-)

Dobra baza

Wygładza
Matuje
Przedłuża makijaż
Bardzo wydajna
Pozwala na równomierne rozprowadzenie makijażu
Nie roluje się
Bardzo fajne opakowanie
Mogę ją z czystym sumieniem polecić