Podstawa Pielęgnacji, Ochronny krem nawilżający

Podstawa Pielęgnacji, Ochronny krem nawilżający

Krem nawilżający z wyciągiem z łopianu nie tylko świetnie nawilża skórę, ale także ją matowi dzięki właściwościom łopianu. Jego konsystencja jest identyczna jak kremu Synergie fresh na bazie żywej wody z owoców, nie ma jedynie tego pięknego, owocowego zapachu. Polecam, ponieważ praktycznie różnica niewielka, a jest tańszy o ok. 9zł.

Cena ok. 14zł / 50ml

Nie dla mnie.

Parę lat temu kupiłam ten krem, bo akurat nie było nawilżającego w zielonym opakowaniu, którego wtedy używałam.
Na opakowaniu napis, że jest przeznaczony do skóry mieszanej, to biorę.
Niestety, bardzo się rozczarowałam.
Zapchał mnie.
Dodatkowo był jakby tłustawy i miał za rzadką konsystencję.
Myślę, że byłby odpowiedniejszy do suchej skóry, niż do mieszanej.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

Lubię bardzo :)

Dobrze że zanim pierwszy go zakupiłam, to nie czytałam opinii tu. Nie wiedziałabym jak superowy jest to kremik :D Na mojej cerze sprawdza się świetnie. A więc:
- miły, lekki zapach, dość przyjemny
- szybko się wchłania (nawet nałożony w nadmiarze), nie roluje, nie lepi twarzy
- nawilża, nie zapycha porów, nie odnotowałam żadnych rewelacji skórnych po nim, a wręcz poprawił stan i koloryt mojej cery
- matuje na ładnych parę godzin, chociaż ja nie oczekiwałam od niego tego efektu, bo przecież podstawowe jego działanie to bycie "ochronnym kremem nawilżającym na dzień", a nie matującym. Mat to jego drugorzędne działanie, więc nie rozumiem dlaczego wizażanki podają to jako jego negatyw :)
- lekki, idealny pod makijaż, podkład się na nim nie roluje, długo się trzyma
- wydajny, jedno opakowanie starcza mi na 2-3 miesiące, pomimo codziennego stosowania na twarz i szyję, przy tym jest dość tani (częste promocje za 9.99 w rossmannie)
- wygodny słoiczek, można wygrzebac kremik do samego końca
- miła konsystencja, taki jakby mus kremowy :)

Jak dla mnie, ma same plusy. Chętnie do niego wracam.

Używam tego produktu od: dwóch lat, zamiennie z innymi kremami

Ilość zużytych opakowań: 3 zużyte

rewelacyjny

Mój ukochany krem :)
Plusy:
+ zapach (przypomina mi lato i same przyjemności...)
+ lekki (nie obciąża mojej skóry)
+ bdb nawilża
+ cena (niska jak na to jaki jest dobry i często są na niego promocje w dyskontach)

Minusy:
- szybko się kończy ;)
- brakuje mu filtru UV :(

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

O botoksie mity

Rewelacja

Mam cerę mieszaną i do momentu odkrycia tego kremu myślalam, ze do końca życia będę skazana na wklepywanie kremu w twarz i po 10 min usuwanie jego nadmiaru chusteczką (mowa o sferze T). A tu proszę... Da się? Da się!

Plusy -
+ pierwszy krem który wchłania się do matu i nie roluje!
+ nawilża i delikatnie matuje cerę
+nie zatyka porów
+ delikatnie pachnie
+ ma konsystencję ni to żelu ni to kremu - takie pół na pół i mnie to odpowiada najbardziej
+ przystępna cena
+ normlne opakowanie - słoiczek z którego mozna wybrać krem do samego dna

Wady -
na mojej cerze brak wad

Na zarzuty niektórych Wizażanek, że nie matuje, powiem tylko tyle, że to krem ochronny i nawilżający. Producent na opakowaniu mówi o matowieniu skóry ale tylko jako cechy łopianu -nie jest to klasycznym krem matujący w tym kontekście.
Genialne jest dla mnie to, że krem sie nie roluje, nie świece się po nim, wchłania się bez uczucia lepkości.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Tragedia

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie... To co ten krem zrobił z moją cerą... Tego nie da się opisać. Uczulił mnie strasznie już po pierwszym użyciu. Wyskoczyła mi masa "pokaźnych" wyprysków. Spodziewałam się nawilżania, a dostałam co innego w zamian. Oprócz tego po nałożeniu na skórę tego kremu odczułam lekkie szczypanie i po wchłonięciu zostaje delikatny film.
+ krem otrzymuje ode mnie za zapach i lekką konsystencje.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 dopiero zaczęte

Nigdy więcej

Potrzebowałam na gwałt jakiegoś kremu, bo wszystko mi się pokończyło i nie starczało mi funduszy na uzupełnienie zapasów. Skusiła mnie cena i to, że miałam już wcześniej jakiś krem z Garniera na dzień - szału nie robił, ale też nie krzywdził. O tym potworze nie mogę już tego powiedzieć. Użyłam go jakieś trzy, maksymalnie cztery razy i już to wystarczyło, by zrobił z mojej twarzy tragedię.

Mam cerę mieszaną, na ogół niespecjalnie problematyczną (rzędu jeden wyprysk na miesiąc), a to co stało się po tym kremie...
Nie potrafię opanować swojej cery i mimo iż go odstawiłam wciąż pojawiają się nowe niedoskonałości, które nie chcą się goić. Pojawiło się też pełno takich podskórnych grudek, na które nic nie pomaga.

Nawilżenie zerowe, ale w obliczu jego "osiągnięć" to naprawdę nic.

JUŻ NIGDY WIĘCEJ NIE SIĘGNĘ PO ŻADEN KOSMETYK TEJ FIRMY.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

nie polecam

Nie polecam. Na mojej cerze krem nie przepuszczał powietrza, czułam jakby maskę na twarzy i pociła mi się skóra co wybitnie było czuć I WIDAĆ. Bardzo nieprzyjemne uczucie w zwykły letni dzień (jest lekki, więc używałam na lato) kiedy po prostu kropelki potu tworzyły się na skórze pokrytej warstwą maski...
Nie matuje.
przegrywa bezkonkurencyjnie ze zwykłym kremem ziaji czarny bez.

Fajny

Jedyny krem którego używam do twarzy. Inne były za ciężkie. Ten jest leciutki, szybko się wchłania i nie czuć go na twarzy. Cera jest nawilżona, odświeżona i promienna, jakby zdrowsza. Nie zapycha. Polecam

Ilość zużytych opakowań: dwa i pół

Nawilża, ale nie matuje

Nawilża i ładnie pachnie. Konsystencja fajna, lubię taką nieco żelowatą. Ale mi zależało na efekcie matu, bo czekałam na swój ukochany kremik z Oriflame. Niestety efektu matu się nie dopatrzyłam. Mi zawsze błyszczy się czoło, policzki są zawsze matowe. Po tym kremie nawet moje policzki zaczęły się świecić niemiłosiernie. Na szczęście mam już krem z Oriflame, który świetnie matuje.

Używam tego produktu od: Sporadycznie od niespełna miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chemia

Raczej nie polecam.
- Krem to moim zdaniem istna chemia.
- Nie nawilża dostatecznie, skóra na nosie po nim się łuszczy.
- Zapycha pory (nagle pojawiło sie masze zaskórników), - skóra po nim jest jakby nieświeża.

Nie kupię go więcej

Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

dobry

plusy:
-matowi (ok. 4 godz)
-całkiem dobrze nawilża
-tani (zapłaciłam 10 zł na promocji)
-nie zapycha

minusy:
-mało wydajny
-zapach

Ogólnie polecam, tani kremik, który nie zapycha. Dobrze nawilża, ale bez rewelacji.

dobry

plusy:
- od kiedy go używam mam dużo lepszą cerę niż wczesniej. nie wiem czemu wszyscy piszą, że zapycha, u mnie jest właśnie na odwrót :)
- nawilża
- matuje (nie jakoś super, ale mi wystarcza)
- ładnie pachnie ;)

minusy:
- stosuję go juz bardzo długo i od jakiegoś czasu zauwazyłam, że rzeczywiście nawilża, ale tylko na kilka godzin.. kiedy nie mam go na twarzy, to skórę mam tak wysuszoną, że aż mnie piecze. i dlatego chyba poszukam czegoś innego..

Używam tego produktu od: jakichś dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 5 albo 6