Cashmere, Secret, Baza wygładzająca

Cashmere, Secret, Baza wygładzająca

Dzięki mikrosiateczce przestrzennych silikonów 3D perfekcyjnie kryje niedoskonałości cery i delikatnie wyrównuje zmarszczki. Skóra staje się kaszmirowo gładka i idealnie miękka w dotyku. Baza gwarantuje efekt matowienia, nawet po wcześniejszym zastosowaniu bogatego kremu. Wiąże cząsteczki makijażu, dzięki czemu wydłuża jego trwałość i sprawia, że skóra łatwiej oddycha. Makijaż rozprowadza się równomiernie i nie zbija się.
Baza przedłużająca trwałość makijażu to preparat często stosowany i rekomendowany przez wizażystów.

Średniak

Baza po nałożeniu na twarz powoduje, że staje się ona strasznie przyjemna w dotyku, taka mieciutka. Utrwala makijaż ale zdarza się przynajmniej u mnie, że wałkuje mi np. korektor przez co nie kupię więcej tej bazy. Nie spełnia też obietnicy retuszowania zmarszczek. Moje są takie same jakie były przed nałożeniem tej bazy tak samo je widać po wykonaniu makijażu. Nie daje też efektu promienistej cery. Ogólnie nie jest to dla mnie jakiś produkt woow, który by spełniał to co obiecuje producent. Mam też problem z pompką, na początku dosłownie strzela mi ta baza a dopiero potem wychodzi normalnie z opakowania.

Bardzo ją lubię

Odkryłam ją niedawno i szczerze polubiłam. Ma bardzo fajną konsystencję, po nałożeniu na twarz cera staje się wygładzona, bardzo miła w dotyku i zmatowiona. Dla mnie najważniejsze jest to, że ta baza nie zapycha mi skóry ani jej nie przesusza. Po prostu robi swoje - czyli ją wygładza, dzięki czemu bardzo fajnie nakłada się na cerę podkład który się nie roluje i równomiernie rozprowadza. Mam suchą skórę, na której często było widać tzw. suche skórki zwłaszcza w okolicach nosa a po zastosowaniu bazy ich nie widać. Makijaż jest również trwalszy, zwłaszcza na nosie, z którym zawsze miałam problem. Szczerze mogę polecić tę bazę, jest bardzo wydajna mam ją ponad miesiąc i przy codziennym użytkowaniu wciąż mam prawie pełne opakowanie.

Dobra

Baza jak każda inna, faktycznie wygładza cerę ale po nałożeniu na niej podkładu widać ze jednak doskonale sobie z tym nie radzi. Widać rozszerzone pory, szczególnie po nałożeniu na twarz podkładu który matuje.

Tragedia

-baza się roluje i to mega mocno, na domiar złego zapomniałam o tym i po dłuższym czasie kupiłam kolejne opakowanie, zużyłam na siłę, ale było to mało komfortowe,
-nie działa na mnie argument, że trzeba dać jej malutko, bo nawet kropelka powodowała u mnie rolowanie się,
-skutecznie przez nią znienawidziłam silikonowe bazy,
-już podczas nakładania na skórę się roluje, pod palcami,
-cena za wysoka jak na takie mankamenty,
-niezbyt wydajna (nie płakałam z tego powodu),
-nie przedłuża trwałości makijażu,

-/+ nie zapycha,

+wygładza niewątpliwie i to mocno,
+szeroko dostępna,
+bardzo ładne opakowanie,
+bardzo dobrze wydobywa się z niego kosmetyk,
+produkt polski,
+bardzo ładnie pachnie, ale uprzedzam, że to specyficzny zapach, nazwałabym go mocno retro, trochę owocowy, kremowy,
+konsystencja wbrew pozorom jest bardzo przyjemna w dotyku, taka żelowo-silikonowa, sucha

To nie tak, że makijażu nie udało się uratować, po nałożeniu podkładu delikatnie strzepywałam te zrolowane kulki palcem lub chusteczką, ale zmniejszało to mój komfort makijażu, w dzień też się stresowałam, czy coś mi się tam nie zrolowało. Nigdy więcej!

Najlepsza baza!

Baza ta jest moja ulubiona bazą, która stosuje juz ponad 2 lata. Mam sucha cerę wiec zawsze mialarm problem z doborem kosmetykow. Aktualnie używam dobrego kremu i na niego nakładam ta bazę dzięki czemu makijaż utrzymuje mi się na buzi cały dzien. Nie rozwarstwia się oraz się nie łuszczy!

Bardzo dobra Baza

u mnie sprawdziła sie rewelecyjnie i poki co na stałe zagościła w mojej kosmetyczce. bardzo fajna konsystencja, bardzo dobrze rozprowadza sie na twarzy, fajnie wygładza, dodaje takiej swiezosci makijazowi.

Aksamitna cera? Zdecydowanie dzięki tej bazie!

PLUSY:
+ Idealna konsystencja, dzięki której podkład się dłużej utrzymuje, a cera staje się przyjemna w dotyku,
+ Nie uczula ani nie podrażnia,
+ Eleganckie opakowanie do każdej kosmetyczki,
+ Świetna wydajność,
+ Sprawia, że podkład utrzymuje się dłużej,
+ Nie podkreśla suchych skórek,
+ Sprawia, że cera staje się promienna i świetlista,
+ Dostępność w większych i mniejszych drogeriach,
+ Wydajność,
+ Cena adekwatna co do jakości.

MINUSY:
BRAK!

PODSUMOWUJĄC:
Dla mnie najlepsza baza!

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo fajna jako baza

Uzylam kilku próbek tej bazy i sprawdza się bardzo dobrze. Bardzo przyjemnie się ją rozsmarowuje, niewielka ilość wystarczy, by nałożyć ją na całą twarz. Mocno przedłuża trwałość makijażu, daje bardzo fajne wykończenie. Nie wysusza skóry, nie zapycha porów, nie podrażnia. Jest bardzo fajna i na pewno po nią sięgnę w pełnym wymiarze.

Świetna!

Świetna baza. Po jej nałożeniu skóra robi się gładka i miła w dotyku. Idealnie współgra z fluidem z tej samej serii. Jak dla mnie bomba! Chyba polubimy się na długo :)

Doskonała baza

Kolejny produkt Cashmere... I kolejny hit. Obok tego produktu nie powinno się przechodzić obojętnie. Stanowi idealny początek makijaż, dzięki specjalnej formule maskuje niedoskonałości skóry takie jak wypryski, zmarszczki, optycznie wygładza jej powierzchnię, nadaje satynowość. Przedłuża trwałość makijażu. Zapewnia skórze świeży i młody wygląd. Doskonały produkt :-) To nie tylko moja opinia, ale także osób, które od teraz z większą przyjemnością na mnie patrzą;)) Widzą różnice w makijażu... A ja... jeszcze nigdy nie usłyszałam tyle komplementów na jego temat :-)

Mój hit!

Baza zaskoczyła mnie pozytywnie. Natychmiastowe wygładzenie i zmatowienie. Na początku myślałam, że nadaje się tylko pod makijaż jednak teraz używam samej bazy i moja skóra wygląda dużo lepiej. Zdecydowanie kosmetyk godny polecenia.

Kosmetyk wart wypróbowania

Wygodna aplikacja, daje aksamitna gladmosc skorze, dobra konsystencja i zapach. Przedłuża nieco trwałość makijażu chociaż w lecie jest to utrudnione. Zobaczymy jak będzie później.