Mleczko & Tonik - różane

Mleczko & Tonik - różane

Preparat do demakijażu typu 2 w 1 - mleczko i tonik. Do cery suchej i wrażliwej, również do demakijażu oczu. Zawiera ekstrakt z płatków róży, proteiny jedwabiu, olejek migdałowy.

szukam i nigdzie nie ma...

Nie ma lepszego! Zapach boski, do tego świetnie nawilżał, nie powodował wyprysków ani innych niespodzianek, bardzo skutecznie oczyszczał. Do tego ta niska cena i wydajność! Żadnych minusów nie mial jak dla mnie (a mam cerę suchą, wrażliwą i naczynkową ;)
Używam czasu przeszłego, ponieważ NIGDZIE nie mogę go dostać!... :( Jeśli ktoś wie gdzie można zakupić to mleczko w Szczecinie, niech napisze... :)

Bardzo dobry!

Mam tłustą cerę,dokładnie usuwa makijaż(cienie,podkład,puder) ma bardzo ładny zapach,nie podrażnia skóry fajnie ją odświeża. :) Moim zdaniem nadaje się po każdego rodzaju cery.

Używam tego produktu od: lipca

OK

kupiłam go głównie dlatego, że był najtańszy sposród wszystkich mleczek. Jestem bardzo zadowolona- ładnie pachnie, dobrze zmywa makijaż, nie podrażnia skóry, przeciwnie - skóra jest gładka i miękka w dotyku.jedyny minus to jego mała wydajność.

Używam tego produktu od:niedawna

Starzenie się skóry - dieta

dobrze jest! :)

Nie jestem zwolenniczką wynalazków w stylu 2 w 1, więc tym bardziej surowo podeszłam do oceny tego mleczka. A tu same niespodzianki - miła, mięciutka skóra po użyciu, dokładny demakijaż twarzy (do oczu nie używałam), brak efektu "kleistości", duża wydajność (200ml w butelce to więcej niż przeciętnie). Generalnie - super. Mam tylko dwa zastrzeżenia:
1) dwa razy po użyciu mleczka skóra strasznie szczypała (do dziś nie wiem czym to było spowodowane). Nie powinno tak się dziać, bo mleczko miało być dla wrażliwców!
2) "upojny" zapach róż pod koniec buteleczki doprowadzał mnie do niepozytywnego szału.
Jednak "plusy przysłoniły mi minusy" :) więc oceniam na 4 *

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Wspaniały produkt!

Bardzo dobrze zmywa makijaż, zarówno z twarzy jak i z oczu - w moim przypadku nie ma mowy o żadnym podrażnieniu! Buźka jest oczyszczona, nawilżona, i dzięki proteinom jedwabiu niezwykle gładka. Sama mam mieszaną cerę, choć mleczko jest przeznaczone do suchej - nie pozostawia tłustego filmu, nie zapycha porów. Do tego posiada piękny różany zapach. Nie wiem jak jest z wydajnością, bo używam tego kosmetyku od tygodnia, ale wydaje się być ekonomiczny. Jak narazie oceniam go na 4 gwiazdki ( a nóż istnieje jakiś ideał...;) ).

Używam tego kosmetyku od tygodnia

nieprzekonana....

Cóż. Kupiłąm to mleczko tylko i wyłącznie z myślą o demakijażu oczu. Niestety nieprzekonało mnie ono do siebie. Zbyt bardzo szczypie w oczy, jeśli się da go zbyt dużo na płatek to wywołuje falę łez i czerwonw oczy.
Znacznie lepiej radzi sobie z demakijażem twarzy, ja jednak wolę żele do zmywania buzi.
Z czystym sumieniem mogę polecić do zmywania twarzy, ale tylko do tego.

_tylko_ładnie pachnie

Skusił mnie ten przepiękny, różany zapach. Niestety, poza tym nic szczegolnego. Mało wydajna, nieciekawa konsystencja, z pewnością nie nadaje się do demakijażu oczu - szczypie przeokropnie! Poza tym pozostaje mi po niej na twarzy uczucie przesuszenia, jakiego nie mam po innych mleczkach.

obiecanki cacanki...

Tak naprawdę, to super mleczko - dobrze oczyszcza, ładnie pachnie, nie podraznia, ma dobrą konsystencję i jest dość wydajne. W kategorii "mleczko" dałabym mu spokojnie 4 gwiazdki.
Ale nie dam, bo kłamie paskudnie - do zmywania oczu ("demakijaż integralny" he, he) nie nadaje się na pewno - podrażnia paskudnie, aż nie da się go stosować.
Za niespełnianie obietnic powinna być 1* (bo cóż z tego, że dajmy na to szampon super myje wannę, skoro do włosów się nie nadaje), ale za "zalety dodatkowe" dodaję 2.

***

Kupiłam zachęcona zapachem i opisem na opakowaniu. Niestety, podrażnia oczy. Poza tym z pojemnika dosyć trudno wyciska się zawartość na płatek kosmetyczny.Ale zapach przepiękny.W sumie do zmywania twarzy sie nadaje ale do demakijażu oczu przynajmniej moich- nie.

Dobry :)

Mi dopowiada to mleczko+tonik :) Nie lubie rożanych zapachów za bardzo, ale ten nie jest intensywny na szczęście... Nie pozostawia tłustej warstwy i rzeczywiście nie trzeba już uzywać toniku (ja to robie czasem z przyzwyczajenia)... Dobrze zmywa makijaż - początkowo lekko sczypał w oczy, ale to dlatego, że dałam go za duzo na wacik (teraz juz mało nakładam i jest ok)...

za tą cenę jest ok

Kupiłam zachęcona formułą mleczko & tonik i obietnicą zmywania makijażu z oczu. Z tą formułą 2w1 nie jest tak źle, ale wg mnie i tak tonik by się przydał, bo mimo, że mleczko nie jest tłuste, to jakoś dziwnie się czuję, jak po zmyciu makijażu nie czuję czegoś mokrego na twarzy (dlatego najczęściej mleczek nie używam wcale, tylko żeli). Jeśli zaś chodzi o demakijaż oczu, to wprawdzie mleczko radzi sobie z nim bardzo dobrze (bez rozmazywania, bez czarnych podkówek), ale moje wrażliwe patrzałki troszkę podrażnia :( Nie tak, żeby się nie dało używać, nie tak, żeby były czerwone jak u królika ;) ale jednak. Dla sprostowania dodam, że skóry twarzy nie podrażnia wcale. Poza tym mam też zastrzeżenia do zapachu - jak dla mnie jest on za mocny, za różany. No ale też wielbicielką tego aromatu nigdy nie byłam.
Ogólnie rzecz biorąc, zważywszy na cenę tego mleczka - polecam. Ale, że sama takich specyfików raczej nie używam, a "swoje" mleczko do demakijażu oczu w końcu dostałam, to tego się już pozbyłam :D

****

Kosmetyk ten nie pozostawia tłustej warstwy ale też nie napina skóry, nie podrażnia i nie wysusza jej. Dość dobrze oczyszcza choć mistrzem w tej dziedzinie nie jest. Ma przyjemny zapach, odpowiednią konsystencję, przystępną cenę.

Używam tego kosmetyku od: prawie 3 miesiące
ilość zużytych opakowań: 2