Dead Sea Line Forte, Krem energizująco-regenerujący na noc z minerałami Morza Martwego

Starannie dobrane bioaktywne składniki kremu pozwalają wykorzystać proces odnowy naskórka, który przebiega najintensywniej podczas snu. Aktywizując metabolizm komórkowy pobudza naturalny proces regeneracji naskórka. Wyrównuje naturalny bilans minerałów w skórze, poprawia mikrokrążenie, odżywia i dotlenia, redukuje aktywność wolnych rodników chroniąc skórę przed oznakami przedwczesnego starzenia. Rewitalizuje i energizuje naskórek dając efekt liftingujący. Krem doskonale się wchłania, stosując systematycznie uzyskujemy jedwabistą, promienną cerę. Substancje aktywne: Minerały z Morza Martwego, Ekstrakt z ziół peruwiańskich - Uncaria Tomentosa, Biotyna (wit. H), Witamina A, E, B-5, Alfa Ceramidy, Kolagen ASC III, Alantoina, Ekstrakt z Lipy, Arniki, Ginkgo Biloba, Bio Oleje z zarodków dyni, kukurydzy, Migdałowy, Sezamowy, Avocado. Wskazania: Do systematycznej pielęgnacji cery wymagającej intensywnego nawilżenia i odżywienia, zmęczonej.

zł / 44 ml

w sam raz

Krem dostalam w komplecie z innymi kosmetykami z tej samej serii. To w zasadzie moj pierwszy krem na noc, ale jestem z niego zadowolona. Mam wersje 35ml z ciekawym dozownikiem, ktory moze byc jednak meczacy. Jak dla mnie perfekcyjny ze wzgledu na czeste podroze (nie znosze kremu na zakretce!)
Lubie eksperymentowac z kosmetykami, ale czuje, ze bede wierna tej marce.
Krem nie natluszcza skory, ale ja odpowiednio nawilza.
Nie mam problemow ze zluszczajaca sie skora, do ktorej mialam tendencje (szczegolnie na policzkach i nosie), wiec jak dla mnie kosmetyk spelnia swoja role.

Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1/2

porządny

Krem ma bardzo bogaty skład, wiec uznałam że dla 35 letniej buzi będzie ok. Zakupiłam go na początku sezonu zimowego i właśnie skończyłam używać. Ogólnie mogę powiedzieć, że jest to dobry krem, ale nie na sezon "kaloryferowy". Niby porządnie nawilża, czuć to od razu po aplikacji kosmetyku, ale rano buzia jest już wysuszona. Ma bardzo lekką konsystencję, więc nie zatyka porów. Myślę, że młodsze kobietki, takie około 25 lat, będą bardzo zadowolone. Bardzo podobało mi się opakowanie kremu, a zwłaszcza higieniczne rozwiązanie dotyczące nabierania kremu. Mianowicie, w środku słoiczka jest taki tłoczek, który się wciska, a krem wydostaje się malutką dziurkę na tym tłoku. Ale coś za coś, bo chyba przez ten tłoczek kremu w słoiczku jest mniej niż w innych kremach bo tylko 44 ml