Pierre Arthes, Błyszczyk z refleksem

Pierre Arthes, Błyszczyk z refleksem

Ultralekki, subtelnie rozświetlający i doskonale przylegający do ust błyszczyk z systemem utrzymującym optymalny poziom nawilżenia.
Torzy przyjemną powłoczkę nadając ustom powabnego blasku. Lekko natłuszcza.
- podkreśla kolor ust
- nie nadaje intensywnego koloru
- tworzy piękny i trwały połysk
- uzupełnia i podkreśla makijaż

Cena: ? zł / ? ml

Całkiem, całkiem

Kolor, który posiadałam to jasny róż. Na ustach wyglądał on całkiem apetycznie, trochę krył, ale przede wszystkim zostawiał ładną, subtelnie mieniącą poświatę.
Całkiem przyjemnie pachniał.
Nie wiem czy kupiłabym go kolejny raz, bo ogólnie nie lubię błyszczyków z drobinkami, ale wśród tych, z którymi miałam kontakt, ten jest całkiem niezły. Drobinki są na ustach słabo wyczuwalne i konsystencja jest całkiem przyjemna.

Używam tego produktu od: trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno do cna

średni

Nie pamiętam numeru koloru, którego używałam, ale był to mocny ciemny róż.

Plusy:
Cudownie mienił się na ustach, kolor był bardzo intensywny.
Konsystencja - nie za gęsta, błyszczyk nie sklejał ust.
Zapach - dla mnie był całkiem przyjemny.

Minusy:
Lekko wysuszał usta.
Dość szybko znikał (w niecałą godzinę), zostawały za to drobiny, którym często zdarzało się lądować na zupełnie innych częściach twarzy.

Niedrogi - zapłaciłam ok. 13zł
Opakowanie przyjemne dla oka, choć napisy szybko się starły.

Można wypróbować, szczególnie dla efektu diamentowych ust :)

Używam tego produktu od: używałam rok temu

Wyborny

Świetny błyszczyk!
Nie klei się, trwały, pięknie się mieni na wargach.
Ja mam kolor biały - przezroczysty, do delikatnego makijażu ust, lub kładę go na szminkę.
Mi osobiście zapach się podoba, słodkawy, pudrowy.
Nie wysusza ust!
Wydajny.
Polecam!!!

Używam tego produktu od :pół roku

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

jeden z lepszych

Wlasnie zamierzam kupic drugi kolorek, bo kupiony przez przypadek pierwszy blyszczyk, okazal sie calkiem niezly. Dobrze kryje, nie klei sie i dosc ladnie trzyma sie ust, a przede wszystkim pieknie sie blyszczy i mieni na ustach. Gwiazdke odejmuje faktycznie za nie ladny zapach(jak ktos napisal nizej)PolecamUżywam tego produktu od:4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:koniec piewszego

zapach na nie

Błyszczyk, choć właściwie powinien ten kosmetyk zwać się pomadką w płynie, kupiłam jakiś czas temu gdy miałam ochotę na czerwony kolor. Użyłam go kilka razy, potem oddałam mamie. Pomadka w płynie, czy tam błyszczyk, jak zwał tak zwał, jest gęsty, przez co długo utrzymuje się na ustach. Ładnie pokrywa kolorem. Ma okropne drobinki, które roznoszą sie po twarzy.Aplikator cienki, lepiej malować się z lusterkiem. Najbardziej w tym błyszczyku odrzuca jego zapach- jest nie do wytrzymania.

Ilość zużytych opakowań: zaczęte 1

całkiem trwały

błyszczyk wygrałam w konkursie, kolor typowo nie mój, ale sam błyszczyk jest bardzo fajny.
Jest całkiem gęsty, nie skleja ust i włosów ;)
smak przyjemny, nie jest mocno chemiczny, dobrze pokrywa usta, nadaje im kolor dosyć mocny, jest nawet kryjący, daje ładny blask na ustach.
Może kiedyś kupie sobie ten błyszczyk tylko w innym kolorzeUżywam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Za tą cene super!

Błyszczyk mam w z wymianki ale jest cudny.
Piekny kolor, smakowity zapach, trzyma sie wyjątkowo długo jak na błyszczyk, łatwo sie nakłada.
Bardzo dobry- najlepszy w swojej kategorii cenowej.

całkiem dobry

Ma miły zapach,choc nie powalajacy,czuc w nim nutke chemii.Ładnie wygląda na ustach,choć troche krótko się utrzymuje.
Nie ejst drogi i jest wydajny.Ma poręczne opakowanie.
Jeśli komus pasuje taki efekt delikatnego rozświetlenia to polecam!

świetny efekt!

Kupiłam jedną sztukę dla spróbowania przez Internet. Wiedziałam, że kolory z katalogu znacznie odbiegają od stanu rzeczywistego, ale nie zawiodłam się. Kolorek baaardzo ładny, ślicznie lśni na ustach, ne wysusza ani się nie klei, lekka konsystencja, przyjemny zapach. Jedyny minus dla mnie jest taki, że ten cudowny efekt który pół dnia przykuwał mój wzrok w lustrze nie utrzymuje się zbyt długo, później jest już mniej efektowny...taki zwyczajny błyszczyk...a jako, że ja zakochałam się właśnie w tym cudowym blasku, kórego nie dał mi wcześniej żaden inny błyszczyk - staram się go podtrzymywać i nakładam go bardzo często,dlatego u mnie kosmetyk jest mało wydajny...mimo to jest super (uważam,że najlepszy jaki do tej pory znalazłam) i z pewnością kupię więcej kolorków :)

świetny

Mam kolorek nr 14.Jest śliczny.Efekt na ustach jest typowo gwiazdorski:) Glamour!! Iskrzy i lśni baardzo mocno.Pomimo dużej ilości drobinek nie czuć ich na ustach.Podoba mi sie baardzo, effekt jak po Glam Shine tylko ze 3 razy tańszy:) polecam.

raczej nie...

Kupiłam go z ciekawości i...nie przypadł mi do gustu, drobinki są wyczuwalne na ustach,jak piasek i rozchodzą się po twarzy,po za tym wysusza,zapach przypomina mi babcine perfumy.Może to ten kolor jest taki?Nawet nie pamiętam numeru,oddałam koleżance.Jest tyle błyszczyków do wypróbowania,że do tego już nie wróce, żeby przekonac się co do innych kolorów,zniechęcił mnie...

moje odkrycie roku

Czy kupię znowu? Nawet się nie będę zastanawiać! Oczywiście! Wspaniale rozprowadza się na ustach, pięknie wygląda, połysk jest zaznaczony, ale dyskretny, nie ma żadnej jarmarcznej tandety. Dość długo utrzymuje się na ustach, co w przypadku błyszczyków nie jest takie częste. Jedyny minus, jaki widzę to zakrętka - działa co prawda jak należy, ale nie wygląda na szczególnie solidną. Osoby, które chciałyby ten błyszczyk - tak jak ja - kupić za pośrednictwem sklepu internetowego tej firmy, przestrzegam: reprezentacja kolorów na stronie jest beznadziejna i kolor rzeczywisty _bardzo_ różni się od tego, który został przedstawiony na stronie. Ja całe szczęście trafiłam z odcieniem, ale nie zawsze musi tak być. Została jeszcze cena - siadajcie: 7,50 zł! Tadam! Kosmetyk Wszech Czasów, jak pragnę wygrać w totolotka :)