Ekinos, Crema Super-Idratante (krem nawilżający dla włosów suchych i zniszczonych)

Krem nawilżający do włosów suchych i zniszczonych. Nadaje połysk i objętość. Włosy stają się elastyczne i podatne na modelowanie. Zawiera kompleks morskich minerałów wzmacniający równowagę wodną warstwy rogowej włosów i odżywiający je. Krem nakłada się na umyte i osuszone ręcznikiem włosy, pozostawia na 5 minut i spłukuje. Stosuje się 1-2 razy w tygodniu.

bez rewelacji

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
niestety specyfik ten niczym mnie nie zaskoczył. kupilam go bo mam bardzo suche włoski i do tego zniszczone farbą. Liczylam na jakies konkretne efekty ale niestety włosy są bez wiekszych zmian:( trzymalam go nawet przez pół godzinki pod czepkiem ale to równiez nie pomogło. dostaje dwie ** za całkiem dobry zapach i konsystencję no moze jeszcze nieznacznie pomaga w rozczesywaniu. Cena niestety do bani jak na takie kiepskie rezultaty:(

Kolejna wpadka

No i znowu to samo. Opisywałam już nie raz moje problemy z cienkimi włosami, które wszystko obciąża, nawet normalne wydawałoby się szampony. Tę maseczkę kupiłam, gdyż mam włosy suche i farbowane i w związku z tym zupełnie matowe. No i jest to kolejny kosmetyk, który się nie sprawdził na moich włosach. Oczywiście zamiast błyszczących i nawilżonych włosów uzyskałam matowe i obciążone - oklapnięte i smętne. Użyłam jej kilka razy i wszystko wskazuje na to, że będzie to kolejny kosmetyk, którym obdaruję moją przyjaciółkę. Fakt - maseczka nie obciąża włosów aż tak strasznie jak np. Kerastase z żółtej serii, ale i tak mi nie służy. Włosy po jej użyciu wydają się grubsze i bardziej mięsiste, jednak ich wygląd nie zachęca do dłuższego stosowania tego specyfiku. Szkoda, bo maseczka jest łatwa w użyciu i nie wymaga siedzenia z ręcznikiem na włosach przez 30 minut w zamkniętej, dusznej łazience. Myślę, że można polecić ten kosmetyk do grubszych włosów, bo cienkie zdecydowanie obciąża.