Hydro Mask (Intensywnie nawilżająca maseczka dla skóry suchej i normalnej)

Hydro Mask (Intensywnie nawilżająca maseczka dla skóry suchej i normalnej)

Zgłaszająca osoba: kosmisia

Intensywnie nawilżająca maseczka o właściwościach antybakteryjnych. Kremowa maseczka dla cery suchej i normalnej. Zwiera kwas hialuronowy i wyciąg z rumianku. Po zastosowaniu wszelkie objawy zmęczenia i przesuszenia znikają, skóra pozostaje ujędrniona i głęboko odżywiona.

Skład: aqua, isopropyl palmitate, caprylic / capric triglyceride, c12-15 alkyl benzoate, cetearyl alcohol, glycerin, methylpropanediol, sucrose stearate, glyceryl stearate, cetearyl glucoside, cyclopentasiloxane, dimethiconol, acrylates / c10-0 alkyl acrylate crosspolymer, triethanolamine, dimethicone, sodium hyaluronate, bisabolol, dmdm hydrantoin, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, parfum

Cena: ok. 1,50zł / 10g

taka jaka ma być

Nawilża, po prostu i tego dokładne oczekiwalam. Niestety trudno znaleźć maseczkę nawilżającą, która nawilża, a ta o dziwo to potrafi. Dleikatnie, ładnie pachnie. Mimo, iz ma lekką konsystencję, spełnia swoje zadanie. Polecam:)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:2-3

Świetna

Użyłam jej dopiero raz a już widze efekty. Świetnie nawilża, to jest zdecydowanie największym plusem. Moja cera po nim była miękka i gładka w dotyku:) Dodam że mam cerę trądzikową. Oczywiście pryszczy nie usunęła ale za to moja cera wyglada o niebo lepiej po jej zastosowaniu:)

Używam tego produktu od:kilku dni

dobrze nawilża!

- ładny zapach
- dobre nawilżenie skóry
- działa antybakteryjnie, co dobrze wpływa na moja cere skłonna do wyprysków
- skutecznie łagodzi podraznienia i wysuszenie skóry po solarium

minusów chyba nie widze:)

Używam tego produktu od: paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań: pare sztuk

O botoksie mity

dobra

Jestem zadowolona z tej maseczki:) Naprawdę nawilża i to nie jest jakiś efekt do następnego mycia, tylko porządne nawilżenie. Skóra zrobiła sie taka miła w dotyku. Nie wiem na czym ma polegać działanie antybakteryjne, ale grunt, że nie mi po niej się z cerą nie podziało. Co prawda na chwilkę trochę zaostrzyła wszelkie czerwone plamki, ale za to dobrze zadziałała na popękane naczyńka (wyraźnie wyrównała mi kolor cery). Ma śmieszną konsystencję jak lekka śmietanka, a ilością w saszetce mogłabym wysmarować całe ciało z nogami:D Nałożyłam po pół centymetra na całą twarz i została mi połowa... Nic się nie wchłonęło niestety (u mnie wszystko cięzko się wchłania) więc zużyłam trochę wacików na tą warstwę (pół paczki...) W każdym razie za taką cenę (1,45!) warto od czasu do czasu jej użyć.

Dobra

Mam cerę mieszaną ale często przesuszoną, maseczka ta pomaga mi doraźnie więc nie mogę się nad nią rozpływać. Konsystencja jest ok, dobrze trzyma się na twarzy, ładnie wchłania, przyjemny zapach który nie jest duszący tylko bardzo delikatny. Polecam.

To nie to

Nieustannie poszukuję jakiejś dobrej maseczki nawilżającej, bo moja ukochana maseczka Vichy niestety powoli znika ze sklepów. Tę maseczkę miałam okazję wypróbować na cerze silnie przesuszonej i odwodnionej jak i na suchej, kiedy nadmierne wysuszenie już mi przeszło. Na cerze przesuszonej nie sprawdziła się wcale. Miałam uczucie ściągnięcia cery, czego organicznie nie cierpię. Maseczka nie nawilżała jej wcale, chociaż kładłam ją grubą warstwą i trzymałam do oporu. Raz położyłam ją przed popołudniową drzemką (nie wiedzieć czemu zawsze jak położę się spać po południu wstaję ze strasznie wyschniętą cerą) i niestety po obudzeniu czym prędzej biegłam do łazienki ją zmyć i nałożyć maseczkę Vichy, bo uczucie ściągnięcia skóry było nie do wytrzymania. Kiedy moja cera doszła trochę do siebie i już nie była tak mocno przesuszona spóbowałam jej znowu i sprawdziła się lepiej, ale w dalszym ciągu nie tak, jak bym sobie życzyła. Nie miałam uczucia mocniejszego nawilżenia skóry, ot, jakbym zastosowała przeciętny nawilżający krem. Nie spodobała mi się ta maseczka i będę szukać dalej.

JESTEM POD WRAŻENIEM :)

Jak dla mnie bardzo dobra. Ślicznie pachnie, ma taka milusią, kremową konsystencję, przyjemnie sie ja więc nakłada, dobrze nawilża, wiekszość sie wchłonęła w skórę, reszte przetarłam tonikiem i rewelacja, buźka gładka, milusia w dotyku jak pupcia niemowlaczka :) taka jakaś złagodzona i choc pisze na niej, że jest do cery suchej to ja mam tłusta i naprawde tez sie nadaje, bo ładnie łagodzi suche partie u mnie np. troszke na policzkach skórka sie łuszczy po nadmiernym górskim słoneczku i dlatego właśnie szukałam jakiegoś nawilżacza a w moje ręce wpadła właściwie przypadkiem bo szukałam w sklepie tej Calm mask ale niestety nie było jej więc z braku laku ... wzięłam ta i dobrze. Podsumowując polecam :)

obiecuje i spełnia

Bardzo porządna maseczka. I nawilża, i łagodzi. Nadaje się też do skóry tłustej, mimo że przeznaczona jest dla suchej. Co jeszcze? Chyba tylko polecić :)

ilość zużytych opakowań: ... pół saszetki i mam ochotę na jeszcze :)

Pełen wypas!

Świetnie nawilża, natluszcza, lekko koi, doskonale działa na naczyni krwionośne - lekko wybledza, ślicznie pachnie, nie podraznia. Strzał w 10-tkę dla skóry suchej, niech się schowa cała linia maseczek Dermiki.Mam zamiar uzywać jej bardzo długo, boto dla mnie odkrycie roku. Można ją zmywać po 30 minutach lub zostawiać - ja zmywam i naprawdę to jest maseczka, której długo szukałam:)

przeciętna

Biała, o konsystencji półtłustego kremu, o miłym zapachu. Początkowo wchłania się nieźle-skóra pije ją momentalnie, ale z resztkami już gorzej, wałkują się na skórze, więc nie da się wmasowac jej do końca. Wytarcie jej wacikeim też niewiele daje, mam wrażenie"zalepionych" porów i ogólnego dyskomfortu-muszę przetrzeć twarz tonikiem-bez sensu. Efekt nawilżający jest przeciętny,tzn nietrwały, ale bywały już gorsze(i droższe) maseczki.

Słaba, z pewnością nie dla suchej

Eeeeeee .... rozczarowałam się. Sporo sobie po niej obiecywałam ze względu na hasło INTENSYWNIE nawilżająca i zawartość kwasu hialuronowego, czym producent chwali się zaraz na froncie opakowania. No i kicha.
Owszem, w uzyciu jest wygodna, o kremowej, dość gęstej konsystencji, jest też wydajna (starcza, tradycyjnie, na 2 razy), ale ... Wsiąka dośc opornie, co bardzo mnie zaskoczyło (zwykle z wsiąkaniem nie mam problemów). Zostawia dziwny, śliski film (?!).
Nawilża bardzo słabo, o niebo słabiej niż np. HydroMax wiadomej firmy ;-). Jest też, moim zdaniem, gorsza niż nawilżająca Eris w tubie. Po wieczornej aplikacji, obudziłam sie rano z twarzą co prawda wygładzoną (pewnie dzięki pilingowi, który zrobiłam przed maseczką :D ), ale wysuszoną na wiórek i szeleszczącą niczym papier.
Odzywienie minimalne. Zapach w pierwszej chwili istotnie wydaje sie delikatny, jak twierdzi producent, jednak po chwili wyłażą z niego tanie perfumy.
W sumie nie jestem zadowolona. Na pewno nie jest to maseczka dla suchych i normalnych cer. Może tłuste będą bardziej zadowolone - nie wiem? Osobiscie nie polecam.

Ma konsystencję kremu do twarzy, po kilkunastu minutach część się wchłania, resztę usuwa się wacikami - to dla mnie duży plus, nie trzeba zmywać. Ma bardzo przyjemny zapach. Jedna saszetka wystarcza na pokrycie całej twarzy i szyi. Skóra staje się wyczuwalnie gładsza i nawilżona. Czy ma działanie antyseptyczne - nie wiem, użyłam tej maseczki dopiero raz. Generalnie nie można się do niczego przyczepić, zwłaszcza za tak niską cenę.