Ruby Rose, Lip Gloss (poczwórny błyszczyk do ust)

Ruby Rose, Lip Gloss (poczwórny błyszczyk do ust)

Transparentny błyszczyk do ust zamkniety w uroczym okragłym pudełku, podzielonym na cztery części. Każda z nich ma inny kolor, zapach i smak.
Można nakładac palcem lub pędzelkiem.
Zawiera wyciag z aloesu i witamine E.

mi tam pasuje

Używam zestawu z najdelikatniejszymi odcieniami i najbardziej przypadł mi do gustu... bezbarwny o zapachu kokosa mniammm :). Ślicznie błyszczy na ustach, delikatnymi drobinkami. Niestety niedawno mi się skończył ten bezbarwny, ale nie można tego błyszczyka już chyba kupić :(. Wadą jest jego konsystencja - strasznie kleisty, co przy konieczności aplikacji palcem jest dodatkowym minusem.

Używam tego produktu od: roku, ale rzadko maluję usta
Ilość zużytych opakowań: cały czas 1.

nie dla mnie :(

Niestety, ale przyznaje tylko dwie gwiazdki za ten blyszczyk. Pomysl fajny, gorzej z jakoscia i wykonaniem.

Minusy za:
- kleista konsystencje - blyszczyk po jakims czasie oblepil prawie cala zakretke
- trudno sie go naklada palcem, a noszenie ze soba pedzelka do aplikacji nie jest na dluzsza mete dobrym rozwiazaniem
- chemiczny sam i zapach - a szkoda, bo kolorki sa bardzo ladne i dobrze prezentuja sie na ustach.

niezły

Kupiłyśmy z koleżankami 3 sztuki na Allegro. Mam wersję z kokosem, ananasem, bananem i mango. Nakładam pędzelkiem bo palcem ciężko. Ładnie pachnie, wcale nie sztucznie. Kolory transparentne, podkreślają usta. 3 wersje sa perłowe, 1 nie. Dosyć szybko się wchłaniają więc często trzeba poprawiać ustka jak się chce mieć połyskliwe...Ogólem jest fajny.

Manicure - glitter nails

ujdzie

Dla mnie nie jest to ani błyszczyk ani balsam do ust. Konsystencją przypomina zbitą, kleistą maź- ten stan mi średnio odpowiada. Ust nie nawilża spektakularnie, co najwyżej pokrywa je tłustą "warstwą". Kolorki widać na ustach, są ładne, naturalne, transparentne. Opakowanie poręczne (łatwo się odkręca i zakręca), poręczna nie jest natomiast aplikacja- trzeba palcami, czego nie polecam ze względu na konsystencję albo trzeba nosić ze sobą pędzelek). Zapach jest koszmarny, bardzo sztuczny, pachnie takim woskiem (klejem??). Zastanawiałam się czy dać trzy czy dwie gwiazdki, ale niewątpliwym plusem jest cena, więc będzie ***

Super!

Wspanaiłym pomysłem jest zestawienie czterech kolorów w jednym opakowaniu. Ja posaiadam zestaw czterech transparentnych kolorów. Na ustach wyglądają bardzo ładnie i dają naturalny efekt. Opakowanie jest ładne, takie słodziutkie i to wszystko za 6 zł. na allegro. Nic tylko kupować....

Odejmuję 2 gwiazdki za sztuczny zapach, szybkie znikanie z ust i brak nawilżania.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:
W trakcie pierwszego

taki sobie

jak dla mnie, jest go za dużo, ciężko go "wymęczyć" - każdego kolorku jest całe 3g. w sumie 12.. co poza tym: zapach- coś fantastycznego absolutnie. za ten zapach w zasadzie dostał już dwie gwiazdki. opakowanie bardzo ładne, choć duze:P nie wysusza ust, ale bardzo zbiera się w załamaniach, co u mnie wyjątkowo widać, bo mam tę najciemniejszą wersję (chyba tę ze zdjęcia). ogólnie nie jest zły, jeśli jeszcze bym się skusiła, wezmę chyba jakiś "mniej widoczny", bo myślałam, że kolory będą delikatniejsze, a tu właściwie z wyjątkiem najjaśniejszego, to to jest bardziej straszliwie miękka "błyszczykowata" szminka.

słodkie

słodkie, pachnące błyszczyki, w fajnym opakowaniu - takim powiedziałabym "laleczkowym" ;)
niestety moim zdaniem nie utrzymują się długo na ustach - no chyba, że ktoś nic nie pije, nie jje i nie mówi - w moim przypadku nie wykonalne ;)
no i jak przypuszczam przed zakupem tak i się przekonałam, że jednak wolę błyszczyki z gotowym aplikatorem bo mazanie palcami jakoś nie bardzo mnie bawi...
ale za taką cenę (6 zł na allegro) można się skusić :)

super

Ma sliczne kolorki, fajny owocowy zapach, ktory dlugo sie utrzymuje tak jak i sam blyszczyk. Trudno go zjesc albo sie go pozbyc:) koniec z ciaglymi poprawkami, po aplikacji trzyma sie bardzo dlugo, nie klei sie i daje bardzo naturalny efekt zdrowych soczystych warg.

Milosniczki duzego polysku sie zawioda... nie blyszczy na ustach jak szklo ale nadaje satynowe wykonczenie.

W opakowaniu sa 4 kolory, ktore mozna dowolnie laczyc co daje duzo mozliwosci. Nie posiada aplikatora ani pedzelka wiec trzeba sie samemu w taki zaopatrzyc albo mazac paluszkami co przy jego konsystencji nie jest problemem.
Najwazniejsze jest chyba jednak to ze wyraznie pielegnuje usta (zawiera wit E i aloe vera) . No i cena... smieszna wrecz.
Opakowanie poreczne zakrecane , ladne a nawet mozna by sie pokusic o stwierdzenie: slodkie:)

świetny

Już sam pomysł poczwórnego błyszczyku daje wiele możliwości. Wszystkie wariantyv wyglądają cudownie na ustach. Jestem nim po prostu zachwycona. Polecam.

Super

Doskonały ten błyszczyk!!!

Zakupiłam go zachęcona opakowaniem i smakami na obrazku(używam dokładnie tego samego zamieszczonego powyżej) i nie myliłam się:-) Bardzo podoba mi się błyszczyk winogronowy,ma lekkie transparentne zabarwienie prawie perłowe.Doskonale się nakłada,po nałożeniu usta ślicznie pachną,są mięciutkie i zdrowe,a przy tym zabarwione:).Zakupiłam również dwa inne opakowania,o innych zapachach i kolorach,mam nadzieję,że będą równie cudne jak te:)

Polecam ogromnie!!!:)

słodki w każdym calu

nabylam go niedawno ale przetestowalam juz na wszystkie mozliwe sposoby.
bylszczyk jest sliczny.
mam dokladnie ten zestawik co jest na zdjeciu ale sa tez inne warianty smakowo-zapachowo-kolorystyczne.
pachnie i smakuje slicznie. jeden kolorek jest transparentny, 2 srednio kryjace,jeden(arbuzik) dosc mocno barwi na czerwono.
do tego nadaja polysk-nie mokrych,ociekajacych woda ust tylko taki elegancki,zdrowy blysk.
przecietnie trwale,nie wysuszaja.
w dodatku drobinki sa malutkie prze co takie przeciwniczki brokatu w blyszczykach jak ja nie moga narzekac :)
jest bardo mniamniusi,zapachy wcale nie sa zbyt chemiczne ani nachalne.
polecam bo jest swietny.