Żel do mycia twarzy [Gel nettoyant doux]

Żel do mycia twarzy [Gel nettoyant doux]

Delikatnie i skutecznie oczyszcza skórę, pozostawiając ją aksamitnie gładką. Nie zawiera mydła, podczas mycia tworzy delikatną piankę. NIe wysusza cery i pozwala zachować jej naturalną równowagę. Wyciąg ze słodkich migdałów działa regenerująco i łagodząco. odżywia, nawilża, doskonale oczyszcza. Wyciąg z zielonej herbaty dotlenia, wzmacnia, relaksuje, odmładza. Poprawia wygląd i elastyczność skóry, chroni przez wysuszeniem.

Cena: 13,20 zł / 300 ml

Małe rozczarowanie

Do zakupu tego produktu zachęciła mnie duża pojemność i stosunkowo niska cena.
Pamiętam kosmetyki firmy Corine de Farme sprzed kilku lat. Wtedy z powodzeniem (jeszcze jako małolata :P) używałam balsamu tej firmy. Z sentymentu kupiłam ten żelik, licząc na rewelacyjne odkrycie...
No ale jak to mawiają....nadzieja matką głupich :P NIe przekonałam się do tego kosmetyku. Ma bardzo wodnistą konsystencję, przez co jest niewydajny. Trudno się pieni, nie pozostawia uczucia świeżości i oczyszczenia. Potrafi troszkę podrażnić buzię i szczypie w oczy :(
Plusem jest śliczny, świeży zapach, wygodne, higieniczne opakowanie i spora pojemność. Jednak powyższe wady sprawiają, że już do niego nie powrócę.

Używam tego kosmetyku od miesiąca
ilość zużytych opakowań: kończę 1

Dobry

żel nie uczulił mnie , ale również nie zachwycił mnie . Normalny żel do mycia pysia.
Ma jeden duży plus to opakowanie z pompką