Yves Rocher, French Manucure

Yves Rocher, French Manucure

Zestaw dwóch lakierów - biały i różowy bądź beżowy do wykonania tradycyjnego manikiuru francuskiego. Do białego lakieru dołączone są paski ochronne - ja z nich jednak nie korzystam bo nie umiem, według mnie są niepraktyczne. Lakiery są w małych buteleczkach (chyba 9 ml) co jest według mnie zaletą bo nie zdążą się zestarzeć. Rozprowadzają się dobrze, pędzelki są dobrej jakości. Trwałość taka sobie - na moich pazurkach wytrzymują 2-3 dni.

super

Nigdy nie lubilam malowac paznokci, a frencz to juz wogole byla dla mnie katorga. Obecnie nie mogge nosic sztucznych paznokci wiec kombinuje z wygladem naturalnych. Zestaw dostalam jakies 2 lata temu. Skladal sie z paskow, bialego i brzoskwiniowego lakieru w malych buteleczkach. Bialy lakier do koncowek to zdecydowane KWC wsrod lakierow do zadan specjalnych. jest idealny, dosc rzadki, nie gestnieje! szybko wysycha i nie tworzy smug. Brzoskwiniowy jest z delikatna jakby perla i malutkimi drobinkami rozswietlajacymi. Paskow ne uezywam bo ten bialy lakiem ma ak idealny pedzelek ze spokojnie radze sobie bez pomocy nawet z zamknietymi oczami. Polecam!

można kupować w ciemno

To jest lakier 2 w 1 wraz z odżywką. Mam odcień beżowy multiwitaminowy i dopiero dzięki niemu moje paznokcie wróciły do normalnego stanu (nie rozdwajają się i nie wysuszają) a wcześniej kupowałam odżwyki S.Hansen witamonowe i one wogóle mi nie pomogły(ale też nie szkodziły). Lakieru nakładam tylko 1 warstwę, który jeszcze nigdy mi nie odprysnął, nie starł się, paznokcie wyglądają naprawdę świetnie:) Stosuję go również jako podkład pod inny lakier, dzięki czemu już nigdy moje pazurki nie będą się rozdwajać:) Niestety jeszcze nigdy nie udało mi się wykończyć całej buteleczki, końcówka lakieru gęstnieje (widzę, że dziewczyny trzymacie lakiery w lodówce- musze to wypróbować:) Kupuję go ze względu na ochronę paznokci. Wart swojej ceny.

mój ulubiony zestaw

:-)
Bardzo dobre lakiery, i naprawde przypadły mi do gustu. Świetny efekt końcowy, długo sie trzymają na paznokciu :-) nie odpryskują. Jednym słowem polecam, bo wypróbowałam już dużo takich zestawów, i tylko ten sie sprawdził.....a pozostałe lądowały w koszy na śmieci.
Pozlecam

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1zestaw
Recenzja: ...

Cellulit składniki

ładniutki efekt

Różowy lakier w zestawie pięknie się błyszczy, jest transparentny, a płytka paznokcia pod nim wygląda gładko i jednolicie... no i wystarczy 1 warstwa. Pędzelek matowego białego lakieru jest na tyle zwarty, że do malowania końcówek nie muszę korzystać z pasków, które były do niego dołączone.
Lakiery sprzedawane są osobno, więc nie grozi wyrzucenie połowy buteleczki niezużytego białego, a z kolorowych można sobie wybrać dowolnie: różowy, beżowy lub bezbarwny.
Nie będzie peanów nt. trwałości, bo ja nie lubię uczucia "pomalowanych paznokci" - ręce wydają mi się takie ... "ciężkie", dlatego maluję je rzadko i najczęściej zmywam lakier już wieczorem, zanim zdąży poodpryskiwać. A ponieważ nieczęsto maluję swoje "szponki", na plus niech świadczy, że Y.R. przechowywany w lodówce już 2 lata nie zgęstniał i wciąż nadaje sie do użycia :D.

fajny

Ładne buteleczki, dobry pędzelek dzięki któremu można zużyć lakier do końca. Miałam wersje różową, cudo :D, długo sie trzymał i pięknie wyglądał.Używałam 1.5 roku temu Ilość zużytych opakowań: 1...

średniak

Obawiam się, że już do niego nie wrócę. Kolor beżowy ma jak dla mnie dziwny odcień, ale to jest w sumie małe piwo. Rano pomalowałam nim sobie paznokcie, nie zmywałam, nie szorowałam podłóg, praktycznie się obijałam tylko, a lakir juz odpryskuje i to naprawdę mocno. I wygląda o wiele gorzej niż inne lakiery kiedy odpryskują. No ale jak ktoś lubi zabawę z paznokciami, to czemu nie.Ilość zużytych opakowań: 1

za szybko odpryskuje

Pędzel wygodny. Kolory ładne, bardzo dobrze kryje i stosunkowo szybko schnie, tylko za szybko odpryskuje, co wygląda nieestetycznie.

Kiepsko z trwałością

Wszystko super, gdyby nie trwałość, ładne kolory nie robią smug, pędzelek ok. Tylko trwałośc kiepska, a kto ma dziś czas wciąż poprawiac paznokcie?

całkiem całkiem

No ja sobie nie wyobrazam jak malowac mozna bez pasków, choc praktykuje to tez moja kolezanka i szczerze ja podziwiam. A lakier....trwały, ładnie sie rozprowadza, dosc szybko schnie....co tu jeszcze o lakierze???? A !! 3 dni sie trzyba bez zadnych odprysnieć.

polecam

mam tylko ten bialy lakier i musze powiedziec ze szybko wysycha i nie ma problemu z jego rozprowadzeniem,ladnie wyglada na paznokciu bardzo mi pasuje

Niezłe

Butelka odpowiedniej wielkości, kolorki ładne, jakość dobra, tylko trwałość mogłaby być lepsza.