Blue Dream Lips Age-Defying Lip Care (ochronny balsam do ust)

Blue Dream Lips Age-Defying Lip Care (ochronny balsam do ust)

Zgłaszająca osoba: kosmisia

Krem-balsam do ust. Preparat do pielęgnacji ust. Zawiera witaminy A i E. Poręczny krem w tubce idealnie sie rozprowadza na ustach i bardzo szybko wchłania chroniąc usta przed słońcem, mrozem i wiatrem. Posiada firltry UVA i UVB. Nie zawiera wody.

Cena: ok. 15 zł / 15 ml

YESYESYES:D

Kupuje go regularnie, bo dla mnie jest swietny. Nawilza usta, chroni przed zimnem. Jest troche jak blyszczyk, ale ma wodnista konsystencje co mi odpowiada. Dlugo sie trzyma ust. Zapach ma neutralny. Zawsze musi byc w mojej torebce. Kupuje zagranicaUżywam tego produktu od:nie pamietam
Ilość zużytych opakowań:duuuuuuuuuuzo

męczę się z nim :|

Kupiłam ten produkt na wyprzedazy w Sephorze razem z kilkoma innymi z tej firmy.

No i niestety...słabizna :|
Konsystencja balsam przypomina lekko wodnisty krem Nivea. Dosc topornie sie rozprowadza, trzeba pomagac sobie dodatkowo palcami.
Mam wrazenie, ze w ogole sie nie wchlania, tylko oblepia usta. Nawilzenie kiepskie, ze spierzchnietymi i suchymi ustami nie daje sobie rady.

Używam tego produktu od:jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Błyszczyk

Kupiłam go w naturze, na wyprzedaży, tak więc straciłąm tylko 8 zł. Balsam (jeżeli go w ogóle balsamem nazwać można) jest taki sobie, baaardzo wodnisty, w swojej konsystencji przypomina bardziej błyszczyk niż balsam, leisty. Ogólnie nie polecam, nie mam po nim uczuci miekkich, nawilżonych ust. Jedyne, co mi się w nim podoba to zapach.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1/2

Manicure z chmurkami

okropny

Przedmówczyni miała racje-zupełnie jak krem.Jakiś taki lekki,zupełnie nie trzyma sie ust,spływa.Lubie czuć że jednak coś mam na ustach a ten balsam nie daje takiego uczucia.Nawilżenie i natłuszczenie bardzo przeciętne.No i okropny chemiczny zapaszek...

bez większych rewelacji..

jest ten kremik.Wprawdzie troszkę nawilża jednak nie robi tego zbyt spektakularnie, dla ust z problemami bedzie za słaby,na zimę zresztą też.Daje w sumie ten sam efekt jak po posmarowaniu ust zwykłym kremem nivea (wyjdzie taniej ;)) no może lumene jest trochę lżejszy.Zapach zwykły "kremowy",opakowanie wydajne,starcza na długo.Jednak myśle że jest dużo lepszych specyfików na rynku :)