Arnica Essentiel, Baume réparateur (Balsam regenerujący do rąk)

Arnica Essentiel, Baume réparateur (Balsam regenerujący do rąk)

Intensywnie odżywczy krem ukoi i przywróci miękkość nawet najbardziej zniszczonym dłoniom. Zawiera olejek z pestek winogron o właściwościach regenerujących i ekstrakt z arniki. Nawilża, odzywia i chroni skórę dłoni. Natychmiast łagodzi podrażnienia i likwiduje uczucie ściągniętej skóry, przywracając dłoniom poczucie komfortu. Pozostawia na skórze niewidzialny film, izolujący ręce od wpływów środowiska.

Taki sobie:P

Mam taką pracę,że kremu do rąk używam pare razy dziennie.Ten owszem,nawilża dłonie,ma przyjemny,delikatny zapach,ale jakoś nie bardzo mi odpowiadał.Być może nie nadaje się do bardzo wysuszonych dłoni..

porządny

Bardzo dobry krem. Bardzo gęsty, treściwy. Ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza, dość szybko wchlania.
Naprawde nawilża, odzywia i regeneruję skórę. Efeky sa właściwie już od pierwszego uzycia. Zostawia jednak delikatną warstwe na dłoniach dlatego uzywałam go na noc. Ale naprawdę radzi sobie z suchymi dłońmi. Polecam.
Tubka mała i wygodna. Ale wystarcza na długo.

znalazłam lepszy

Owszem, tubka mała, ale używam tego kremu już bardzo długo i wciąż jest! Nie szczypie, jest gęsty i tłusty, ale szybko się wchłania. Zostawia warstwę ochronną, dlatego trzeba uważać, żeby nie porobić wysmarowanymi palcami plam, ale taka jest może cena odżywienia? Próbowałam wersji zimowej, ale jak dla mnie za mocno pachniała wanilią, więc wróciłam do balsamu. Pamiętajcie o promocjach - można kupić nawet za pół ceny (dla stałych klientek - warto się zapisać)!!Używam tego produktu od kilku miesięcy

A ten lepszy to: Arnica Essentiel, Baume Reparateur Nuit (Regenerujący krem do rąk na noc). Recenzowany krem został wycofany ze sprzedaży!!

fakty i mity depilacja

Balsam?

Niech mi ktos wyjasni jaka jest roznica miedzy tym "balsamem" a kremem nawilzajacym z tej samej serii? Bo ja roznicy nie widze zadnej, no moze w pojemnosci i cenie. Dzialanie jest wedlug mnie tak samo dobre, zapach identyczny. Wchlania sie szybko, nie trzeba meczyc sie ze smarowaniem, krem jest gesty, ale nie toporny. Pachnie intensywnie, nie klei sie. Zapach jest mocny, ale nie jest nachalny, mozna spokojnie usnac z nakremowanymi dlonmi, od zapachu nie boli glowa. Dobrze nawilza i odzywia, zostawia przyjemna ochronna powloke, ale nie jest ona tlusta. Uzywam go jak zwyklego kremu do rak, przez co pewnie szybko zniknie, bo nie jest jakos super wydajny. Dzialanie bardzo dobre, ale zupelnie nie rozumiem, dlaczego zamknieto go w tak malej i drogiej tubce. Gdybym wiedziala wczesniej, ze tak wlasciwie to krem nawilzajacy- wzielabym tamten, bo tanszy i wiekszy. Za to minus. Za dzialanie jednak 4 gwiazdki, na zime niezastapiony.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

Za drogi

Krem o gęstej konsystencji. Treściwy i tłusty, przez to dość wolno się wchłania. Bardzo dobry dla bardziej wymagających dłoni- odżywia, nawilża, skóra jest gładka, skórki się nie strzępią. Właściwie krem ideał. Gdyby nie ta cena. Zdecydowanie zbyt wysoka. Szczególnie na taką pojemność- co to jest 50ml kremu do rąk? Ale jeśli komuś to nie przeszkadza, polecam.

ilość zużytych opakowań: 1

Balsam?

To już kolejna recenzja w której będę się dziwić, jak trudno jest wyprodukować skuteczny krem do rąk??? YR niestety podpada pod kategorię "mało skuteczny i w dodatku powoduje, że dłonie są ściągnięte". Właściwie wszystko zostało już powiedziane w recenzjach niżej. To, co spece od PR napisali na opakowaniu tego preparatu świadczy tylko o tym, że linię produkcyjną Yr od biurowca dzieli co najmniej kontynet. Samruję dłonie tym kremem kilka razy dziennie, a jako dowód jego niskiej skuteczności powiem, że skórki wokół moich oaznokci są w stanie zaciągnąć delikatną bieliznę. O czym to świadczy? O minimalnym nawilżeniu i ZEROWYM faktorze odżywienia.
Jako krem o lekkim działaniu - dobry. Ale nic ponad to :)

Rozczarowuje

Ładnie pachnie, mała zgrabna tubka, choć faktycznie pod koniec ciężko z niej cokolwiek wycisnąć. Konsystencja bogatsza od przeciętnego kremu do rąk wchłaniającego się w minutkę :) wchłania się, ale tak nie do końca, jakiś tam film na skórze zostawia, i nie musi to wszystkim odpowiadać. Nawet nienajgorszy, ale to zwykły krem! Nazwa "Balsam regenerujący" jest w tym wypadku niezłą zmyłką. Dla bardzo przesuszonej i zniszczonej skóry rąk - zdecydowanie za mało. Dla skóry normalnej - może być, dobrze nawilża, choc efekt nie jest jakiś dramatyczny. Ani trwały. Dla mnie mało wydajny, bo nakładam go naprawdę w sporej ilości (myślałam naiwnie że to taki koncentrat i wystarczy kropelka). Cena 24 zł za tak niewielką pojemność dość zwyczajnego smarowidła do rąk to jednak przesada.

wolalam stara wersje

coprawda stara wersja zostawiala duzo wyrazniejsza "rekawiczke" na dloni, ale tez i regenerowala duzo lepiej. Przede wszystkim chronila podczas prac domowych - nowa wersja po prostu sie zmywa/sciera :-(. Moje lapki potrzebuja wiecej. Szkoda - kolejny "ulepszony" produkt YR ktory dla mnie nei jest lepszy tylko wrecz przeciwnie. Nie odbiega jakoscia od "zwyklych" kremow z drogerii. I troche za mocno jak na moj nos pachnie.
Za to jest dosc wydajny. Acz resztki kremu (spore resztki) nie daja sie wycisnac z tubki :-(.

dobry

Krem jest tłustszy, bardziej treściwy od pozostałych z YR. Pozostawia delikatny film, nieprzeszkadzający jednak, pachnie zwyczajnie. Skusiłam się, na niego bo chciałam czegoś mocniejszego niż pozostałe kremy do rąk YR które cenię, i nie zawiodłam się. Szkoda, że działanie nie jest długotrwałe, ale takiego kremu, który by działał nawet po umyciu rąk jeszcze nie znalazłam;) Na zimowe mrozy akurat!
Cena:regularna 24 zl.