Cucumba - Szampon Ogórkowy

Cucumba - Szampon Ogórkowy

Szampon do włosów przetłuszczających się ze skłonnością do przesuszania. Aktywnie normalizuje pracę gruczołów łojowych. Pomaga utrzymać optymalny poziom nawilżenia. Skutecznie zapobiega przesuszaniu włosów. Tonizuje i nadaje włosom elastyczność. Do włosów przetłyszczających się ze skłonnościa do przesuszania.

Cena: 4,60 zł / 250 ml

DNO

Naiwna skusiłam się na ten szampon, bo mam włosy dokładnie takie jak jest napisane na opakowaniu. Efekt - opłakany. Włosy po nim były oklapnięte i szybciej niż zazwyczaj przetłuściły się, a co najdziwniejsze - nawet po tym jak nałożyłam tę samą co zawsze odżywkę - miałam problemy z rozczesaniem czupryny. Robiłam ze trzy podejścia do tego szamponu w różnych odstępach czasowych, ale ile mogą wytrzymać moje włosy i za jakie grzechy miałabym je tym czymś tak katować? I co z tego, że tani? Jedyna zaleta to naprawdę ładny zapaszek - ogórkowy dlatego zużyłam resztę jako żel pod prysznic, ale jako szampon do włosów odradzam z całą stanowczością i nie polecam nikomu.

Używam tego produktu od:jakiś czas temu

szarak :P

Najzwyklejszy szampon pod słońcem ;) I to bez żadnych efektów specjalnych (no może poza wieeelkim kołtunem na głowie po umyciu :P )
Szampon przyjemnie pachnie ogóreczkami, jest wydajny i tani. Myje bardzo przeciętnie, potwornie (!!) plącze włosy :( więc potrzebna jest podwójna porcja odżywki.
Zauważyłam jednak, że włosy po umyciu nie są puszyste, brak im takiej żywotności..szybciej się przetłuszczają i są oklapnięte :(

Używam tego kosmetyku od 2,5 tyg.
ilość zużytych opakowań: 1