L`Oreal Professionnel, Tecni.art, Color Show Liss Cream (mleczko-serum do modelowania włosów koloryzowanych)

Mleczko - serum do modelowania włosów koloryzowanych.

System SHOW (SHine Optimising Wax - nabłyszczające woski) chroni kolor włosów i podkreśla ich blask. Nie obciąża i nie matowi włosów.

0% alkoholu, filtr UV.

Dostępny wyłącznie w salonach fryzjerskiech.

Cena: 47 zł / 250 ml

może być

Ostatnio skuszona promocjami na tru - zakupiłam nieprzyzwoitą ilość kosmetyków do włosów.
i skończyłam z pudłem pełnym - może nie bubli - co zakupów średnio trafionych.
Ten i tak był jednym z lepszych.
Krem ładnie pachnie, delikatnie wygładza włosy, mniej się puszą, są bardziej podatne na układanie.
Cudów nie czyni, nie nabłyszcza, nie wygładza lepiej niż odpowiednik tej samej firmy z drogeryjnej półki.
ot - za cenę w promocji ok.
Cenę "fryzjerową" opłakałabym gorzkimi łzami.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

wspaniały

swietny dla mich wlosow puszacych sie i zniszczinych farbowanie. po zastosowaniu wlosy lsnia zdrowym blaskiem, sa miekkie w odtyku i pieknie sie ukladaja. nie wysusza koncowek oraz nie powoduje przetluszczania u nasady

Używam tego produktu od:3 lat z przerwami

świetny

Na poczatku myślałam że się zawiodłam, nakładając mleczko wielkości orzecha włoskiego włosy sie puszyły i nie chciały układac. Zmniejszyłam ilość do paseczka długości ok 2cm i przy tej ilości mleczko świetnie wygładza włosy i nie obciąża, a cięzko mi było znaleźć produkt który tak dobrze wygładza. Jedynie oleo curl z kerastase dawał rade ale niestety jest dla mnie troche za drogi. Opakowanie show liss jest duże i wydajne a cena przystępna. Na pewno kupię go ponownie.

Używam tego produktu od:2 miesiace
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

makijaż kreska

raczej nie

Kosmetyk nie podkreśla koloru włosów farbowanych, nałożenie na włosy i pozostawienie do wyschnięcia jest złym pomysłem, włosy puszą się wówczas bardziej niż bez tego mleczka. Prostowanie na szczotce trochę ułatwia, lecz włosy nie są idealnie proste ani gładkie. Jakby tego było mało bardzo kiepsko utrwala, lekki wietrzyk i po fryzurze. Jedyne plusy to : nie obciąża włosów no i nie zawiera alkoholu. Ogólnie uważam że wypada nieźle przy kosmetykach drogeryjnych, jednak przy profesjonalnych z tej półki cenowej wypada b. średnio.
Używam tego produktu od:0,5 roku

godny polecenia!!!

Unikałam specyfików do włosów bez spłukiwania, jako że obciążały moje włosy. Ale to cudeńko :p przełamało stereotyp! Mleczko nakłada się na wilgotne włosy, które dzięki niemu są gotowe do modelowania (stają się bardziej podatne na prostowanie lub skręcanie). Zapach śliczny, długo się utrzymuje na włosach. Polecam z ręką na sercu :d

Używam tego produktu od:2lat

KWC bez dwóch zdań!!!

Moim zdaniem super!!! Modeluję włosy przy użyciu grubej szczotki z naturalnego włosia oraz w/w mleczka :) i efekt jest świetny. Kosmetyk nie obciąża włosów, bardzo je wygładza, ułatwia rozczesywanie. Bardzo przydatna rzecz :) a zauważyłam także, że moje włosy przestały się elektryzować.

Oprócz tego ławty w użyciu i przyjemny w stosowaniu.

1 opakowanie, następne będzie na 100 proc. Tuba jest duża 250 ml. i starcza na dość długo.

jak narazie najlepsza pomoc.

Kosmetyk naprawdę ułatwia układanie włosów.
"Utrwalanie 2" jest dosyć dobre. Modeluje włosy na okrągłes szczotce - przychodzi mi to bez trudu i włosy pozostają proste.
Ponieważ myję włosy wieczorem, to rano spryskuję je od połowy serum prostującym i traktuje prostownicą.

Układananie włosow najpierw na szczotce a potem prostownicą daje lepsze efekty, a ten środek sprawdza się idealnie. poprostu pomocna dłoń.

nie skleja, nie obciąża... no i nie nabłyszcza. za to ma 4 gwiazdki.

z czystym sumienien polecam.

Ilość zużytych opakowań: końca nie widać.

SUPER!!!

Kosmetyk ten jest absolutnie godny polecenia!!! :) Doskonale nadaje się do włosów kręconych (ja takie mam :)) Wcześniej po użyciu innych specyfików, fryzura była "oklapnięta", bądź "napuszona", prawie zawsze coś nie tak... A tu taka niespodzianka :) Wypatrzyłam go u mojego kochanego fryzjera ;) i zakup się opłacił :) Do modelowania używam TYLKO tego kremu :)) i jestem w 100% zadowolona :D Narazie mój KWC!!! do włosów oczywiście ;D :*

przydatny

Kierowana zasadą skąpca poznawczego nie używałam kosmetyków do modelowania do czasu gdy w moim życiu miała miejsce ważna uroczystość i włosy krótko-półdługie musiały być idealnie ułożone. W salonie fryzjerskim skrupulatnie obserwowałam rodzaje szczotek, nabłyszczaczy oraz inne specyfiki i wypatrzyłam ten wosk. Fryzura trzymała sie idealnie. Następnie zakupiłam SHOW do użytku domowego :-) Jest bardzo wydajny (tuba przy regularnym stosowaniu starcza na ok 1,5 roku), ładnie pachnie i nie obciąża włosów.

Ołkej;)

Daje mu 5gwiazdek bo uwazam ze jest bardzo dobry. Swietnie podkresla kolor wlosow farbowanych. Raczej nie prostuje wloskow ale odrobinke je "ujarzmia" ale to tez niewiele. plus to takze filtry UV w nim zawarte. Poza tym jest bardzo wydajny.
No ale reasumujac : fajniusi ale czy niezbedny ? Hmm ..no wlasnie.

zbędne

moim zdaniem nie spełnia oczekiwań i obietnic producenta :( wyprostować nim włosy jest po prostu ciężko i trzeba się mocno napracować a jeśli już to się uda to trwałość tego zabiegu pozostawia wiele do życzenia, z kolei loków też nie podkreśla tylko je obciąża, nabłyszczenia też nie zauważyłam, reasumując absolutnie nie wart swojej ceny tym bardziej, że znam sporo tańszych produktów o wyższej jakości

Świetny

Jest świetny! Kupiłam go sobie u fryzjera, bo był rewelacyjny. Znakomicie prostuje włosy! Nie obciąża ich ani nie przetłuszcza! Włosy są błyszczące, sprężyste i ogólnie pieknie wygladają! Cena kosmetyku jest z tych wyższych (49 zeta), ale warto! Poza tym ładnie pachnie i jest bardzo wydajny! No i ma dużą tubkę (250 ml)!
Godny polecenia, zwłaszcza dla osób o włosach lekko falowanych, które kręcą się pod wpływem wilgoci (takich jak moje). Dla tych co lubią proste włoski bez konieczności uzycia żelazka prostującego.