Ava, Linia Profesjonalna, Maseczka Aloe Vera

Ava, Linia Profesjonalna, Maseczka Aloe Vera

Maseczka Aloe Vera zawiera wiele składników biologicznie czynnych, w tym mieszankę mocno nawilżającą skórę, kompleks witamin A. E, F, H oraz naturalny sok z liści aloesu Aole Vera - bogaty w witaminy, mikroelementy i proteiny. Maseczka przeznaczona jest dla każdej cery. Nawilża, odżywia i wygładza skórę, przeciwdziała jej starzeniu, zwiększa jędrność, elastyczność i napięcie. Łagodzi podrażnienia skóry, na przykład po długim zabiegu oczyszczania. Powoduje przyjemne odświeżenie skóry. Nie zawiera kompozycji zapachowych.

Cena: 18 zł / 200 ml

Za tłusta

Naczytałam się sporo dobrego o tej maseczce. Znalazłam, kupiłam i rozczarowałam się, bo niestety, mojej mieszanej cerze nie służy.
Maseczka ma kremową konsystencję, po paru minutach częściowo się wchłaniała, pozostawiając na mojej twarzy tłustą warstwę. Resztę usuwałam wacikiem nasączonym w toniku, ale i tak świeciłam się jak latarnia, więc stosowałam to mazidło tylko wieczorem. Budziłam się z nawilżoną, lekko odżywioną, ale też nieświeżą, zmęczoną cerą. Mam wrażenie, że ta maseczka mnie zapychała, obciążała skórę. Liczyłam na złagodzenie podrażnień, ale jakoś nie zaobserwowałam żadnego dobroczynnego wpływu aloesu na zaczerwienioną cerę.
Ładny, choć trochę zbyt intensywny zapach i jako takie odżywienie to jedyne plusy tej maseczki. Być może lepiej posłuży suchej cerze, ale do przetłuszczającej się raczej nie nadaje.

Używam tego produktu od:2 m-ce

Efekt natychmiastowy

Maseczka rewelacyjnie koi skórę, nawilża ją, i uelastycznia. Działanie jest widoczne już w parę minut po nałożeniu. Po zmyciu skóra jest wygładzona, napięta i widocznie poprawia się jej stan.
Dla mnie jest to podstawowa maseczka, gdy chcę szybko i bezboleśnie wywołać efekt zadbanej i zdrowej twarzy, czyli przed Wielkim Wyjściem, itp.
Jeżeli ktoś nie ma specjalnych problemów skórnych, to ta maseczka będzie dla niego wystarczającym produktem poprawiającym kondycję skóry. Niestety, moja skóra zmusza mnie do stosowania także maseczek o silnym działaniu oczyszczającym. Więc oprócz tej muszę posiłkować się jeszcze innymi.
Mam odczucie, iż producent stawia na jakość, a nie na wygląd swoich produktów, gdyż opakowanie jest niezbyt ładne. Za to miły zapach, fajna konsystencja, bardzo wydajna - nie wiem kiedy przy tej pojemności zdołam ją zużyć. Wchłania się natychmiastowo. Zmywa bezboleśnie.
Oceniam ją bardzo wysoko i daję maksymalną ilość *. Jest to mój 1-wszy kosmetyk tej firmy i muszę przyznać, że tak bardzo mnie zachęcił, iż z pewnością wypróbuję inne.