Avon, Clearskin, Anti-Blackheads Astrigent (Oczyszczający tonik przeciwko wągrom)

Tonik pomaga w pozbyciu się wągrów i zapobiega tworzeniu się nowych. Przy okazji oczyszcza, odświeża i tonizuje skórę. Opary na technologii anty-trądzikowej.

Za bardzo wysusza i ściąga skórę

Jak dla mnie ten tonik jest za "ostry" ściąga mi skórę co powoduje jeszcze większą produkcję gruczołów :/ Gdy dostanie się przypadkiem do oka to strasznie piecze. Dobry do przecierania miejscowego (zasusza pryszcza) nie nadaje się jednak do całej twarzy. Jedynym chyba plusem jest dość niska cena w promocji :)

Ilość zużytych opakowań: dwa

okropnosc...

Tonik jest beznadziejny! Nie dość,że nie oczyszcza wągrów to jeszcze strasznie wysusza i podrażnia skórę, a o zapachu już nie wspomnę...sam alkohol. Kupiłam go jakiś rok temu i nadal stoi zakurzony w łazience i czeka aż go wyrzucę, bo nie mam zamiaru go stosować by nie zepsuć sobie cery... Nie polecam

Ilość zużytych opakowań: mam prawie całe opakowanie i chyba go wyrzucę...

beznadziejny.

Tonik nic nie robi. Strasznie czuć alkoholem, a co za tym idzie strasznie wysusza skórę. Moja twarz była po nim podrażniona zaczerwieniona. Dodatkowo zaczęła w niektórych miesjcach schodzić. Nigdy więcej go nie kupię!

nic nie robi

Tonik okropnie pachnie alkoholem. Nie zauwazylam zadnych zmian w wygladzie cery kiedy go uzywalam (mialam wtedy troche wagrow na nosie) tylko uczucie odswiezenia.

Używam tego produktu od: mialam go kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Hm

Używałam go daawno temu, ale pamiętam ten tonik doskonale :)

Po jego otwarciu pierwsze co odrzuciło mnie niesamowicie to zapach alkoholu, tak intensywny, że po jego powąchaniu pamiętałam go przez kilka lat. Nie wspomnę tu o buzi, czułam jego intensywną woń, taki smrodek :) Dla skóry zdecydowanie nie jest łagodny, ściąga ją, powoduje pieczenie, bardzo niemiłe odczucia. Co do działania - wągry prawie nie ruszone, chociaż może tu ja zawiodłam - nie używałam go regularnie, bo mam bardzo wrażliwy nos i kontakt z wysuszaczem kończy się odchodzeniem skóry płatami. Ale muszę go pochwalić za zwalczanie pryszczy, rzeczywiście zmniejszały się po użyciu kosmetyku, ładnie wysuszone, mniej czerwone.
Jeżeli wrażliwa skóra miałaby kontakt z tym tonikiem, to taka przygoda nie skończyłaby się dobrze :)
Tonik chyba nie jest dostępny już w ofercie? Mam inny tonik clearskin zakupiony kilka dni temu, pachnie podobnie jak ten.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Bardzo się zawiodłam

Jedynym jego plusem jest dobre oczyszczenie twarzy. Jednak, jak zapewnia producent tonik ten absolutnie nie usuwa wągrów,ani nawet nie minimalizuje powstawania nowych. Ponadto mocno wysusza cerę, absolutnie nie jest to tonik dla ludzi z wrażliwą cerą.

Używam tego produktu od: męczę go od roku

niee

tonik okropnie wysusza i podrażnia cerę. Jest spięta i trzeba od razu pomóc sobie kremem! Czuć mocno alkohol. Nie polecam tego toniku, za tą cenę można kupić coś o wiele lepszego!! Używam tego produktu od: 5 lat temu

nie polecam!!!

bardzo alkoholowy tonik!! przy dłuższym stosowaniu miałam miejscami bardzo przesuszona skórę, mimo iż mam cerę tłustą! dlatego zdecydowanie go nie polecam !!

Używam tego produktu od:e

Kocham i nigdy nie opuszcze !!

Ja po prostu kocham ten produkt, wart swojej ceny!! gdy robi mi się na twarzy jakiś pryszczyk wystarczy że użyję tego toniku i go nie ma !! Używam go nie tylko do twarzy np jak mam jakieś podraznienie po goleniu i wyskoczy mi taka "gulka" on świetnie sobie z tym radzi!! Może nie ma przyjemnego zapachu ale za to działania REWELACYJNE!! polecam.

Ilość zużytych opakowań: ok. 10

okropny.

Najgorszy jaki kiedykolwiek miałam. Śmierdzi jak zmywacz do paznokci! Wydaje mi się, że w tym toniku jest sam alkohol, masakra. Ściąga skórę twarzy niemiłosiernie, podrażnia. Skóra mi się zrobiła od niego czerwona. A od zapachu zaczynałam się dusić. Nigdy więcej! Nie polecam.

Używałam tego produktu kilka tygodni.
Ilość zużytych opakowań: 1.

Świetny

Używam go już bardzo długo. Przez 2 tygodnie używałam innego, ale znowu pojawiły się wągry i wróciłam do tego. Może i zapach na początku nie jest najprzyjemniejszy, ale już się przyzwyczaiłam i w ogóle mi nie przeszkadza. O wiele lepszy od droższych toników. Polecam!

Używam tego produktu od: początku 2008
Ilość zużytych opakowań: 5/6

No cóż...

Aby dobrze działał trzeba skórę oczyścić... pomaga wtedy na ok. 2-3 dni... ale potem znowu pojawiają się wągry... mam cerę miszaną i myśłałam, że nie grozi mi przesuszenie skóry nosa... myliłam się... mój nos wyglądał jak sucha pustynia, a skórki odchodziły mi płatami... niestety jest w nim sam alkohol co powoduje po użyciu łzawienie oczu i duszności... i w dodatku strasznie gorzki... ręce po ni trzeba dobrze umyć, bo ma się potem nie smak...

Używam tego produktu od: ok. pół roku