Spirit EDT

Spirit EDT

Radosny zapach, w którym dźwięczą nuty owocu liczi i mandarynki, pobrzmiewają wesoło akordy frezji, hiacyntu i lilii wodnej a z głębi płyną akcenty drzewa różanego i piżma.
Już jedna kropla tego zapachu wywoła uśmiech na twojej twarzy!
Ciekawa, niespotykana butelka w kształcie graniastosłupa trójkątnego.

Cena: 59,90zł / 50ml

Tańsza wersja Gabrieli Sabatini "Ocean Sun"

Byłam właśnie w drogerii i po prostu mnie olśniło: próbując wysoko ocenianej na Wizażu wody toaletowej "Ocean Sun" Gabrieli Sabatini w moje nozdrza niespodziewanie uderzył... zapach Spiritu Avonu! Powróciły wspomnienia gdy jeszcze go używałam.

Z tego co pamiętam - był bardzo, bardzo nietrwały i można było go lać litrami, mimo to znikał ze skóry w przeciągu godziny. Były to płaskie perfumy, bez żadnego pazura, używałam tylko dlatego że był to w niegdysiejsze duszne, parne lato jedyny zapach jaki byłam w stanie strawić.

Niie wróciłabym do nich, niczym mnie nie przyciągnęły. Zużyłam z ulgą, myślami jeśli wracam to bez sentymentu.

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu latem
Ilość zużytych opakowań: jedno całe (50ml)

Świeże cytruski z duszącym ciężkim klimatem w tle

Robiąc przegląd zapaszków natrafiłam na flakonik Spirit. Jeszcze sporo zostało...
Jestem fanką zapachów wszelakich jednak ten troszkę mi nie podpasował... Niestety.
Cytrusowy, świeży jednak momentami zbyt cytrusowy (a\'la odświeżacz). Czasami nazywany Spirytkiem i chyba coś w tym jest...:) O dziwo też dość duszący.
Opakowanie kuszące, zawartość średnia.

Używam tego produktu od: dawno, dawno

Boski !!!

Jestem jak najbardziej za ! Wspaniały zapach, szkoda tylko że już go nie produkują :(

Zapach był fenomenalny, bardzo cytrusowy, świeży, zdecydowanie letni.

Opakowanie bardzo poręczne, choć po jakimś czasie zakrętka troszkę się rozszczelniła.

Gdyby tylko znów zaczęli go produkować napewno skusiłabym się na nie jedno opakowanie.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Chciałabym go jeszcze raz poczuć i wspomnieć przeszłość;)

Ten zapach był jak dla mnie piękny,delikatny, wyjątkowy, wszyscy mi mówilize ładne mam perfumy:) co prawda ostatni kontakt miałam dobrych "parę" lat temu ale ciągle się łudzę że kiedys jeszcze takie zdobędę.. nie rozumiem dlaczego wycofują coś fajnego a śmierdziuchy zostawiają;p ale to kwestia gustów:)
Niestety zapach utrzymywał sie krótko(albo pasował do mnie i go nie czułam;)) ale warto było aplikować go często, żeby znów poczuć ten zapach:)

Używam tego produktu od: używałam około 1 rok

owocowo!

Lubiłam ten zapach. Świeży, cytrusowy, radosny. Poprawiał humor, wywoływał uśmiech na twarzy i same przyjemne skojarzenia. Szkoda, że go wycofali. Zawsze wycofują to co akurat musi się podobać ;/
Aby zapełnić pustkę po wodzie toaletowej raz upatrzyłam w katalogu po promocji balsam do ciała. Oprócz zapachu, totalna porażka.

Używam tego produktu od:już nie używam

OK!

Lubiłam i lubię ten zapach - została mi 1/3. Ładny, przyjemny, świeży zapach - w sam raz na wiosnę i lato. Nie utrzymuje się tak długo jak perfumy, ale w końcu to woda toaletowa.

Kupiłam w promocji - to była bardzo dobra cena za dobry produkt. Mam nadzieję, że jeszcze wznowią ten zapach... Tak jakoś zawsze poprawiał mi nastrój

Nie był taki zły

Mam gdzieś jeszcze resztkę tego zapachu. Pamiętam, że mi się podobał i z przyjemnością używałam go do pracy, na co dzień. Mocno pachniał cytrusami i świeżymi kwiatami. Pogodny, radosny, słoneczny zapach dla młodej kobietki.

Używam tego produktu od:używałam 2 lata temu

kategoryczne nie!

Na kartce pachniała ładnie, cyrtusowo, świeżo.
Niestety, tylko na kartce.
Jak się spsikałam Spirit, myślałam, że padnę. Zapach jest cięzki, drażniący, przyprawia mnie o boł głowy. to nie są już cytrusy tylko jakaś mieszanka duszących kwiatów i koperku (tak mi się kojarzy). Poza tym butelka jest tandetna i mało oryginalna (podobna do Avon Wink)

Bardzo długo męczyłam się z tym zapachem. Zdecydowanie odradzam! :/

milusi

Jestem pod dużym wrażeniem.
Zapach jest prosty acz ma głębię. Pod cytrusami kryją się kwiaty i równie pięknie się rozwijają. Podoba mi się, kupiłam specjalnie na lato i lepiej nie mogłam trafić.
Niestety nietrwały

Używam tego produktu od:miesiąca

Nie mój

Zapach niby świeży ale mdli, zupełnie jakby ktoś natarł się tymi wszystkimi owocami na raz, liczi, mandarynką i Bój wie czym jeszcze. Zupełnie mi się nie spodobał. Potrafi dusić :>

Używam tego produktu od:....
Ilość zużytych opakowań:....

Fajny

Zapach jest świerzy, działa energetyzująco, podoba mi się. Dostałam go w prezencie, nie wiem czy bym go kupiła.

Nie mogę go skończyć.Już mi się znudził. Troszke go zostało a ja go męczę :(

Yyy...?

No cóż... Polowałam na tą wodę od dłuższego czasu, bo strasznie podobał mi się jej zapach... Dostałam ją od chłopaka ;-) Zawiodłam się jednak! Na początku ładnie na mnie pachniała, a później żałowałam za Miśka, że wydał na nią pieniądze :P Jakoś dziwnie się rozwija i po jakimś czasie wcale nie pachnie cytrusowo - wręcz przeciwnie - kwiatowo, jak jakiś odświeżacz do powietrza... Fuj.
Przyszła pora na Miraculum (podróbę Miracle Lancome'a :P), przepięknie pachnie :-)