Cashmere, Secret, Baza wygładzająca

Cashmere, Secret, Baza wygładzająca

Dzięki mikrosiateczce przestrzennych silikonów 3D perfekcyjnie kryje niedoskonałości cery i delikatnie wyrównuje zmarszczki. Skóra staje się kaszmirowo gładka i idealnie miękka w dotyku. Baza gwarantuje efekt matowienia, nawet po wcześniejszym zastosowaniu bogatego kremu. Wiąże cząsteczki makijażu, dzięki czemu wydłuża jego trwałość i sprawia, że skóra łatwiej oddycha. Makijaż rozprowadza się równomiernie i nie zbija się.
Baza przedłużająca trwałość makijażu to preparat często stosowany i rekomendowany przez wizażystów.

Przyjemny produkt

Baza wygładzająca Cashmere sprawia, że cera wygląda i jest w dotyku bardzo wygładzona i miękka, rozszerzone pory są w znacznym stopniu ukryte co powoduje bardzo ładny wygląd twarzy po nałożeniu podkładu oraz przedłuża jego trwałość. Niestety w użyciu z niektórymi kremami lub podkładami potrafi się rolować.

Silikonowy sprzymierzeńca i wróg

Moja opinia na temat tego produktu jest bardzo niejednoznaczna. Bardzo ładnie wygładza twarz, jednak przy dłuższym stosowaniu bardzo ją zapycha. To sprawiło, że musiałam ją odłożyć na bok. Dałam jej jeszcze kilka szans, ale za każdym razem działo się to samo.

Zapchała moje pory :/

Koleżanka bardzo zachwalała ten kosmetyk i zachęcała, żebym spróbowała sobie go pod makijaż. Miałam być zachwycona, a jestem zdegustowana. Bazy tej użyłam dwa razy i więcej tego nie zrobię. Owszem po nałożeniu moja buzia stała się przyjemnie gładka i jednolita. Wypryski nagle przestały rzucać się w oczy. Podkład przyjemnie się rozprowadzał i dokładniej krył niedoskonałości, ale co z tego, kiedy po zmyciu makijażu na mojej twarzy pojawił się wysyp zaskórników! Pomyślałam sobie, że to może jednorazowy wybryk mojej cery (w końcu mieszana), więc dałam bazie drugą szansę, ale było tylko gorzej... Teraz walczę, żeby się pozbyć tej kaszki z czoła. Masakra.

Raz dobrze raz źle

Bazę kupiłam na promocji w Hebe.
Opakowanie bardzo dobre pod względem estetycznym i jakościowym. Możemy łatwo zobaczyc ile bazy zostało w buteleczce.

Po pierwszym nałożeniu byłam zaskoczona jak ladnie wygladził skórę. Twarz jest mięciutka. Po nałożeniu podkładu bardzo ładnie współgrają. Byłam zadowolona z zakupu do mniej więcej połowy buteleczki.
Nie wiem co się stało,ale nagle mój podkład i inne kosmetyki odrzucały bazę. Na twarzy po nałożeniu podkładu robiły się plamy na których terenie nie znajdował się nawet gram podkładu. Zamiast ujednoliconej cery miałam buzie w ciapki. Dodam ,iż nie zmieniłam kosmetyków do pielęgnacji twarzy i podkładu. Nie wiem czym było to spowodowane.

Miałam początkowo mieszane uczucia..

...jednak dałam tej bazie drugą szansę i było warto! Początkowo nakladalam zbyt dużo produktu, przez co każdy podkład nałożony na nią ślizgał się i nieładnie rolował. Po pewnym czasie postanowiłam spróbować jeszcze raz. Nałożyłam zaledwie odrobinkę i ewentualnie był powalający! Na codzień zmagam się z mocno widocznymi porami, jednak po jej nałożeniu są one niemal niewidoczne. Nie podkreśla suchych skórek nawet w połączeniu z mocno matujący mi produktami. Przedłuża trwałość makijażu, zauważyłam ogromną różnicę w momencie choroby. Mając mocny katar, podkład trzymał się znacznie dłużej niż bez bazy. Bardzo polecam!

Uwielbiam tą baze

Nasza wspólna przygoda jest bardzo długa. Uwielbiam ją daje super efekt wygładzenia, konsystencja jest przyjemna i jedwabiście gładka.
Podkład fajnie się na niej rozprowadza i dłużej się trzyma. Jak dla mnie super efekt. I obłędne opakowanie

Muszę do niej wrócić.

Używałam tej bazy dość dawno ale sprawdziła mi się chyba najlepiej z wszystkich drogeryjnych baz. Pasowała mi jej silikonowa formuła. Dobrze trzyma się na niej podkład, wypełnia pory, cera wygląda lepiej. Opakowanie też na plus. Na pewno do niej wrócę.

Średniak

Baza po nałożeniu na twarz powoduje, że staje się ona strasznie przyjemna w dotyku, taka mieciutka. Utrwala makijaż ale zdarza się przynajmniej u mnie, że wałkuje mi np. korektor przez co nie kupię więcej tej bazy. Nie spełnia też obietnicy retuszowania zmarszczek. Moje są takie same jakie były przed nałożeniem tej bazy tak samo je widać po wykonaniu makijażu. Nie daje też efektu promienistej cery. Ogólnie nie jest to dla mnie jakiś produkt woow, który by spełniał to co obiecuje producent. Mam też problem z pompką, na początku dosłownie strzela mi ta baza a dopiero potem wychodzi normalnie z opakowania.

Bardzo ją lubię

Odkryłam ją niedawno i szczerze polubiłam. Ma bardzo fajną konsystencję, po nałożeniu na twarz cera staje się wygładzona, bardzo miła w dotyku i zmatowiona. Dla mnie najważniejsze jest to, że ta baza nie zapycha mi skóry ani jej nie przesusza. Po prostu robi swoje - czyli ją wygładza, dzięki czemu bardzo fajnie nakłada się na cerę podkład który się nie roluje i równomiernie rozprowadza. Mam suchą skórę, na której często było widać tzw. suche skórki zwłaszcza w okolicach nosa a po zastosowaniu bazy ich nie widać. Makijaż jest również trwalszy, zwłaszcza na nosie, z którym zawsze miałam problem. Szczerze mogę polecić tę bazę, jest bardzo wydajna mam ją ponad miesiąc i przy codziennym użytkowaniu wciąż mam prawie pełne opakowanie.

Dobra

Baza jak każda inna, faktycznie wygładza cerę ale po nałożeniu na niej podkładu widać ze jednak doskonale sobie z tym nie radzi. Widać rozszerzone pory, szczególnie po nałożeniu na twarz podkładu który matuje.

Tragedia

-baza się roluje i to mega mocno, na domiar złego zapomniałam o tym i po dłuższym czasie kupiłam kolejne opakowanie, zużyłam na siłę, ale było to mało komfortowe,
-nie działa na mnie argument, że trzeba dać jej malutko, bo nawet kropelka powodowała u mnie rolowanie się,
-skutecznie przez nią znienawidziłam silikonowe bazy,
-już podczas nakładania na skórę się roluje, pod palcami,
-cena za wysoka jak na takie mankamenty,
-niezbyt wydajna (nie płakałam z tego powodu),
-nie przedłuża trwałości makijażu,

-/+ nie zapycha,

+wygładza niewątpliwie i to mocno,
+szeroko dostępna,
+bardzo ładne opakowanie,
+bardzo dobrze wydobywa się z niego kosmetyk,
+produkt polski,
+bardzo ładnie pachnie, ale uprzedzam, że to specyficzny zapach, nazwałabym go mocno retro, trochę owocowy, kremowy,
+konsystencja wbrew pozorom jest bardzo przyjemna w dotyku, taka żelowo-silikonowa, sucha

To nie tak, że makijażu nie udało się uratować, po nałożeniu podkładu delikatnie strzepywałam te zrolowane kulki palcem lub chusteczką, ale zmniejszało to mój komfort makijażu, w dzień też się stresowałam, czy coś mi się tam nie zrolowało. Nigdy więcej!

Najlepsza baza!

Baza ta jest moja ulubiona bazą, która stosuje juz ponad 2 lata. Mam sucha cerę wiec zawsze mialarm problem z doborem kosmetykow. Aktualnie używam dobrego kremu i na niego nakładam ta bazę dzięki czemu makijaż utrzymuje mi się na buzi cały dzien. Nie rozwarstwia się oraz się nie łuszczy!