Cashmere Secret (Baza wygładzająca)

Cashmere Secret (Baza wygładzająca)

Cena już od 29,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Cashmere Secret to ekskluzywny kosmetyk inicjujący nową markę premium, a tym samym nową erę w historii firmy. Baza wygładzająca Cashmere Secret to kosmetyk dla kobiety wymagającej, aktywnej, ciekawej świata, interesującej się nowymi trendami i wszystkim, co nowe. Dla każdej kobiety, bez względu na wiek czy rodzaj cery, której zależy na atrakcyjności i perfekcyjnym wyglądzie.
Baza wygładzająca Cashmere Secret to kosmetyk, dzięki któremu cera staje się idealnie gładka i kaszmirowo miękka w dotyku. Mikrosiateczka przestrzennych silikonów (3D Silicone Micro-Net) perfekcyjnie kryje niedoskonałości cery i delikatnie wyrównuje zmarszczki. Baza matuje cerę do 12h, nawet po wcześniejszym zastosowaniu bogatego kremu. Wiąże cząsteczki makijażu, dzięki czemu wydłuża jego trwałość i sprawia, że skóra łatwiej oddycha. Dzięki niej, makijaż rozprowadza się równomiernie i nie zbija się. Warto dodać, że baza przedłużająca trwałość makijażu to preparat często stosowany i rekomendowany przez wizażystów.
Preparat jest przebadany dermatologicznie i został zarejestrowany w KSIoK.
Skuteczność jego działania potwierdzona jest w badaniach aplikacyjnych i testach konsumenckich.
Produkt nie był testowany na zwierzętach i nie zawiera składników pochodzących z tkanek zwierzęcych.

Mój KWC od 3 lat

Bazy używam od jakiś 3 lat. Sięgnęłam po nią sama, ponieważ miałam poważne problemy z cerą i podkłady nie chciały się trzymać mojej twarzy. I to był strzał w dziesiątkę. Zawsze czekam na promocję i kupuję ją za około 20 zł. Moim zdaniem nie jest to baza na co dzień. Używam ją na wyjścia, imprezy. Niektórzy uważają, że zapycha. Ja tego nie zauważam. Baza pięknie się rozprowadza. Po jej aplikacji zawsze chwilę czekam, bo zdarzyło mi się, że rolowała się z niektórymi podkładami. Baza dobrze wygładza, ukrywa suche skórki. Sprawia, że makijaż trzyma się całą noc. Dobrze matowi i spala makijaż. Testowałam wiele baz i wracam zawsze do tej. Ciężko wypowiedzieć się na temat wydajności, przy używaniu kilka razy w miesiącu starcza na długo i jest na pewno warta swojej ceny. Ładne opakowanie i przyjemna aplikacja. Widuje ją w kosmetyczkach wizażystów. Polecam! :-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1276361].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra baza

Wygładza
Matuje
Przedłuża makijaż
Bardzo wydajna
Pozwala na równomierne rozprowadzenie makijażu
Nie roluje się
Bardzo fajne opakowanie
Mogę ją z czystym sumieniem polecić

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1272401].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacja

świetna baza, wygładza, utrwala, nawet matuje. Mój makijaż wygląda o wiele lepiej po jej zastosowaniu do tego nie musze się martwić że coś mi się zepsuje w ciągu dnia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1114096].usefull || 0 }}% pomocna.

Szczawińska

Zdecydowane nie

Kupiłam ten produkt ,ponieważ głownie mi chodziło o mat.Skóra pod moim podkładem juz od jakiegoś czasu zaczeła się błyszczeć szczególnie przy kącikach nosa .Zakupiłam więc tą baze ,dodatkowo pani w drogerii poleciła mi ją ze wzgledu na opinie wizażystów itd.
\\nDziś gdybym miała cofnąć czas ,w życiu bym się nie skusiła na to coś.Baza praktycznie nie spełniła swojej roli .Owszem matuje lepiej zdecydowanie ale to jedyny plus .A minusy?
\\nSkóra zapchała się strasznie.Tam gdzie już miałam lekko poszerzone pory ,ta baza rozepchała je jeszcze bardziej.Mam pełno zaskórników i wyprysków.Ta baza miała chronić przed makijażem i ukrywać nie doskonałosci,a wogole nie spełniła swojej roli,jedynie mi zaszkodziła.Moja skóra wygląda strasznie,szaro ,staro...Fakt moja skóra nigdy nie była idealna pojawiały mi się pryszcze zaskórniki też ,ale to co stało się z moją skórą po zastosowaniu tej bazy to istny horror.Pogłebiła i to znacznie moje i tak problemy skórne.Zawsze lubiłam się malować,a teraz nie wiem kiedy znowu zaczne.Gdybym mogła pozwała bym tą firme bo oszukują ludzi strasznie.Dziewczyny uważajcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od: koniec grudnia do połowy stycznia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1113096].usefull || 0 }}% pomocna.

Na imprezę w sam raz

Ogólnie na codzien nie uzywam tego typu produktow (wychodze z zalozenia, ze "im mniej tym lepiej").

Baze kupilam z mysla o imprezie sylwestrowej i sprawdzila sie znakomicie. Makijaz trzymal sie cala noc, nic nie musialam poprawiac. Czyli spelnila swoje zadanie.

Nalozylam ja na krem, ale dopiero po jakims czasie, wiec nie walkowala sie. Rozsmarowalam ja bez problemu. Ma gesta "kasmzirowa" konstystencje. Podklad rowniez rozsmarowalam bez problemu.

Moim zdaniem, na impreze sprawdzi sie doskonale. Do tego cena także jest przyjemna (ok.30pln)

Używam tego produktu od: kupilam w grudniu 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 (30ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1087476].usefull || 0 }}% pomocna.

Właściwie to nic

Mam bardzo mieszane uczucia dotyczące tej bazy, tak naprawdę to chyba więcej złego niż dobrego ;). Stan mojej cery pogorszył się odkąd jej używam, nie matowi, nie widze szczególnego wygładzenia. Nie wiem, nic o tym dobrego nie moźna powiedzieć.

Ilość zużytych opakowań: 2x30ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1050111].usefull || 0 }}% pomocna.

Coś za coś.

Narażę się swoją opinią ogromnej rzeszy kosmetykoholiczek i analizatorek składów ale na wstępie zaznaczę, że w pełni świadoma konsekwencji używam baz pod makijaż. Plusy dodatnie górują nad plusami ujemnymi :-).

Baza genialnie wygładza cerę. Używam podkładu Estee Lauder DW Maximum Cover - niesamowicie gęsty, konsystencją przypomina korektor ale na bazie Dax Cosmetics rozprowadza się rewelacyjnie. Z połączenia tych dwóch produktów uzyskujemy długotrwały mat - a na tym bardzo mi zależy szczególnie w cieplejsze dni. Każdy podkład po użyciu tej bazy zyskuje u mnie na trwałości a jest to dla mnie niezwykle istotne - moja praca "wymaga" estetycznego wizerunku i nie mogę pozwolić sobie na spływający makijaż.

Plusom ujemnym 😜 zapobiegam codziennym demakijażem przy użyciu szczoteczki Clarisonic Mia 2. Bardzo dokładnie oczyszczam wieczorem twarz dlatego problem "zapchania" cery w ogóle mnie nie dotyka.

Generalnie produkt spełnia swoje zadanie ale trzeba wziąć pod uwagę, że niektórym z Was może przynieść więcej szkody niż pożytku. Używałam baz wygładzających z różnych półek cenowych i nie widzę sensu przepłacania za silikonowe wygładzenie cery. Dax - biorąc pod uwagę wydajność ( 1 opakowanie przy codziennym stosowaniu wystarcza mi na ok. 3 miesiące ) - nie obciąża portfela.

Moje wymagania spełnia w 100%. Kupowałam, kupuję i będę kupować :-)

Używam tego produktu od: Kilku lat.
Ilość zużytych opakowań: 10...może więcej...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1011058].usefull || 0 }}% pomocna.

Utrwala

Baza rzeczywiście utrwalała mój makijaż dobrze, plus za opakowanie, w którym widać ile zużyliśmy produktu. Nie wiem czy kupiłabym ponownie bo jak dla mnie cena jest zbyt wygórowana. Minusy? Na pewno skład, ale uzywałam jej okazyjnie.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1011028].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie róbcie tego cerze...

Chyba najgorsza baza z jaka miałam do czynienia. Nie dość, ze nie spełnia swojej funkcji - nie wygładza ani nie utrwala makijażu to powoduje fale zaskórników. Niewyobrażalnie zapycha, absolutnie nie polecam

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008414].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna!

Jest to najlepsza baza jakiej do tej pory używałam, konsystencja idealna, zapach przyjemny, wydajna, świetnie nakłada się podkład po posmarowaniu twarzy bazą no i co najważniejsze trwałość świetna. Mam dosyć intensywny tryb życia i jestem ciągle poza domem, a makijaż trzyma się cały dzień. Kupiłam w promocji za 28,99, ale jest warta swojej ceny. Zdecydowanie polecam! :)

Używam tego produktu od: niecały msc.
Ilość zużytych opakowań: 1/3 zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008300].usefull || 0 }}% pomocna.